Apžvalgos

2018 03 30
Pavasaris jau pagaliau ne tik mūsų kalendoriuose, bet ir kieme – jau patogiai galima sportuoti ne tik sporto salėje, bet ir lauke. Pačiam sekti savo progresą gali būti gana sudėtinga. Galų gale, kam persistengti, kai galima įsigyti įrenginį, kuris visus skaičiavimus atliktų už jus? Pateikiame jums sąrašą apyrankių ir išmaniųjų laikrodžių, kurie gali itin praversti sportuojant ir besiruošiant vasarai!

„Fitbit Charge 2“ – klasikinis pasirinkimas rimtai nusiteikusiems sportuoti

„Fitbit“ produkcija yra geriausiai žinoma būtent dėl savo unikalių funkcijų ir savybių, skirtų sportuojantiems žmonėms. „Charge 2“ yra klasikinis sportuojančių žmonių pasirinkimas. Tai – kokybiška, graži, paprasta naudoti ir funkcionali apyrankė sportui. Be to, lyginant su kai kuriais kitais produktais, šis nėra labai brangus. O daryti jis gali labai daug: sekti jūsų dienos aktyvumą, automatiškai atpažinti jūsų veiklą ir daromus pratimus, stebėti miego ritmą, tyliai jus pažadinti arba priminti, jog laikas atsistoti ir pajudėti. „Charge 2“ turi ir itin tikslų širdies ritmo matuoklį, o tiksliau sekti savo veiklą padės įmontuotas GPS.

Iš dalies „Charge“ gali veikti ir kaip išmanusis laikrodis – jis jums praneša apie skambučius, pranešimus, kalendoriuje pažymėtus įvykius ir t.t. Be abejo, jis rodo laiką. Tik štai „Charge“ baterija veikia ilgiau negu išmaniųjų laikrodžių – net 5 dienas!

„Samsung Gear Fit2 Pro“ – puiki futuristiška alternatyva „Fitbit“

Jeigu mėgstate didelius ekranus, bet tuo pačiu ir daug sportuojate, „Gear Fit2 Pro“ yra puikus pasirinkimas. Lyginant su „Fitbit Charge 2“, „Samsung“ sprendimas atrodo kiek futuristiškiau dėl didžiulio ekrano. Be to, 1.5 colių lenktame „Super AMOLED“ ekrane telpa ganėtinai daug informacijos, todėl į telefoną jums žiūrėti reikės dar rečiau. Kaip ir su „Fitbit“ išmaniosiomis apyrankėmis, su „Gear Fit2 Pro“ galėsite sekti savo dienos aktyvumą, matuoti savo pulsą (šis įrenginys tai nuolat daro automatiškai) ir, svarbiausia, su „Gear Fit2 Pro“ galėsite sportuoti ir vandenyje, nes ši „Samsung“ apyrankė gali veikti net ir ežere (iki 50 metrų gylio)!

Dar vienas didžiulis „Fit2 Pro“ privalumas – net 3000 programėlių palaikymas. Taigi, iš dalies šis įrenginys gali tarnauti ir kaip išmanusis laikrodis.

„Samsung Gear S3 Frontier“ – norintiems išmanaus laikrodžio su funkcionalumu ir sportuojantiems

Prieš tai minėti įrenginiai yra išmaniosios apyrankės, iš dalies galinčios tarnauti ir kaip išmanieji laikrodžiai. Tuo tarpu „Gear S3 Frontier“ yra išmanusis laikrodis, puikiai tinkantis ir sportui. Taip, už tokį universalumą jums teks pakloti nemažai pinigų, bet „S3 Frontier“ vertas kiekvieno cento. Jis atrodo kaip aukštos klasės prabangus laikrodis, tačiau jis turi ir daugybę pažangių funkcijų: integruota GPS sistema ir širdies ritmo jutiklis neabejotinai pravers sportuojant. Be to, šis laikrodis nuolat stebi jūsų dienos aktyvumą automatiškai ir jis gali nustatyti ką jūs veikiate, kokius pratimus atliekate.

Bet visų pirma – tai yra išmanusis laikrodis. Todėl „S3 Frontier“ jums pravers nuolat, ne tik sportuojant. Galite rinktis vieną iš daugybės ciferblato dizainų, o „Gear App Store“ rasite ir tūkstančius įvairiausių programėlių. Galėsite atsakinėti į žinutes ir skambučius, skaityti elektroninius laiškus ar naujienas, o jeigu labai panorėsite – galėsite net ir naršyti internete. „Ear S3 Frontier“ suteikia tikrą laisvę. Ne mažiau stebina ir tai, jog „Gear S3“ baterija tarnauja ilgiau negu kitų išmaniųjų laikrodžių – net iki 4 dienų!

„Fitbit Ionic“ – puikus išmanusis laikrodis, jeigu jūsų prioritetas yra sportas

„Ionic“ yra „Fitbit“ sukurtas išmanusis laikrodis, todėl nieko nuostabaus, jog pagrindinis prioritetas kuriant šį įrenginį buvo sportas. „Ionic“ turi virtualų treniruočių vadovą, automatinio dienos aktyvumo ir širdies ritmo stebėjimo funkciją. Į „Ionic“ netgi integruotas ir GPS imtuvas! O jeigu mėgstate vandens sportą, tai jaudintis nereikės, nes šis laikrodis yra atsparus vandeniui iki 50 metrų gylyje. 

Ir nors „Ionic“ neturi tiek daug programėlių, kiek turi „Gear S3“ ar kiti įprasti išmanūs laikrodžiai, daugeliu kitų įprastų funkcijų jis pasigirti gali: gausite visus savo pranešimus tiesiai į laikrodį, galėsite tikrinti orų prognozes, sporto varžybų rezultatus, atsiskaityti naudojant NFC, naudotis socialiniais tinklais, klausytis muzikos ir t.t.

 

„Xiaomi Mi Band 2“ – norintiems labai pigios sportinės apyrankės

Ne kiekvienas gali sau leisti pirkti daug kainuojančias išmanias apyrankes ar išmanius laikrodžius. Bet „Xiaomi“ tam turi sprendimą – itin pigią, bet funkcionalią „Mi Band 2“ išmanią apyrankę. Ji turi nedidelį OLED ekraną, galintį jums pranešti apie praleistus skambučius ir pranešimus, taip pat „Mi Band 2“ puikiai seka jūsų dienos fizinį aktyvumą, miego ritmą, ši apyrankė turi ir širdies ritmo matuoklį. Neįtikėtina ir tai, jog ši apyrankė gali tarnauti net iki 20-ies dienų ir ji yra atspari lietui bei prakaitui (IP67 reitingas).

Taip, turint šią apyrankę telefonas vis tiek bus labai svarbus – mažame „Mi Band 2“ ekranėlyje telpa labai nedaug informacijos. Tačiau aktyvumo, širdies ir miego ritmo stebėjimas yra itin tikslus ir niekuo neatsilieka nuo brangesnių konkurentų įrenginių, todėl jeigu norite nebrangios išmanios apyrankės – „Mi Band 2“ jums tiks puikiai.

„Nokia Steel“ – niekas net neįtars, jog tai daugiau negu laikrodis

Ne visiems patinka išmaniųjų laikrodžių ir išmaniųjų apyrankių dizainai. Jeigu norite ko nors solidaus, atrodančio lyg tikras laikrodis, tačiau vis tiek rūpinatės savo sveikata, siūlome įsigyti „Nokia Steel“ laikrodį su išmaniosios apyrankės funkcijomis. Iš išorės nuo įprasto solidaus laikrodžio „Steel“ nesiskiria visiškai niekuo. Jo nereikia krauti, nereikia spausti jokių mygtukų, o ant ekrano nereikia nieko liesti, nes ekrano „Steel“ net neturi.

Bet šis laikrodis nuolat automatiškai seka jūsų aktyvumą, miego ritmą, skaičiuoja jūsų žingsnius, o „Health Mate“ programėlėje galėsite matyti visą savo statistiką, pasiekimus, programėlė jums patars ką daryti kitaip ir suteiks galimybę varžytis su draugais. Taigi, jeigu jums reikia ko nors, kas puikiai derėtų prie klasikinio kostiumo ir neatrodytų neįprastai, „Steel“ yra tobulas pasirinkimas.

Nokia Steel laikrodis
Šiuo metu neturime