Apžvalgos

2020-04-29 

Belaidės ausinės – vienas iš daugelio kasdienybės palengvinimo naujovių. Belaidės ausinės visiškai nevaržo Jūsų judesių, veikia „Bluetooth“ ryšiu susietos prie Jūsų naudojamo įrenginio ir turi gausybę funkcijų, kurios padės gyvenimui tapti išmanesniu.

SAMSUNG Galaxy Buds

Galaxy Buds – naujos kartos belaidės ausinės, leidžiančios mėgautis itin gera garso kokybe. Ausinės labai greitai aptinka išmanųjį įrenginį ir vos per keletą sekundžių pradeda funkcionuoti, susiporuodamos per „Bluetooth“ ryšį ar „Galaxy Wearable“  programėlę. Nepaprastai patogus dizainas leis tiesiog mėgautis muzika, nesibaiminant, jog ausinė iškris iš ausies, nebus kur suvynioti laido ar per didelis dėkliukas netilps į kišenę, kadangi šių ausinių pakuotėje rasite trijų dydžių paminkštintus kištukus bei laikikius, kuriuos nesunkiai prisiderinsite prie savo ausies, o patogaus dizaino ausinių krovimo dėžutę puikiai galėsite visur nešiotis su savimi. Taip pat ausinių spalvą galite rinktis iš gana plataus asortimento, taigi lengvai rasite „savąsias“. Jos puikiai tinka ne tik muzikos klausymuisi, bet ir skambučių valdymui. Vos vienu spustelėjimu atsiliepiama į skambutį. Dvigubo mikrofono technologija leidžia pašnekovams puikiai Jus girdėti, kadangi aplinkos triukšmas yra prislopinamas. Itin ilgai tarnaujanti baterija leis mėgautis net 6 valandomis nepertraukiamo muzikos klausymosi, o joms išsikrovus, ausinių įkrovimo dėklą galėsite įkrauti ir belaidžiu krovikliu.

SAMSUNG Galaxy Buds+

Galaxy Buds+ –  patenkins net ir išrankiausio muzikos mylėtojo poreikius, kadangi šios ausinės yra itin patobulinusios garso kokybę. Tai yra pirmosios ausinės su 2 krypčių AKG garsiakalbiais, kurie suteikia galimybę atskleisti aukštus tonus bei gilius bosus. Du išoriniai mikrofonai, veikdami su vidiniu mikrofonu, prislopina aplinkos triukšmą, taigi ši patobulinta mikrofonų sistema leidžia pašnekovams dar aiškiau Jus girdėti. Aplinkos garsų slopinimą galite reguliuoti išmaniąjame telefone, norint užsisakyti kavos ar pabendrauti su sutiktu draugu, nereikės imti ausinių iš ausų, viską kontroliuosite vos priliesdami ausinę keletą kartų. Klausantis muzikos, grojaraščio valdymas taip pat galimas ir neišsitraukus išmaniojo iš kišenės. Sukonfiguravus komandas, dainų perjungimas, stabdymas ir pan. gali būti valdomas ausinių prilietimu.  Taip pat prailgintas ir baterijos veikimo laikas, tarnaujantis net 11 val. nepertraukiamos muzikos, o su įkrovimo dėklu iki 22 val. Išmaniuoju telefonu galimas nuolatinis ausinių bei krovimo dėklo baterijos stebėjimas, taip seksite kuomet jau laikas įkrauti ausines. Šios ausinės taip pat įkraunamos  betkuriuo belaidžiu krovikliu ar pasitelkiant energijos mainų funkciją.

 Ženkite kokybiškesnės muzikos link su Galaxy Buds, kurias galite įsigyti mūsų salonuose visoje Lietuvoje bei internete www.mp.lt

Prekes su akcija

SUPER kaina!

Samsung Galaxy Buds
     
99,00 149,00 Sutaupote 50,00
Prekes su akcija

SUPER kaina!

Samsung Galaxy Buds+
   
149,00 169,00 Sutaupote 20,00