Apžvalgos

Internetinė kamera. mokslo ar darbo susitikimus pavers našiais ir produktyviais

2021-01-24, Ramutė, Išmani asmeninė ekspertė

COVID-19 viruso sukelta pandemija pakoregavo visų mūsų įpročius. Visi daug daugiau laiko leidžiame namuose. Namai šiuo metu atstoja mokyklą, biurą, sporto klubą ar net restoraną. Todėl žmonės siekia susikurti kuo patogesnes namų sąlygas ir daugiau investuoja į įrangos atnaujinimą. Mokytis ir dirbti nuotoliniu būdu lengviau, jei turite tam atitinkamus kokybiškus įrenginius. Vienas iš tokių įrenginių yra gera internetinė kamera.

Šiuo metu internetinę kamerą turi praktiškai kiekvienas nešiojamas kompiuteris, tačiau tos kameros dažnai būna gana paprastos, su vidutine raiška ir vaizdo kokybe, ribotu vaizdo kampu. Todėl, jeigu per dieną turite daug vaizdo skambučių ar naudojatės stacionariu kompiuteriu, rekomenduojame įsigyti kokybišką internetinę kamerą. Pavyzdžiui, jeigu nuotoliniu būdu tektų dalyvauti darbo pokalbyje, darbdaviui gero įspūdžio su nekokybiška nešiojamo kompiuterio kamera tikrai nepaliktumėte. Internetinė kamera pravers ne tik vaizdo pokalbiams, mokslams, bet taip pat leis įrašyti trumpus video filmukus.  Dėl to kiekvienam vertėtų dar iš anksto pasirūpinti kokybiška vaizdo kamera, kuri jūsų žiūrovus ar pašnekovus džiugins ne tik gera vaizdo, bet ir garso kokybe.

Vaizdas ir garsas

Būtent tokiomis savybėmis pasižymi 4SMART Webcam C1 vaizdo kamera. Puiki 1080p „Full HD“ skiriamoji geba 30 kadrų per sekundę greičiu perduoda vaizdą tikroviškai, sklandžiai ir be vėlavimo. 

Taip pat reikėtų paminėti ir tai, kad kamerą galima palenkti aukštyn/žemyn ir jos matymo laukas siekia 90 laipsnių. To pilnai užteks kokybiškiems vaizdo pokalbiams per ,,Zoom“ ar kitas programas. 4SMART Webcam C1 taip pat turi integruotą mikrofoną, kuris užtikrins aiškų balsą skambučių metu, tad viskas yra vienoje vietoje ir nieko papildomai pirkti nereikės.

Universalumas

Kamerą galima pritvirtinti prie bet kurio ekrano ar monitoriaus su atskirai reguliuojamu spaustuku. Tiesiog išimame kamerą iš pakuotės, ją pritvirtiname prie monitoriaus, prie kompiuterio prijungiame su USB laidu ir jau galime skambinti bei bendrauti su draugais, kolegomis, artimaisiais ar mokytis nuotoliniu būdu.

Apibendrinant, 4SMARTS Webcam C1 kamera pasižymi ryškiu ir kokybišku perduodamu vaizdu, su ja galima reguliuoti pakreipimo kampus, turi integruotą mikrofoną, gražaus dizaino, kompaktiška, neužima daug vietos ir sveria vos 89 gramus! Lengva naudoti su „Skype“, QQ, „Wechat“, „Facebook“, „Zoom“, „Face Time“ ir kitomis programomis. Ši kamera Suderinama su „PC“ ir „Mac“ bei „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis. 4SMARTS C1 internetinės kameros kaina - tik 34,90 Eur.