Apžvalgos

Balandžio 8 d. Londone  „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė naujus išmaniuosius telefonus „Galaxy A51 5G“, „Galaxy A71 5G“ ir „Galaxy A41“, pridėdami 5G ryšį ir patobulintas būtiniausias naujoves populiariajai „Galaxy A“ šeimai.
Pasak Conoro Pierce'o „ Samsung Electronics UK “ir Airijos įmonės viceprezidento  „Galaxy A “serijos užmojis yra pasiūlyti būtinas naujoves įvairiomis kainomis. „Galaxy A41“ tai suteikia pasiūlydamas fantastišką vertę, nepakenkdamas funkcijoms “. „Galaxy A51 5G“ ir „A71 5G “remiasi šiuo įsipareigojimu ir parodo mūsų nuolatinį pažadą suteikti naujos kartos ryšį daugiau žmonių, 5G įtraukdami į mūsų įvairių išmaniųjų telefonų asortimentą prieinamesnėmis kainomis.“

Pramogos be apribojimų

„Galaxy A51 5G“ ir „Galaxy A71 5G“ yra skirti sukurti prieinamą ir jaudinančią mobiliųjų įrenginių patirtį kiekvieną dieną. „Galaxy A51 5G“ ir „Galaxy A71 5G“ akimirksniu įjungs Jus į veiksmą. Naudojama 5G tinklo jungtimi, galite pasiekti greito duomenų perdavimo ir atsisiuntimo pasaulį, nepatirdami jokių trikdžių. Žaisdami mėgstamą mobilųjį žaidimą ar transliuodami mėgstamą filmą, kiekvieną kartą patirsite didžiausią našumą.

 

„A51 5G“ 6,5 colių „Super AMOLED Infinity-O“ ekranas leidžia pajusti kinematografinį ryškumą rankose. Tiems, kuriems reikia didesnio ekrano žiūrėti mėgstamą laidą ar įgyti pranašumų žaidime, „A71 5G“ siūlo 6,7 colių „Super AMOLED Plus“ „Infinity-O“ ekraną. Abu prietaisai aprūpinti ilgaamže 4500mAh baterija, o greito įkrovimo galimybė dabar suteikia galimybę praleisti daugiau laiko žaidžiant, naršant internete ir dalijantis bei mažiau laiko įkraunant.

„Galaxy A51 5G“ ir „Galaxy A71 5G“ leidžia tiek atsisiųsti, tiek įkelti informaciją akimirksniu ir suteikia galimybę naudotis neįtikėtinomis mobiliosiomis patirtimis.  Abu įrenginiai yra apsaugoti „Samsung Knox“,  užtikrinant, kad jūsų įrenginys yra apsaugotas, o naršymas internete saugus.

 

Fiksuok ir dalinkis akimirksniu

„Galaxy A71 5G“ ir „A51 5G“ galingi keturių kamerų fotoaparatai ir intelektualios fotografavimo naujovės leidžia greičiau ir lengviau fiksuoti ir dalytis vaizdais ir vaizdo įrašais nei bet kada anksčiau. „A71 5G“ 64MP ir „A51 5G“ 48MP pagrindinė kamera kartu su 12MP „Ultra Wide“ kamera gali fotografuoti kraštovaizdžio vaizdus, ​​o „5MP Macro“ ir „5MP Depth“ kameros fiksuoja sudėtingas artimų objektų detales.

Filmuokite ir bendrinkite aukštos kokybės vaizdo įrašus naudodami „Galaxy A71 5G“ ir „A51 5G“ „Super Steady Video“, kurie automatiškai stabilizuoja jūsų filmuotą medžiagą, sukurdami sklandų ir profesionalų vaizdo įrašą, nesvarbu, ką filmuojate. Turėdami 128 GB vidinės atminties, taip pat 6 GB RAM A51 5G ir 8 GB RAM A71 5G, galėsite užfiksuoti ir išsaugoti vaizdo įrašus ir nuotraukas, nesijaudindami, kad pritrūks vietos saugykloje. O jei taip nutiks- atmintį praplėsite naudodamiesi „Micro SD“ atminties kortele iki 1 TB.

 

Tiek „Galaxy A71 5G“, tiek „A51 5G“ pasižymi aptakiu korpusu ir prabangiai atrodančia nugarėle. Kiekvienas įrenginys taip pat yra net kelių nuostabių atspalvių. „A71 5G“ yra „Prism Cube Black“ ir „Prism Cube Sliver“, o „A51 5G“ yra „Prism Cube Black“ ir „Prism Cube White“. Abiejuose įrenginiuose galite rasti visą „Samsung“ intelektualiųjų programų ir paslaugų ekosistemą, įskaitant „Bixby“, „Samsung Pay“ ir „Samsung Health“.

Puikūs dalykai, kurie telpa kompaktiškąjame „Galaxy A41“

„Galaxy A41“ įmontuotas 6,1 colio „Super AMOLED Infinity-U“ ekranas suteikia įspūdingus vaizdus, kurie patogiai telpa rankoje. Įdiegtas 3500 mAh akumuliatorius, „A41“ leis Jums naudotis visą dieną, o kai jums reikės jį įkrauti, 15 W greito įkrovimo sparta užtikrins, kad įkrovimas ilgai neužtruks.

„Galaxy A41“ turi tris kameras:  pagrindinė 48MP kamera, 5MP gylio kamera ir 8MP ultraplati kamera,kurios leidžiančia fotografuoti iš arti, taip pat ir plačius kraštovaizdžio vaizdus. Priekyje yra 25 megapikselių kamera, leidžianti padaryti nuostabias asmenukes ir aukštos kokybės vaizdo skambučius.

 „Galaxy A41“ atrodo puikiai, o dėka užapvalintų kampų telefoną patogu laikyti rankose. „A41“ bus galima įsigyti  „Prism Crush Black“, „Prism Crush White“ ir „Prism Crush Blue“ spalvų.