Samsung Galaxy S23 serija Samsung Galaxy S23 serija
Apžvalgos

„samsung“ pristatė „galaxy s23“ seriją: kamera, galinti fiksuoti žvaigždes, ir dėmesys tvarumui

„Samsung“ pristatė „Galaxy S23“ seriją: kamera, galinti fiksuoti žvaigždes, ir dėmesys tvarumui

2023-02-01 d.

Dar didesnė galia, didelis dėmesys kamerai, suasmeninimo galimybės, duomenų sauga pastangos prisidėti prie aplinkos išsaugojimo – taip „Samsung“ apibūdina „Galaxy S23“ serijos išmaniuosius, pristatytus  vasario 1 d.  Nauji išmanieji taip pat pasižymi ilgesniu baterijos veikimu, išskirtine, net iki 200 MP kameros kokybe bei patobulintais dirbtinio intelekto (DI) sprendimais.

„Šiuolaikinės technologijos vertinamos ne tik pagal tai, ką suteikia žmonėms šiandien, bet ir pagal tai, kaip prisideda prie geresnės ateities. „Galaxy S23 Ultra“ ir visa „Galaxy S23“ serija nustato naujus išmaniųjų telefonų kokybės standartus: daug naujų neįtikėtinų techninių galimybių bei naujovės, orientuotas į aplinkos išsaugojimą“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje. 

Išskirtinėms nuotraukoms dieną ir naktį 

„Galaxy S23 Ultra“ pasižymi pažangiausiomis „Galaxy“ telefonų serijos fotografavimo galimybėmis, kurias nesunkiai perpras net ir pradedantieji fotografai. Skelbiama, kad naujas 200 MP kameros jutiklis neįtikėtinai tiksliai įamžins visas akimirkas ir realistiškai užfiksuos visas detales.  

„Samsung“ pranešime teigiama, kad patobulinta fotografavimo sistema flagmanų savininkams leis džiaugtis gerokai ryškesnėmis nuotraukomis ir išskirtinės kokybės vaizdo įrašais. Objektų detales ir spalvų tonus užfiksuotuose vaizduose ištaisys tik šiam telefono modeliui būdingas dirbtiniu intelektu paremtas vaizdo signalų apdorojimo algoritmas.

„Galaxy S23“ serijos išmaniuosiuose taip pat įdiegtas greitas automatinis fokusavimas ir pirmoji „Super HDR“ priekinė kamera, kurios greitis gali siekti nuo 30 iki 60 kadrų per sekundę. Skelbiama, kad fotografuodami su naujaisiais „Samsung“ flagmanais galėsite užfiksuoti netgi žvaigždes – telefonuose įdiegti daugkartinės ekspozicijos ir astrofotografijos nustatymai.

Suasmeninta, patogesnė aplinka ir mobilieji žaidimai

Naujųjų „Galaxy S23“ aplinką galite dar labiau suasmeninti dėka „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos. Tai ne tik  daugiau spalvų ir grafinių parinkčių, naujų ir patobulintų valdiklių ar daugiau nei 80 naujų jaustukų. Įvairūs režimai, užduočių juostos tampa dar labiau suasmeninti ir tokie, kokie labiausiai patogūs jums.

Teigiama, kad „Galaxy S23 Ultra“ telefonas peržengia visas anksčiau egzistavusias tokio tipo įrenginių galingumo ribas ir atveria duris į mobiliųjų žaidimų ateitį. Ypatingą serijos flagmano našumą ir mažą delsą lemia 20 proc. ilgiau veikianti 5 000 mAh baterija bei naujos kartos „Snapdragon“ procesorius.

Flagmanas taip pat turi 6,8 colio įstrižainės „Dynamic AMOLED 2X“ 120Hz ekraną bei išmanią „Vision Booster“ technologiją, automatiškai reguliuojančią kontrastą pagal aplinkos apšvietimą, kas leidžia matyti vaizdą net ir ryškioje saulės šviesoje.

Tvarumas, ilgalaikis vartojimas ir privatumas

Pristatydama naująją „Galaxy S23“ seriją, „Samsung“ itin daug dėmesio skyrė tiek paties įrenginio, tiek jo pakuotės tvarumui. Skelbiama, kad gaminant naujuosius telefonus panaudota daugiau perdirbtų medžiagų – aliuminio, stiklo ir plastiko – palyginti su ankstesne flagmanų serija. Be to, kiekvienas šios serijos išmanusis telefonas atkeliauja dėžutėje, pagamintoje iš 100 proc. perdirbto popieriaus.

Skleisdama žinią apie mažinamą poveikį aplinkai, „Samsung“ vartotojams žada dar kokybiškesnius ir estetiškus mobiliuosius įrenginius, kurie sukurti tarnauti ne vienerius metus.

„Samsung“ taip pat įsipareigoja „Galaxy S23 Ultra“ suteikti keturis „Android“ operacinės sistemos versijų atnaujinimus. „Galaxy S23“ serijos telefonų saugumu rūpinasi „Knox Vault“ saugumo platforma, kuri nuo išmaniojo operacinės sistemos visiškai izoliuoja tokią jautrią informaciją, kaip slaptažodžius, biometrinius duomenis ir blokų grandine paremtus raktus.

„Galaxy S23“ serijos išmanieji telefonai prieinami jau nuo vasario 2 dienos. Rinktis galima iš keturių skirtingų dydžių atminties bei keturių spalvų: levandų, fantomo juodos, kreminės arba žalios.

Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

sm-s918_Samsung)galaxys23ultra_juodos spalvos_priekis ir nugarele_su piestuku SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G 512GB
Prekė išparduota
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

sm-s918_Samsung)galaxys23ultra_zalios spalvos_priekis ir nugarele_su piestuku SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G 256GB
Prekė išparduota
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Dovana | Galaxy Watch6 arba Watch6 Classic

DOVANA Galaxy Watch6 arba Watch6 Classic laikrodis. Vertė - iki 339 Eur.

 sm-s911_galaxys23_front_phantomblack_priekis ir nugarele SAMSUNG Galaxy S23 5G 256GB
Prekė išparduota
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

Dovana | Galaxy Watch6 arba Watch6 Classic

DOVANA Galaxy Watch6 arba Watch6 Classic laikrodis. Vertė - iki 339 Eur.

 sm-s911_galaxys23_front_phantomblack_priekis ir nugarele SAMSUNG Galaxy S23 5G 128GB
     
663,75 709,00 Sutaupote 45,25