Apžvalgos

2020.04.01

Pasak „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justės Karpavičiūtės, šiandien „AppGallery“ iš viso galima rasti daugiau nei 50 tūkst. mobiliųjų programėlių, o lietuviški produktai taip pat yra tarp prioritetų.

 „Lietuvoje mūsų telefonai yra išties populiarūs, todėl stengiamės jų savininkams garantuoti kuo daugiau funkcionalumo. Nuolat didiname lietuviškų programėlių pasiūlą, įrenginių savininkams siūlydami patogiau apsipirkti, skaityti lietuviškas naujienas, klausytis radijo, sumokėti mokesčius ir rinktis daugelį kitų paslaugų“, – sako J. Karpavičiūtė.

 Ji teigia besidžiaugianti, kad lietuviški savo sričių lyderiai jungiasi prie „AppGallery“ platformos. Naršydami „AppGallery“ lietuviai taip pat gali rasti „Ignitis“, „Viena sąskaita“, šalyje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių ir kitų organizacijų programėles.

 "Nuolat kontaktuojame su šalyje veikiančiomis įstaigomis ir verslo bendrovėmis, kad lietuviams suteiktume patogesnį priėjimą prie teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių. Galime patikinti, kad ateityje „AppGallery“ parduotuvė siūlys dar daugiau lietuviams naudingų vietinių programėlių“, – kalba „Huawei“ atstovė J. Karpavičiūtė.

 Bendrovės atstovė priduria, kad daugelį programėlių, įskaitant ir lietuviškas, naudotojai taip pat sėkmingai gali persikelti iš savo senojo telefono. Tam bereikia pasinaudoti „Huawei“ sukurtu sprendimu.

 „Kadangi naujieji P40 serijos įrenginiai veikia „Android“ pagrindu, iki šiol naudotas programėles su „Phone Clone“ jūs sėkmingai galite persikelti iš savo senojo „androido“. Be abejo, platų programėlių asortimentą rasite ir „AppGallery arba oficialiose kūrėjų svetainėse“, – sako J. Karpavičiūtė.

 

Daugiau informacijos: https://consumer.huawei.com/lt/

Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

Huawei P40 lite žalia HUAWEI P40 Lite 128GB
   
179,00 189,00 Sutaupote 10,00
Huawei P40 sidabrinis-silver HUAWEI P40 128GB
Prekė išparduota