Apžvalgos

HUAWEI WATCH GT 2 Pro | WATCH FIT: elegancija ir funkcionalumu viliojančios naujienos

2020-09-21, IVETA, išmani asmeninė ekspertė

 

Rudenį HUAWEI pasitinka produktyviai, pasaulį intriguodamas naujais įrenginiais. Jau rugsėjo pabaigoje prekyboje pasirodys du nauji prietaisai: išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH GT 2 Pro ir išmanioji apyrankė HUAWEI WATCH FIT.  Abu įrenginiai žavi ne tik ypatingai dailiu, rafinuotu dizainu, tačiau klientams suteikia dar daugiau galimybių sekti savo sveikatos būklę, stebėti kasdieninę veiklą ir jos rezultatus bei naudotis kitomis naudingomis, patobulintomis funkcijomis. Apžvelkime detaliau, kuo ypatingi naujieji HUAWEI WATCH GT 2 Pro ir HUAWEI WATCH FIT.

 

Techninės specifikacijos

HUAWEI WATCH GT 2 Pro laikrodis turi safyrinį ciferblatą, sujungtą su titano rėmu, kas užtikrina atsparumą nusidėvėjimui ir tvirtumą. 46,7 milimetrų modelis turi 1,39 colio skersmens AMOLED 454 x 454 HD raiškos jutiklinį ekraną (tokį patį, kaip ir HUAWEI WATCH GT 2). Laikrodis – lengvas ir labai patogus. Jo svoris be dirželio yra maždaug 52 gramai, o keraminė nugarėlė yra draugiška odai bei užtikrina komfortą. Naujasis laikrodis turi įmontuotą GPS, prie telefono jungiamas „Bluetooth“ 5.1 ryšiu, suderinamas su „Android“ (nuo 4.4 versijos) bei „iOS“ (nuo 9.0 versijos) palaikančiais įrenginiais. HUAWEI WATCH GT 2 Pro įmontuoti svarbiausi jutikliai, tokie kaip akselerometras, giroskopas, aplinkos šviesos jutiklis, barometras, optinis širdies ritmo, oro slėgio ir geomagnetinis jutikliai. Talpi baterija užtikrina ilgą veikimą – net 14 dienų! Žinoma, laikrodis yra atsparus vandeniui, turi įmontuotą mikrofoną, garsiakalbį bei, priešingai nei praeitas HUAWEI WATCH GT 2 modelis, belaidį įkrovimą. Klientai galės rinktis iš dviejų spalvų – „nakties juoda“ („night black“) ir ūko pilka („nebula gray“).

HUAWEI WATCH FIT džiugina gražiu, subtiliu dizainu bei nepaprastu lengvumu. Vos 21 gramą sverianti išmanioji apyrankė net nejuntama ant riešo, tad ją patogu ne tik nešioti dienos metu, bet ir miegoti su ja. Išmanioji apyrankė turi 1,64 colio skersmens AMOLED 456 x 280 jutiklinį HD ekraną, kurį saugo patvari polimero medžiaga. HUAWEI WATCH FIT įmontuoti šie jutikliai: 6 ašių IMU jutiklis (akselerometras, giroskopas), optinis širdies ritmo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, talpinis jutiklis. Apyrankėje taip pat įmontuotas GPS, prie telefono ji jungiama „Bluetooth“ ryšiu, o suderinama su „Android“ (5.0 ir vėlesniais) bei „iOS“ (9.0 ir vėlesniais) įrenginiais. Išmanioji apyrankė yra atspari vandeniui, o baterija laiko net 10 dienų. Klientai gali rinktis iš 4 spalvų: „mėtų žalia“ („mint green“), „sakura rožinė“ („sakura pink“), „kantalupa oranžinė“ („kantalupa orange“) ir „grafito juoda“ („graphite black“).

 

Patirtis: daugiau galimybių ant jūsų riešo

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ir HUAWEI WATCH FIT – puikūs išmanieji draugai, padėsiantys sveikiau gyventi, rūpintis savimi bei analizuoti savo pasiektus ar norimus pasiekti rezultatus. Be įprastų funkcijų, tokių kaip laiko rodymas, žadintuvas, orai, pranešimų ir skambučių informacija, šie išmanieji įrenginiai pasirūpins jūsų sveikata, miego kokybe, fiziniu aktyvumu ir pasiūlys net 100 ir daugiau skirtingų treniruočių režimų. O dabar apie kiekvieną atskirai:

HUAWEI WATCH GT 2 Pro palaiko daugiau nei 100 skirtingų treniruočių režimų duomenų stebėjimą. Tarp jų: 17 profesionalių režimų ir 85 paprasti režimai.  Taip pat laikrodyje yra daugiau nei 10 bėgimo kursų su balso instrukcijomis, padėsiančių geriau ir taisyklingiau treniruotis. Išmanusis laikrodis pateikia išsamius duomenis, tokius kaip širdies ritmas, vidutinis greitis, įveiktas atstumas ir panašiai. Laikrodis gali nuolat matuoti pulsą, deguonies lygį kraujyje, stresą, o VO2max – maksimalus deguonies suvartojimo greitis, matuojamas pratimų metu, padeda įvertinti individualią ištvermę.  Naudodamas „HUAWEI TruSleepTM 2.0“, laikrodis moksliškai seka jūsų miego kokybę, geba diagnozuoti su miegu susijusias problemas bei pateikti pasiūlymus, kaip jas išspręsti. Miego metu stebimas kvėpavimas, širdies ritmas ir įvertinama bendra miego kokybė: bendra miego trukmė, atskirai gilaus, lengvojo, neramaus miego trukmė, pabudimų skaičius, kvėpavimo kokybė miego metu. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, nuolat fiksuodamas jūsų asmeninius sveikatos duomenis, gali būti labai naudingas siekiant pasirūpinti savo sveikata, tiek fizine, tiek emocine būsena.

HUAWEI WATCH FIT klientams siūlo 96 skirtingus treniruočių režimus ir net 12 animuotų treniruočių, tokių kaip „sportas darbe“, „viso kūno tempimas“ ir panašiai.  Išmanioji apyrankė pateikia tikslius ir realiu laiku fiksuojamus treniruočių duomenis (apyrankėje yra 11 profesionalių sporto režimų, tokių kaip bėgimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ir 85 pasirinktiniai treniruočių režimai). Kaip ir HUAWEI WATCH GT 2 Pro, apyrankė nuolat stebi jūsų širdies ritmą, apskaičiuoja sudegintas kalorijas ir parodo treniruotės trukmę, įveiktą atstumą. HUAWEI WATCH FIT visą dieną stebi jūsų veiklą, primena, kad būtumėte aktyvesni, jeigu „užsisėdite“. Ši išmanioji apyrankė, 24 valandas per parą stebinti jūsų širdies ritmą, matuojanti streso lygį bei deguonies lygį kraujyje, pateikianti tikslius duomenis apie jūsų sveikatą ir fizinę būseną – tikrai geras, patogus ir naudingas pasirinkimas.

 

Huawei Health – programėlė, per kurią savo išmaniajame telefone pridėsite naują apyrankę ar laikrodį. Programėlės pagalba matysite tikslius ir detalius duomenis apie savo sveikatą, pasiekimus, planus bei galėsite peržiūrėti savaitės/mėnesio ataskaitas. Taip pat programėlėje galėsite pasirinkti (iš daugiau nei 200 variantų) norimą ciferblato vaizdą, spalvą pagal jūsų stilių ir nuotaiką!

Taigi, apibendrinant galima teigti, kad HUAWEI, kartu su rudeniškų naujienų vėjeliu, tikrai nudžiugins klientus bei ras kelią į jų širdis. Naujieji įrenginiai maloniai stebina ne tik estetiniu grožiu, bet ir funkcionalumu, ilgu baterijos veikimu bei orientavimusi į labai aktualią mums visiems temą – sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

    

Naujiena

Naujiena

E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu!

Watch GT2 Pro HUAWEI Watch GT2 Pro
   
286,90 299,00 Sutaupote 12,10
Naujiena

Naujiena

E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu!

Huawei Watch Fit laikrodis juoda priekis kampu dešinė HUAWEI WATCH FIT
     
109,90 129,00 Sutaupote 19,10