Apžvalgos

2018 07 01
Jūsų vaikas jau tuoj eis į mokyklą, tad, greičiausiai, jis jau nori gauti telefoną. O galbūt jūsų vaikas jau yra paauglys, tad jis nori „geresnio“ telefono, bet pats įsigyti dar jo negali? Bet kuriuo atveju, vaikams išrinkti telefoną gali būti itin sudėtinga užduotis – juk jų poreikiai, greičiausiai, yra visiškai kitokie, negu jūsų. Padaryti klaidą labai lengva, bet mes pasistengsime užbėgti tam už akių. Šiame straipsnyje sužinosite apie geriausius telefonus, kuriuos galite nupirkti savo vaikui.

Geriausi pasirinkimai vaikui iki 8-ių metų

Tokio amžiaus vaikams patikėti brangaus išmaniojo telefono, deja, dar negalima. Paprastai išmanieji telefonai jiems reikalingi tam, kad galėtų žaisti nesudėtingus žaidimus, žiūrėti vaizdo įrašus ir šiems dalykams tėvai nenori duoti savo įrenginių. Taip pat tokio amžiaus vaikams reikia susisiekti su tėvais nelaimės ar kitu atveju.

Dar vienas svarbus aspektas renkant telefoną tokio amžiaus vaikui – įrenginio dydis. Didžioji dalis telefonų šiais laikais turi beveik 6 colių ekranus, kurie, savaime aišku, yra tiesiog per dideli tiek vaiko rankoms, tiek jo kišenėms. Taigi, kurie išmanieji yra geriausi vaikui iki 8-ių metų?

  • „Xiaomi Redmi 5A“. Šis prietaisas kainuoja vos 100 eurų, o jo ekrano dydis tėra 5 coliai – todėl jį pamesti ar sudaužyti nebus taip lengva, o net ir nutikus tokiai nelaimei, pernelyg susiveržti diržų jums nereikės. Kiti „Redmi 5A“ parametrai irgi turėtų puikiai tikti mažam vaikui. Keturių branduolių 1.4 GHz procesorius susitvarkys su visais nesudėtingais žaidimais, 13 MP kamera gali fiksuoti neblogas nuotraukas. Be to, „MIUI“ turi nemažai tėvų kontrolės nustatymų, todėl galėsite užtikrinti savo vaiko saugumą.
  • „Samsung Xcover 4“. Tai yra nuostabus telefonas dėl savo gan nedidelio 5 colių ekrano. Jeigu norite kažko patvaraus, bet jums gaila investuoti didesnę sumą, „Galaxy Xcover 4“ yra puikus pasirinkimas. Jis yra atsparus vandeniui ir nedideliems smūgiams, todėl tai yra patogus ir praktiškas telefonas. Na, o 4-ių branduolių procesorius turėtų patenkinti daugelio poreikius.

Vaikams nuo 9-ių iki 13-os metų

Kuomet jūsų vaikai jau pradeda susidurti su savarankišku gyvenimu, telefonas jiems gali būti naudingas – jų draugų ratas pamažu darosi kiek siauresnis, jie pradeda naudotis socialiniais tinklais, o telefonas tampa ne tik žaidimų konsole, bet ir naudingu įrankiu filmų žiūrėjimui ar net mokymuisi.

Jeigu vaikui iki 8 metų dar galima nupirkti „Nokia 3310 (2017)“ ar panašų neišmanų telefoną, 9-13 metų amžiaus paaugliui išmanusis yra praktiškai būtinas. Tiesa, tai nereiškia, kad jūs savo vaikais galite visiškai pasitikėti ir pirkti jiems brangius įrenginius.

  • „Xiaomi Redmi 5“. Tai yra tiesiog vienas iš geriausių biudžetinių telefonų rinkoje. Jis yra pakankamai galingas net ir ganėtinai grafiškai sudėtingiems žaidimams, turi neblogą kamerą, o baterijos tarnavimo laikas turėtų patenkinti kiekvieno vaiko poreikius. „Redmi 5“ yra nebrangus, solidus ir patikimas telefonas – viskas, ko reikia tokio amžiaus paaugliui.
  • „Huawei P Smart“. Šis „Huawei“ išmanusis telefonas buvo sukurtas būtent paaugliams ar jaunatviškiems suaugusiems. Kuriant „P Smart“ buvo apgalvota kiekviena smulkmena, kuri gali rūpėti paaugliui. Įrenginys turi gan žavų dizainą, puikų 18:9 kraštinių santykį turintį ekraną, o 8-ių branduolių procesorius ir naujausia „Android 8.0“ operacinė sistema leis žaisti visus žaidimus, naudotis socialiniais tinklais bei kitomis „Android“ aplikacijomis.

Paaugliams nuo 14-os iki 17-os metų

Tokio amžiaus vaikų poreikiai yra itin aukšti – dažnai netgi aukštesni, negu tėvų. Tiesa, neretai tokio amžiaus vaikai vis dar yra ganėtinai neatsargūs. Telefonas gali lengvai dužti ar net paskęsti. Taigi, šiuo atveju visų pirma turėtumėte paklausti, ar tikrai pakankamai pasitikite vaiku, kad galėtumėte jam pirkti brangų, aukštos klasės telefoną. Nuo to priklausys ypač daug.

Paaugliams, kuriems yra 14-17 metų, itin svarbu kameros kokybė, kad galėtų dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „Instagram“, „Snapchat“ ir kt. Taip pat reikia ir nemažai galios, nes tokio amžiaus vaikai žaidžia itin grafiškai sudėtingus žaidimus.

  • „Xiaomi Redmi 5 Plus“. Tai yra kiek didesnė, galingesnė ir vos brangesnė „Xiaomi Redmi 5“ versija. „Redmi 5 Plus“ baterija yra viena iš ilgiausiai tarnaujančių rinkoje. Tam yra dvi priežastyss. Visų pirma, baterija yra net 4000 mAh talpos. Kita priežastis – „Snapdragon 625“ 8 branduolių procesorius. Jis yra pakankamai galingas visoms įprastoms operacijoms ir net žaidimams, bet jis yra ypač taupus.
  • „Samsung Galaxy A6“. Nors šis telefonas yra kiek brangesnis ir jo baterija tarnauja vos trumpiau, „Galaxy A6“ yra nuostabus įrenginys socialinių tinklų mėgėjams, nes jis turi nuostabias priekinę ir galinę kameras. Jos yra vienos geriausių savo kainų kategorijoje. „A6“ neatsilieka ir kitais savo aspektais, todėl jūsų paauglio jis nenuvils.
  • „Apple iPhone 7“. „Apple“ telefonai yra brangiausi rinkoje, tačiau paaugliai juos dievina, nes „iPhone“ gali patenkinti absoliučiai visus poreikius. Tam net nereikia naujausio „iPhone“ – garantuojame, kad jūsų vaikui pakaks ir „iPhone 7“, o jūsų piniginė jums atsidėkos. Šis telefonas vis dar yra vienas sparčiausių rinkoje, jis turi puikią kamerą, o „iOS“ vartotojo sąsaja galėtų naudotis net ir kelių metų vaikas!

Pasvarstykite apie draudimą

Kaip jau minėjome, vaikai gali būti gana neatsargūs. Galų gale, nelaimės kartais nutinka visiems. Todėl jeigu tikrai norite sutaupyti ir visada būti ramūs, siūlome įsigyti išmaniojo telefono draudimą – tai leis nustoti nerimauti net ir tuo atveju, jeigu jūs savo vaikui nusprendėte pirkti flagmaną. Daugiau informacijos apie draudimą galite rasti paspaudę čia.

SAMSUNG Galaxy Xcover 4
Šiuo metu neturime
HUAWEI P Smart
Šiuo metu neturime
APPLE iPhone 7
   
379,00 439,00 Sutaupote 60,00