Apžvalgos

2020-04-28

Huawei P40 Lite – žavus ir pigus. Apžvelkime, ką tokio Huawei pasiūlė šį kartą su „lengviausiu“ P40 serijos šeimos nariu. P serija yra pagrindiniai Huawei telefonai, labiausiai subalansuoti, jog nieko netruktų palengvinant vartotojo kasdienį gyvenimą skaitmeniniame pasaulyje, o štai Lite versija visada kuriama siekiant sumažinti produkto kainą, neprarandant būtiniausių funkcijų.

Tik išpakavus telefoną, labai nustembame – jis labai lengvas - vos 183 gramai, turint galvoje, kokią talpią bateriją slepia įtin glotnus telefono korpusas. Telefonas išties labai malonus prisiliesti ir puikiai gula rankoje, nejuntami aštrūs kampai, telefono dizainas puikiai apgalvotas. Turime didelį tiesų (nelenktą) 6.4 colio ekraną, kuris dėl tokios formos puikiai draugaus su apsauginiais ekrano stiklais. Tiesūs stiklai turi mažiausią tikimybę atsilupti, jei netyčia stikliuką užkabinsime kampu. Huawei P40 Lite jau padengtas apsaugine plėvele, kuri puikiai saugos nuo ekrano įbrėžimų, bet, deja, nesaugos nuo smūgio. Kad žymiai sumažintume ekrano dūžio tikimybę kritimo atveju, rekomenduojame iš karto užsiklijuoti apsauginį ekrano stikliuką. Būtent šiam modeliui skirtų apsauginių stikliukų galite rasti mūsų parduotuvėse.

Sekantis nustebimas – pirštų antspaudų skaitiklis, įmontuotas ant telefono atrakinimo mygtuko, esančio dešiniame telefono šone. Tai labai patoguKaskart atrakindami telefoną, galėsite net nejusdami autorizuoti piršto antspaudu, jog esate tikrasis savininkas, atrakinimo procesas net nesulėtės.

Telefono komplektacijoje randame galingą 40W Huawei SuperCharge įkroviklį. Tai naujausio standarto greičiausi Huawei įkrovikliai, ir šia sparčiausio įkrovimo funkciją turi net P40 šeimos Lite modelis! Kartu komplektacijoje randame laidines 3,5mm jack ausines. Huawei P40Lite turi standartinią ausinių jungtį, kuri leis naudoti šias ar kitas jūsų mėgstamas ausines. Tiesa, telefonas taip pat palaiko naujo standarto laidines USB-C jungties ausines ar Bluetooth bevieles ausines.

 

P40Lite turi įdiegtą 4 kamerų modulį: pagrindinė 48MP, kuri taip pat naudojama platiesiems kadrams, 8MP naudojama įtin platiems, 2MP skirta fotografuoti Macro (iš labai arti) rėžime ir paskutinioji yra ToF gylio matuoklis, skirtas toms nuostabioms profilio nuotraukoms. Atvėrę fotokameros programą rasite daug funkcijų. Meniu apačioje pasirinkite norimą fotografavimo rėžimą. Rasite AR OBJEKTYVAS, NAKTIS, PORTRETAS, NUOTRAUKA, VAIZDO ĮRAŠAS ir daugiau (tokius kaip Pro, Sulėtintas, Panorama, Diafragma, Tapymas šviesa, HDR, Supermakro...). Daugelis šių rėžimų yra ir kitų gamintojų telefonuose, bet trumpai apie kelis išskirtinus. 

AR OBJEKTYVAS yra rėžimas, skirtas jaunimui, jame iš kart rasite paruoštus muzikinius profilius, kad galėtumėte nusifilmuoti save su vaizdo ir muzikos efektai, ir labai greitai turėsite jau paruoštą klipą kėlimui į socialinius tinklus! Taip pat AR leis kurti šmaikščius GIF (judančius paveikslėlius) virtualiai pakeičiant jūsų veidą į gyvūno ar tiesiog juokingo personažo.

Smagu rasti naktinio fotografavimo rėžimą Lite modelyje. Šiuo rėžimu galite drąsiai fotografuoti naktį,  P40 Lite puikiai mato tamsoje! Pro rėžimas jums leis rankiniu būdu sureguliuoti kameros spalvų atkūrimą, fokusavimą ar šviesos patekimo lygį, o Supermakro leis smulkius objektus nufotografuoti iš labai arti su aukštos kokybes detalumu.

Galbūt jau teko girdėti, jog P40 serijos telefonų šeima neturi GooglePlay parduotuvės ir Google programėlių. Ne išimtis ir P40 lite, bet ar tai tikrai sukels problemų kasdieniam vartotojui? Tie patys sprendimai išlieka Lite modeliui kaip ir įprastajam ar Pro, todėl jei teko apie tai girdėti, pasikartosime. Kokias gi alternatyvas ir galimybes siūlo  Huawei. Pirmiausia – AppGallery. Tai alternatyvi programėlių atsisiuntimo parduotuvė, kurioje rasite tiek mokamų, tiek ir nemokamų programėlių. Ši parduotuvė jau įdiegta jūsų Huawei telefone ir yra labai stengiamasi, jog joje rastumėte visas jums  būtinas programėles. Nepaisant to, jog tai yra alternatyvi parduotuvė, yra rekomenduojama įsigijus naują Huawei telefoną,  persikelti visas mėgstamas programėles iš savo senojo telefono su Huawei “Phone Clone” programa. Į senąjį telefoną ją galite  parsisiųstį iš GooglePlay, o naujajam Huawei, ji jau bus įdiegta, jūsų naujas telefonas netgi rekomenduos ją pasinaudoti pirmo  įjungimo metu. Jei  praleidote šį žingsnį, ne bėda, tiesiog susiraskite "Phone Clone" programėlių sąraše ir vadovaudamiesi vedliu, perkelkite programėles iš savo seno Android telefono. AppGallery kasdien pildo programų sąrašą, įskaitant ir lietuviškas programėles, tačiau jei vis nerandate norimos programos, įsidiekite “MoreApps” kurią rasite AppGallery. Tai tarsi "parduotuvė parduotuvėje", ši jums padės pasiekti tokias programas ir paslaugas kaip Gmail, Youtube, Facebook ir panašiai.

Kur dar galite gauti programėlių, jei vis tik AppGallery nesiseka rasti ko ieškote? Rekomenduojama įsidiegti “APKpure” programėlių parduotuvę, ją nesunkiai rasite tinklapyje www.apkpure.com . Tai saugi parduotuvė, galinti pasiūlyti platų jums gerai žinomų Android programėlių pasirinkimą. Su visomis šiomis išvardintomis galimybėmis, jūsų P40 Lite tikrai nesijaus suvaržytas. Žinoma, internete jau sklando daug paaiškinimų kaip įsidiegti GooglePlay, tačiau būkite atsargūs, tai nėra oficialu. P40-toji serija nėra tam skirta, tokie neoficialių paslaugų įdiegimai gali panaikinti galimybę pasinaudoti gamintojo garantija.

AppGallery stiprėja su kiekviena diena ir kartu su kitomis alternatyviomis parduotuvėmis jau turime galimybę atlikti tuos pačius dienos tikslus su naujuoju P40 Lite.

 

P40 Lite atkeliavo su HiSilicon Kirin 810 procesoriumi. Tai išties galingas vidutinio brangumo telefonų procesorius. Nors šis telefonas yra pigesnis, nei vidutinis, smagu, kad Huawei jam nepagailėjo greičio, tai užtikrins kasdien naudojamų programėlių spartą. Be abejo, tai nėra pats galingiausias procesorius rinkoje, todėl vis tiek rekomenduojama nenaudoti daug atidarytų programų vienu metu, jei norite išlaikyti jų optimalią spartą. Telefono atmintis – 128Gb, šiai dienai tai nėra labai daug, bet toli gražu ir nemažai. Tikrai pakaks jūsų kasdienėms nuotraukoms ar parsisiųstų programėlių gausai. Na, o jei taip nutiks, jog norėsis talpos daugiau – įsidėkite papildomą atminties kortelę. Šis modelis naudoja Huawei Nano Memory atminties korteles, ir palaiko jas iki 256 GB. Telefone naudojamas LCD IPS ekranas, kuris yra įtin ryškus, nekils bėdų ir saulėtą dieną, o išties aukšta ekrano raiška 1080 x 2310 leis matyti tekstą aiškiai, tarsi popieriaus lape. Jau minėtas greitasis 40W įkrovimas lei  skubantiems pasiekti 70% beterijos 4200mAh talpos vos per 30min!

Tiems kas nori neatsilikti nuo naujovių, turėti spalvinga asmenybe tviskantį telefoną tiek išore, tiek vidumi, ir dar kartu nepermokėti – P40 Lite puikus pasirinkimas. Pradedant nuo populiarių funkcijų gausos kameros nustatymuose, užtikrinant

visos dienos darbą su flagmano talpos baterija ir baigiant išoriniu glotnumu – šis taupus skaitmeninis pagalbininkas negali nuvilti.

Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

Huawei P40 lite žalia HUAWEI P40 Lite 128GB
   
179,00 189,00 Sutaupote 10,00