Apžvalgos

2018 06 25
Mūsų išmanieji telefonai gali vis daugiau, dėl to vis dažniau įvairūs veiksmai darbe bei versle atliekami naudojant tik šiuos prietaisus. Ir nors po „BlackBerry“ įtakos sumažėjimo rinkoje verslo klasės telefonai beveik nebeegzistuoja, žinome, kad verslo vartotojams svarbiausi keli dalykai: sparta, patogumas, dizainas ir baterijos tarnavimo laikas. Telefonų, kurie išsiskiria šiais aspektais, yra ir šiais laikais. Būtent apie geriausius telefonus darbui jums šiame straipsnyje ir papasakosime.

„Samsung Galaxy Note8“ – tiems, kam svarbi kiekviena sekundė

„Galaxy Note“ serija kažkada buvo sukurta kaip eksperimentas. Tais laikais net ir 4.5 colių ekranas buvo laikomas labai dideliu, o pirmojo „Note“ 5.3 colių ekranas atrodė tiesiog beprotiškai. Dėl savo ekrano dydžio, ypatingojo „S-Pen“ ir puikaus baterijos tarnavimo laiko „Note“ puikiai pritapo verslo segmente – šiuo telefonu galima buvo nuveikti neįprastai daug. Ir nors dabar 6.3 colių „Note8“ ekranas nėra daug didesnis, negu kitų išmaniųjų telefonų, „S-Pen“ ir baterijos tarnavimo laikas vis dar džiugina.

„Note8“ turi funkcijų, kurios leidžia mums įprastus veiksmus (pavyzdžiui, užsirašyti priminimą) atlikti daug greičiau. Dėl to tai yra puikus telefonas skubančiam ir daug dirbančiam žmogui. Na, o puiki kamera ir spartus procesorius niekada nenuvils ir leis išnaudoti šį telefoną ne tik darbui, bet ir pramogoms bei poilsiui!

„Apple iPhone 8 Plus“ – paprastas, bet patikimas pasirinkimas darbui

Jeigu neturite nieko prieš didelius telefonus ir norite įrenginio su patikimąja „iOS“ operacine sistema, siūlome rinktis „iPhone 8 Plus“. Paprastai jį rekomenduojame tiems, kam vienos „iPhone 8“ kameros negana, bet šįkart „8 Plus“ mūsų rekomendaciją gauna dėl dviejų kitų priežasčių: didesnio ekrano ir puikaus baterijos tarnavimo laiko.

5.5 colių ekranas bus itin naudingas naršant internete, skaitant ir rašant elektroninius laiškus ir atliekant kitus veiksmus. Na, o 2691 mAh talpos baterija neskamba labai įspūdingai, bet iš tiesų ji tarnauja ilgiau už daugelio „Android“ telefonų 3000-4000 mAh baterijas dėl puikių „iOS“ optimizacijų ir „Apple“ naudojamo procesoriaus, pritaikyto specialiai „iPhone“. Taigi, „iPhone 8 Plus“ nėra pigus pasirinkimas, bet rinktis šį telefoną verta.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ – tiems, kas nenori į telefoną investuoti daug

Galbūt telefonas jums nėra pakankamai svarbus daiktas, kad į jį investuotumėte beveik tūkstantį eurų? Norintiems pigiausio aparato, tinkamo verslui, galime pasiūlyti „Xiaomi Redmi 5 Plus“ – patikimą, šiuolaikišką ir spartų telefoną su milžiniška baterija. „Xiaomi“ yra kompanija, kuri yra puikiai žinoma dėl savo siūlomo ypatingo kainos ir kokybės santykio.

„Redmi 5 Plus“ nėra išimtis – už ekonominės klasės telefono kainą gaunate įrenginį su šiuolaikišku dizainu, puikiu 18:9 ekranu, aštuonių branduolių procesoriumi, „Android 7.1“ OS su itin funkcionalia „MIUI“ vartotojo sąsaja, neblogą 12 MP raiškos kamerą ir net 4000 mAh bateriją. Ji tarnaus ypač ilgai, nes „5 Plus“ naudojamas „Snapdragon 625“ procesorius naudoja ganėtinai nedaug resursų.

„MIUI“ vartotojo sąsaja yra kiek sudėtingesnė, negu kitų telefonų gamintojų naudojamos alternatyvos, bet prie jos pripratę tikrai džiaugsitės galimybių gausa. Na, o praktiškai visais kitais aspektais „Redmi 5 Plus“ vienareikšmiškai lenkia konkurentų gaminius iš verslo vartotojo požiūrio taško.

„Huawei Mate 10 Pro“ – nebrangus, bet profesionalams sukurtas telefonas

Norintys telefono iki 500 eurų gali rinktis „Mate 10 Pro“ – 2017 metų pabaigoje išleistą „Huawei“ flagmaną, kurio kaina dabar yra ypač konkurencinga. Įdomu tai, kad šis įrenginys visai nedaug atsilieka nuo visai neseniai išleistų flagmanų, todėl naudodamiesi „Mate 10 Pro“ neabejotinai mėgausitės kiekvienu momentu.

Visų pirma, tai yra vienas gražiausių ir unikaliausių kada nors išleistų „Huawei“ telefonų – priekyje rasite nuostabų 6 colių „AMOLED“ ekraną, o gale – kelių sluoksnių stiklą, simetriją ir dvigubą kamerą, kuri yra išryškinta akcentinės spalvos juosta. Faktas – savo dizainu „Mate 10 Pro“ lenkia net daug brangesnius telefonus.

Kitais aspektais „Mate 10 Pro“ taip pat galės džiuginti net reikliausius vartotojus – „Kirin 970“ vis dar yra vienas galingiausių procesorių rinkoje (jį naudoja ir naujesni bei brangesni „P20“, „P20 Pro“), 6GB RAM užteks kiekvienam, o 128GB vidinės atminties pakaks visoms nuotraukoms, kurias jūs užfiksuosite su puikia dviguba „Leica“ kamera. Tiesa, skirtingai negu „Galaxy Note8“, „Mate 10 Pro“ neturi ausinių lizdo ir „S-Pen“ rašiklio, bet turėkite omenyje, kad „Note8“ kainuoja žymiai brangiau!

„Apple iPhone SE“ – nedidelis ir patogus

Galbūt pavargote nuolat savo kišenėje turėti didžiulį įrenginį? Tokiu atveju galime rekomenduoti „Apple iPhone SE“. Taip, tai yra prieš daugiau kaip 2 metus išleistas prietaisas, bet visiems puikiai žinoma, kad „Apple“ kuriami telefonai gali būti naudojami be jokių trukdžių net 5 metus po išleidimo.

„iPhone SE“ yra tokio paties dizaino, kaip ir „iPhone 5“, todėl jeigu norite nediduko telefono su vos 4 colių ekranu, „iPhone SE“ yra geriausias pasirinkimas – joks kitas tokio dydžio telefonas neturi tokio galingo procesoriaus ar tokios geros kameros. Žinoma, tiek savo galingumu, tiek daugeliu kitų aspektų „SE“ nusileidžia naujesniems flagmanams, bet „iPhone SE“ jau nebegalima priskirti tai kategorijai.

Iš tiesų, „iPhone SE“ yra tarsi savo atskiroje kategorijoje – tai yra vienintelis vidutinės-aukštos klasės tokio dydžio telefono ir būtent šis aspektas leidžia ir dar gan ilgai leis šiam įrenginiui atrasti savo pirkėją.

APPLE iPhone 8 Plus
Prekė išparduota
APPLE iPhone SE
Prekė išparduota