Apžvalgos

Susipažinkite: naujasis SAMSUNG Galaxy A02s

2021-03-04. RAMUTĖ, išmani asmeninė ekspertė.

Šiuolaikiškas ir kokybiškas išmanusis telefonas neturi būti brangus. Tai, kad nuosaiki kaina ir pažangūs technologiniai sprendimai suderinami, įrodo ,,Samsung Galaxy A02s”.  Šis išmanusis telefonas subalansuotas kasdieninėms užduotims ir paprastoms pramogoms, todėl naršyti, skambinti ir bendrauti šiuo telefonu bus itin paprasta. Apžvelkime, ką siūlo šis ekonomiškiausias ,,Samsung Galaxy A” serijos išmanusis.

„Samsung Galaxy A02s“ telefonas turi 6,5 colių HD + TFT Infinity-V ekraną, kurio skiriamoji geba yra 720 x 1520 taškų, taigi visi vaizdai ekrane atrodo pakankamai detaliai, tačiau niekuo ypatingai neišsiskiria rinkoje. 3 GB RAM našumo turėtų pakakti sklandžiam daugelio programėlių ir ne pačių pažangiausių žaidimų veikimui. Žinoma, už panašią kainą galima rasti ir galingenių įrenginių. Vienas iš tokių galėtų būti ,,Huawei P40 lite E“, tačiau jis neturi ,,Google Play“ parduotuvės ir čia galite nerasti jums reikiamos programėlės ar mėgstamo žaidimo. Su ,,Galaxy A02s“ tokių bėdų nebus.

Dizainas

Plastikinis korpusas yra padengtas matine, be blizgaus paviršiaus tekstūra, ant kurios nelieka pirštų atspaudų.  Žvelgiant į kamerų išdėstymą šio telefono išvaizda iš pirmo žvilgsnio primena ,,Samsung Galaxy S20”. Rankoje laikyti tikrai malonu ir nereikia baimintis, kad nugarėlė gali sudužti. Klientai gali pasirinkti iš dviejų klasikinių spalvų: baltos ir juodos.

Universali kamera bet kurioje situacijoje

Vienas iš svarbiausių dalykų išmaniajame telefone vartotojui yra kamera. Šis šiuo metu pats ekonomiškiausias ,,Samsung Galaxy A02s” modelis turi iš viso net keturias kameras – tris galines ir, žinoma, vieną priekinę. Galinę išmaniojo telefono kamerą sudaro trys objektyvai. 13 MP (plataus kampo) + 2 MP (makro) + 2 MP (gylio), o priekyje turi 5 MP kamerą.

Pagrindinis 13 MP objektyvas gali užfiksuoti gražius panoraminius vaizdus. Jo palydovas, 2 MP gylio jutiklis, kuria įsimintinus portretus ir meistriškai sulieja foną. Fono suliejimą galima reguliuoti. Vienas iš kameros pliusų yra 2MP makro objektyvas. Ankstesi modeliai, tokie, kaip ,,Galaxy A10” ar ,,Galaxy A21s” to pasiūlyti negalėjo. Šis objektyvas leidžia užfiksuoti smulkiausias detales iš itin arti. Jūsų nuotraukoms jis suteikia natūralų „Bokeh“ efektą, leidžiantį subjektui išsiskirti iš fono. Nereikėtų tikėtis flagmanų lygio nuotraukų kokybės, bet tuo pačiu padarytos nuotraukos tikrai nedarys gėdos dalinantis su draugais įamžintomis akimirkomis.

5MP asmenukių kamera veikia vidutiniškai, bet smagiai akimirkai užfiksuoti to pakaks.

Žaiskite ir mėgaukitės galia visą dieną

Dar viena svarbi savybė, kalbant apie visus išmaniuosius įrenginius, žinoma, yra baterija. Visi norime, kad baterija tarnautų kuo ilgiau. Čia ,,Samsung” gerbėjus galime nudžiuginti, nes šis išmanusis turi net 5000mAh talpos bateriją. Be abejo, šitoje vietoje toks gamintojas, kaip ,,Xiaomi” jau senokai lenkia visus kitus gamintojus su savo galingomis baterijomis. Tačiau, jei esate ištikimas ,,Samsung” gerbėjas, šis ,,Galaxy A02s” jums tikrai tarnaus visą dieną ir naktį. Taip pat jis palaiko ir greitąjį 15W įkrovimą.

Patogu valdyti net ir viena ranka

Kaip matome, „Samsung Galaxy A02s“ tikrai nėra mažas ir gali atrodyti, kad juo naudotis gali būti nepatogu. Tačiau jis turi vieną iš naujausių operacinės sistemos „Android” versijų su unikalia vartotojo sąsaja „One UI“. Ji sukurta taip, kad kiekvieną svarbią funkciją galėtumėte pasiekti ypač greitai, o meniu išdėstytas taip, kad galėtumėte lengvai valdyti įrenginį net ir viena ranka. Beje, pasitelkę specialų naktinį režimą, galėsite įrenginiu patogiai naudotis net ir tamsoje.

Įtraukiantis 3D erdvinis garsas

Šis išmanusis telefonas turi ,,Dolby Atmos” erdvinio garso technologiją, kuri užtikrina itin kokybišką tarsi 3D erdvinį garsą, klausantis muzikos per ausines. Ausines prie telefono galima prijungti naudojantis tiek „Bluetooth“, tiek 3,5 mm jungtį. Čia reikėtų paminėti, kad ,,Samsung Galaxy A02s” komplektacijoje ausinių nėra.

Turbūt vienas iš didžiausių ,,Samsung Galaxy A02s” minusų yra tas, kad jis neturi pirštų atspaudų skaitytuvo. Tikrai šiuo metu būtų sunku rasti išmanųjį, be šio jutiklio. Bet tai nereiškia, kad jis neturi jokios apsaugos, čia gali pasitarnauti veido atpažinimo jutiklis ar įprastas ekrano užraktas su kodu.

Apibendrinant galima teigti, kad ,,Samsung Galaxy A02s” jus nudžiugins galinga baterija, patogiu valdymu, o kamera, kaip biudžetinės klasės telefone, tikrai maloniai nustebins. Tai puikus pasirinkimas vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ar tiems, kurie daug kalba telefonu ir ieško papildomo telefono darbui.

E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu!

Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

SAMSUNG Galaxy A02s 32GB SAMSUNG Galaxy A02s 32GB
   
124,65 129,00 Sutaupote 4,35