Apžvalgos

Samsung galaxy a12: universalus, paprastas ir patikimas

2021-01-20. Ramutė, Išmani asmeninė ekspertė

Puiki naujiena ,,Samsung” telefonų mylėtojams! Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje SAMSUNG pristatė naujausią šiais metais A serijos išmanųjį telefoną - Samsung Galaxy A12. Jis patiks tiems, kurie taupo ir nori įsigyti gerą įrenginį už prieinamą kainą. SAMSUNG Galaxy A12 – telefonas, neturintis apibrėžtos tikslinės auditorijos, nes išskirtinės jo savybės gali patenkinti skirtingiausius poreikius. Dėl erdvaus ir ryškaus 6,5 colio įstrižainės ekrano, vyresniems žmonėms šiuo įrenginiu bus paprasta ir patogu naudotis, o jaunesniems jis taps pramogų, naršymo ir žaidimų erdve.  Be itin ryškaus ekrano jis pasižymi išraiškingomis korpuso spalvomis, keturguba kamera su net 48MP pagrindine kamera priešakyje, tap pat 5 MP Ultra Wide kamera kuri gali užfiksuoti nuotrauką itin plačiu kampu,  galinga 5000 mAh talpos baterija, kuri palaiko 15 W greitąjį krovimą.

Dizainas ir galia

SAMSUNG Galaxy A12 kiekvienam patiks iš pirmo žvilgsnio. Unikali nugarėlės tekstūra, ant kurios nelieka pirštų atspaudų ir grakščios telefono linijos tvirtai priglunda delne.  Galėsite pasirinkti spalvą, kuri geriausiai dera prie jūsų stiliaus, o jų yra net keturios: juoda, balta, mėlyna ir raudona. Išsiskirkite ir nepalikite vietos nuoboduliui – spalvinga ne tik įrenginio nugarėlė, bet ir 6,5 colio įstrižainės Infinity-V ekranas, atkuriantis HD+ raiškos vaizdą. Vaizdas atrodo itin aiškus ir ryškus. Aštuonių branduolių apdorojimo galia ir 4GB RAM operatyvinė atmintis užtikrins kokybišką vaizdo įrašų atkūrimą ir ,,paveš" net pačius naujausiu žaidimus.

Puiki kamera

Jeigu pažiūrėtume į pastarųjų metų išmaniųjų telefonų reklamas, netruktume pastebėti, kad jose pirmu smuiku griežia kameros. Taigi, nenuostabu, kad kameros kokybės mada persikėlė ir į pigesnius telefonų modelius. Universali SAMSUNG Galaxy A12 kamera leidžia fotografuoti puikias nuotraukas bet kokioje aplinkoje tiek dienos, tiek nakties metu. Įrenginys turi 48 MP didelės raiškos pagrindinę kamerą, kuri leidžia užfiksuoti aiškius ir ryškius kadrus, kurių kokybė nepakinta net apkirpus nuotrauką. 5 MP itin plataus kampo objektyvas leidžia viską aprėpti 123 laipsnių kampu, puikus pasirinkimas mėgstantiems fotografuoti peizažus ar norintiems įamžinti didelio draugų būrio šypsenas.  O galbūt mėgstate pastebėti mažas detales ir jas užfiksuoti? Čia taip pat nenuvils SAMSUNG Galaxy A12 kamera, turinti 2MP makro kamerą, kuri kuria detalias stambaus plano nuotraukas ir natūralius fono suliejimo efektus, kad išsiskirtų pagrindinis objektas. SAMSUNG Galaxy A12 įdiegtas 2 MP gylio jutiklis su kuriuo galėsite reguliuoti nuotraukų gylį ir mėgautis puikiais portretiniais vaizdais. Be abejo, su šiuo išmaniuoju galėsite fotografuoti ir puikias asmenukes, tam puikiai pasitarnaus 8MP priekinė kamera. Senesni modeliai už panašią kainą galėjo pasiūlyti tik 5MP kamerą.

Baterija visai parai

Kad gyvenimo nesustabdytų ne laiku išsikrovusi baterija, SAMSUNG Galaxy A12 turi itin talpią 5000 mAh bateriją, kad ir kokia įtempta diena bebūtų,  ji pasirengusi ištverti ją visą. 5000 mAh talpos baterijos užteks darbui, laisvalaikiui ir pramogoms. O kai ims tiksėti paskutiniai energijos procentai, įjunkite telefoną į elektros lizdą. 15W galingumo adaptyvaus sparčiojo įkrovimo technologija papildys telefono jėgas akimirksniu.

Saugumas 

Kaip ir kituose Samsung telefonuose, taip ir SAMSUNG Galaxy A12 modelyje sutiksite puikiai pažįstamą One UI vartotojo sąsają. Intuityvi sistema leis lengvai pasiekti svarbiausias funkcijas ir patogiai valdyti įrenginį. O kad jame laikomi jūsų duomenys būtų apsaugoti, rūpinasi Samsung Knox technologija, sujungianti aparatinę ir programinę telefono įrangą ir tvirtą, kenkėjams neįveikiamą apsauginį barjerą.

Apibendrinant naująjį SAMSUNG Galaxy A12 galima teigti, kad klientus jis vilioja tokiais dalykais, kaip ryškus ekranas, puiki kamera, didelės talpos baterija. Tai yra puikus biudžetinio išmaniojo telefono pasirinkimas, kuris atlieka visas pagrindines funkcijas, ilgai tarnauja bei džiugina gera kamera. Įrenginį galėsite pasirinkti ir iš dviejų skirtingų vidinės atminties konfigūracijų – 64 GB arba 128 GB, o jei atminties bus mažai, ją visada galėsite praplėsti microSD kortele net iki 1TB, o šio įrenginio kaina nesiekia net 200 eurų.

Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

SAMSUNG Galaxy A12 64GB baltas Samsung Galaxy A12 64GB
     
158,64 179,00 Sutaupote 20,36
Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

Samsung A12 128GB mėlynas priekis SAMSUNG Galaxy A12 128GB
     
176,36 199,00 Sutaupote 22,64