Apžvalgos

2020-03-19

Šiomis dienomis laikrodžiai atlieka ne tik laiko rodymo funkciją, bet ir tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Išmaniųjų laikrodžių įvairovė gana plati, taigi kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

IŠMANUSIS LAIKRODIS - PAGALBININKAS VERSLUI

Įsivaizduokite, kaip būtų naudinga valdyti skambučius svarbaus susirinkimo metu. Išmaniųjų laikrodžių pagalba galite priimti ar atmesti skambučius tiesiog ant savo riešo. Taip pat nepraleisite nei vieno svarbaus pranešimo nė neišsitraukus mobiliojo telefono iš švarko kišenės ar portfelio. Matysite ir visus pranešimus iš socialinių tinklų ar elektroninio pašto. Galėsite nesibaiminti, jog pamiršite susitikimą ar svarbią šeimos sukaktį, kadangi išmaniajame laikrodyje matysite visą savo darbotvarkę bei priminimus. Nuvykus į kitą miestą ar nežinant kaip nuvykti į reikiamą adresą, Jum taip pat pagelbės išmanusis laikrodis.

Verslui rekomenduojame:

Samsung Galaxy Watch 42mm, Samsung Galaxy Watch 46mm, Samsung Galaxy Active2 (Nerūdijančio plieno korpusas), Huawei Watch HT 2, Apple Watch 5

IŠMANUSIS LAIKRODIS - PAGALBININKAS SPORTUOJANTIEMS

Šie įrenginiai taip pat puikūs „asmeniniai treneriai“. Kiekvieną dieną išmanusis laikrodis gali parodyti Jūsų dienos aktyvumo suvestinę, taigi nuolat galėsite stebėti savo aktyvumo lygi, nueitų/nubėgtų kilometrų kiekį, širdies ritmą, miego kokybę bei streso lygį. Taip pat yra galimybė nusistatyti periodinius priminimus fiziniam aktyvumui. Taigi, jei praleisite daug treniruočių ar per ilgai gulėsite lovoje, Jūsų „išmanusis pagalbininkas“ Jums nuolat primins, jog „laikas pajudėti“. Samsung Galaxy Watch Active2 laikrodžiai automatiškai aptinka skirtingas sporto programas: bėgimas, greitasis ėjimas, plaukimas, užsiėmimai sporto salėje bei begalę kitų. Taip pat Jums nereikės taikytis prie sporto salėje grojančios muzikos ar begioti parke „tyloje“, kadangi į išmanųjį laikrodį galėsite įsikelti savo mėgstamiausią grojaraštį ar tiesiog atsidaryti „Spotify“ programėlę. 

Sportui rekomenduojame:

Samsung Galaxy Watch Active2 (Aliuminis korpusas), Huawei GT2 Sport Edition, Apple Watch 5.

IŠMANUSIS LAIKRODIS - STILINGAS PAGALBININKAS

Laikrodžiai taip pat ir neatsiejama mūsų stiliaus dalis. Taigi labai svarbu, jog išmanusis likrodis patenkintų ne tik prietaisui keliamus funkcionalumo lūkesčius, bet ir puikiai derėtų prie mūsų stiliaus. Mėgstantiems itin lengvus ir rankos neapsunkinančius aksesuarus, lūkesčius patenkins būtent tokį dizainą turintis Xiaomi Amazfit GTS 42 išmanusis laikrodis, kuris tarsi priglunda prie  riešo. Trys galimos spalvos taip pat pagyvins Jūsų kasdienybę: juoda, mėlyna bei auksinė. „Apple“ produkcijos mėgėjams taip pas siūlomas patraukaus dizaino Apple Watch 5 GPS 40mm bei 44 mm išmanieji laikrodžiai. Mėgstantiems atrodyti klasiškai puikiai tiks Huawei Watch GT 2, Xiaomi Amazfit GTR 47, Samsung Galaxy Watch Active 2 Nerūdijančio plieno versija su odine apyranke. O moterims, norinčioms spindėti elegancija puikus pasirinkimas būtų Samsung Galaxy Watch 42mm Rose Gold, Huawei GT2 Elegant Edition.

Stilingam įvaizdžiui rekomenduojame:

Xiaomi Anazfit GTS 42, Apple Watch 5, Huawei GT2 Elegant Edition, Samsung Galaxy Watch Active2 (Nerūdijančio plieno korpusas), Apple Watch 5.

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI - VAIKAMS

Vertėtų nepamiršti ir mūsų mažųjų. Gudrutis R10, Gudrutis Super-G Blast bei Sponge See 2, tai ne tik išmanieji laikrodžiai, bet ir mobilaus telefono funkcijas atliekantys prietaisai. Tėveliai galės jaustis ramūs, kadangi prisijungus šį laikroduką prie mobilaus telefono, jie turės galimybę matyti vaiko būvimo vietą, bet kuriuo metu su juo susisiekti (paskambinti ar siųsti žinutes). Laikrodukai turi atsparumą drėgmei bei dulkėm, taigi Jūsų mažyliai galės nevaržomai žaisti žaidimų aikštelėje ar lakstyti lietuje po balas, nesibaiminant, jog įrenginiui sušlapus, sutriks jo funkcionavimas. Taip pat vaikai gali rinktis jiems labiausiai patikusį dizainą, kadangi spalvų pasirinkimas yra ganėtinai platus.

Vaikams rekomenduojame:

Gudrutis R10, Gudrutis Super-G Blast, Sponge See 2.

Prekes su akcija

SUPER kaina!

Samsung Galaxy Watch 42mm
 
209,00 309,00 Sutaupote 100,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

SAMSUNG Galaxy Watch silver 46mm
 
219,00 329,00 Sutaupote 110,00
Gudrutis R10 GPS laikrodis
Šiuo metu neturime
Gudrutis R10 GPS laikrodis
Šiuo metu neturime
Prekes su akcija

SUPER kaina!

SAMSUNG Galaxy Watch Active
Šiuo metu neturime
Prekes su akcija

SUPER kaina!

Gudrutis Super-G Blast laikrodis
     
89,00 119,00 Sutaupote 30,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

SAMSUNG Galaxy Watch Active2 Aliuminis
     
239,00 319,00 Sutaupote 80,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

SAMSUNG Galaxy Watch Active2 Nerūdijantis plienas
 
249,00 419,00 Sutaupote 170,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

HUAWEI Watch GT 2, Sport Edition
 
189,00 239,00 Sutaupote 50,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

HUAWEI Watch GT 2, Classic Edition
 
189,00 239,00 Sutaupote 50,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

HUAWEI Watch GT 2, 42mm Elegant Edition
 
239,00 279,00 Sutaupote 40,00