Apžvalgos

2018-05-13

Išmanūs laikrodžiai ir apyrankės – ant bangos! Šių įrenginių populiarumas vis auga ir tai nei kiek nestebina, juk tokio tipo laikrodžiai ir apyrankės ne tik puošia, bet ir padeda stebėti savo sveikatos būklę ir nemažai nuveikti. Visgi išmanieji laikrodžiai ir apyrankės gali būti gana brangūs ir taip pat daugelis jų nėra tinkami vaikams. „Sponge“ turi tam sprendimus: „Sponge Move 2“ išmaniąją apyrankę ir „Sponge See“ vaikišką išmanųjį laikrodį.

„Sponge Move 2“ – viena iš funkcionaliausių nebrangių išmaniųjų apyrankių

Tai yra vienas naujausių „Sponge“ išmaniųjų apyrankių modelis. Kaip ir daugelis kitų išmaniųjų apyrankių, ši leidžia stebėti sveikatos būklę, matuoti širdies ritmą, skaičiuoti žingsnius, nueitą atstumą, stebėti sudegintų kalorijų skaičių, miego kokybę, matuoti kraujospūdį ir deguonies kiekį kraujyje. Visgi „Move 2“ kainuoja visai nedaug, o jos dizainas nustebins kiekvieną.

Vos kelias dešimtis eurų kainuojanti apyrankė turi ir 0.96 colių spalvotą ekraną, kuriame galėsite skaityti žinutes ar kitus pranešimus iš savo išmaniojo telefono, prijungto prie apyrankės naudojant Bluetooth ryšį – paprastai šioje kainų kategorijoje ekranų neturi arba jie yra itin maži. Nors tai nėra elektroninio rašalo tipo ekranas, jis yra puikiai matomas ir tamsoje, ir ryškioje dienos šviesoje. Be to, galėsite pasirinkti vieną iš daugybės ekrano temų!

Dar vienas „Move 2“ privalumas – apyrankė palaiko ir „iOS“, ir „Android“ operacines sistemas, todėl visiškai nesvarbu kurioje stovykloje esate. Tereikia atsisiųsti specialią programėlę į savo išmanųjį telefoną ir ją naudodami galėsite greitai ir paprastai keisti savo naujosios apyrankės nustatymus, taip pat matyti savo aktyvumo ir būklės istoriją.

Kartais per ilgai užsisėdite? Per ilgai sėdint vienoje vietoje, apyrankė švelniai suvibruos ir primins jums, kad galbūt reikėtų pasivaikščioti. Na, o tuo metu jį visą laiką skaičius žingsnius, neuitą atstumą ir sudegintas kalorijas – visą šią statistiką galėsite matyti „Move 2“ ekrane ar savo telefono programėlėje. Taip pat galėsite itin paprastai, greitai ir tiksliai pamatuoti savo širdies ritmą, kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje. Iš tiesų įspūdinga, turint omeny įrenginio kainą!

Naudodami „Move 2“ apyrankę galėsite perjungti ir telefone grojančią dainą, pakelti arba atmesti skambutį ar netgi aktyvuoti telefono fotografavimo funkciją – ypač populiari ir panašioje kainų kategorijoje esanti „Xiaomi“ išmanioji apyrankė to padaryti tikrai negali!

„Sponge Move 2“ laiką rodo tik tada, kai jums to reikia – apyrankė sureaguos į prilietimą arba riešo pasukimą. Tuo tarpu ramybės būsenoje ekranas užtemsta ir taupo bateriją. Beje, ji veikia net apie 7 dienas, o įkrauti ją galima vos per pusvalandį!

Taigi, nors tai yra labai nebrangus įrenginys, jis jus tikrai nustebins savo kokybe ir funkcionalumu, tad jeigu norite pamažu įžengti į išmanių dėvimų prietaisų pasaulį, „Sponge Move 2“ gali būti puiki pradžia.

„Sponge See“ – išmanus laikrodis vaikams

Na, o naujasis „Sponge See“ yra išmanusis laikrodis vaikams. Iš tiesų, tai yra panašiau į išmanųjį telefoną ant riešo. Naudodami šį įrenginį vaikai galės skambinti tėvams, o tėvai – vaikams. Laikrodžio kamera taip pat leidžia daryti nuotraukas, o tėvams tai suteikia galimybę matyti kur yra vaikas. Be abejo, tėvai realiu laiku galės matyti ir savo vaiko lokaciją, nes „See“ turi integruotą GPS imtuvą. Šio įrenginio vartotojo sąsaja yra paprasta, todėl vaikai greitai išmoks juo naudotis.

Pagrindinė šio laikrodžio funkcija – vaiko lokacijos stebėjimas. Visada galėsite jaustis saugiai, nes žinosite savo vaiko buvimo vietą. Taip pat galėsite matyti jo kelionių istoriją ir apibrėžti teritoriją, kurioje jis gali būti – peržengęs teritorijos ribas, jums į telefoną iš karto bus atsiunčiamas pranešimas!

Dar viena įdomi galimybė, kurią turi tik dešimtis kartų brangesni išmanieji laikrodžiai – galimybė įsidėti SIM kortelę ir priimti bei daryti skambučius. Vaikas galės įsivesti iki 10-ies numerių, o SOS mygtukas nelaimės atveju iš karto leis susisiekti net su trimis svarbiausiais kontaktais.

Taigi, tai tikrai nėra „Apple Watch“, bet vaikui tokio įrenginio ir nereikia. „Sponge See“ leidžia jūsų vaikui susisiekti, matyti laiką ir/ar orus ir, svarbiausia, užtikrinti jo saugumą. Tad jeigu nenorite nerimauti, įsigykite „Sponge See“!

„Sponge Move HR“ – pigesnė „Move 2“ alternatyva

Jeigu nutarėte, kad norite investuoti dar mažiau ir jums nereikia spalvoto ekrano ir kai kurių „Move 2“ funkcijų, galite įsigyti kiek paprastesnę išmaniąją apyrankę – „Move HR“. Ją naudoti yra itin paprasta, jos baterija tarnauja net iki 7-ių dienų ir ji yra atspari prakaitui.

Manote, kad joms jus nepakaks? Ji gali tikrai daug! „Move HR“ nuolat stebi jūsų fizinį aktyvumą, nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, o itin tikslus širdies ritmo matuoklis nuolat stebės jūsų širdies ritmą.

Nors „Move HR“ ekranas nėra spalvotas, jame galėsite matyti visą tą pačią informaciją, kurią matyti galite ir „Move 2“: skaitykite savo pranešimus, atmeskite arba atsiliepkite į skambučius ir rečiau traukite savo telefoną iš kišenės.