Samsung Galaxy Watch5 Samsung Galaxy Watch5
Apžvalgos

Susipažinkite: samsung galaxy watch5 | watch5 pro

Susipažinkite: Naujieji SAMSUNG Galaxy Watch5 | Watch5 Pro

Išmani ekspertė Inesa, 2022-08-11

Rugpjūčio 10 dieną SAMSUNG pristatė naujuosius išmanius įrenginius: sulenkiamus išmaniuosius telefonus  „Galaxy Fold4” ir „Galaxy Flip4”, išmaniuosius laikrodžius  „Galaxy Watch5” ir  „Galaxy Watch5 Pro” bei belaides ausines  „Galaxy Buds2 Pro”. 

Tarp Samsung rugpjūčio naujienų žiba išmanieji „Galaxy Watch5“ laikrodžiai. Šiemet „Galaxy Watch“ seriją sudaro „Galaxy Watch5“ bei „Galaxy Watch5 Pro“ modeliai.  Su „Galaxy Watch5“ tęsiama praėjusių metų tradicija  - laikrodžiai turi plokščius  ekranus, kurių nedengia rėmelis, galima rinktis iš dviejų dydžių: 40mm arba 44mm. Korpusai yra pagaminti iš aliuminio, turi matinį paviršių. 

 

„Galaxy Watch Pro“ modelis turi 45mm ekraną ir yra naujiena „Watch5“ serijoje.  Naujasis modelis savo dizainu kiek primena buvusį „Galaxy Watch4 Classic“ modelį, nes ekrano kraštus dengia rėmelis, tačiau išsiskiria tuo, kad neturi judančio valdymo ratuko ir korpusas yra pagamintas iš titano. Šis metalas yra itin tvirtas, lengvas, netoksiškas ir dėl šių savybių plačiai naudojamas juvelyrikoje, medicinoje. Naujausios išmaniųjų laikrodžių tendencijos rodo, kad titanas vis populiarėja tiek dėl minėtų savybių, tiek dėl išskirtinės išvaizdos. Iš titano pagamintų laikrodžių korpusai traukia akį savo matiniu paviršiumi, tamsia spalva ir taip išsiskiria tarp kitų laikrodžiams dažnai naudojamų medžiagų – aliuminio ar nerūdijančio plieno. Titanas pasižymi lengvumu, kuris leidžia dėvint išmanųjį laikrodį nejausti nepatogumo dėl įrenginio svorio, nes jis itin lengvas – sveria kiek daugiau nei 46 gramus. „Galaxy Watch5 Pro“ taip pat turi išskirtinį užsegimą, kuris yra su titano sagtimi, leidžiančia patogiai reguliuoti dirželio ilgį.

Ilgaamžiškumo laikrodžiams prisidės ne tik titanas, bet ir dar viena nauja medžiaga panaudota gaminant „Galaxy Watch5“ serijos laikrodžius – tai safyrinis stiklas. Šis stiklas yra ypatingai kietas ir atsparus įbrėžimams, kas labai aktualu išmaniesiems laikrodžiams, nes juos ir dėvime tada, kai aktyviai leidžiame laiką, sportuojame.

„Galaxy Watch5“ serijos laikrodžiai, kaip jau tapo įprasta, skirstomi į palaikančius tik Bluetooth arba Bluetooth bei LTE ryšio galimybes. LTE funkciją turintys laikrodžiai gali atstoti išmanųjį telefoną, nes visus skambučius bei žinutes leidžia priimti laikrodyje, kas yra itin patogu, kai neturime galimybės su savimi turėti telefono (funkcija veikia užsisakius e-SIM paslaugą iš ryšio operatorių).  Tik Bluetooth funkciją palaikantys laikrodžiai taip pat suteikia galimybę atsiliepti į skambučius ar atrašyti į žinutes išlaikant tam tikrą atstumą nuo savo išmaniojo telefono, kuris, beje, tikrai yra pakankamai didelis (net iki 240m) dėka naujausios Bluetooth 5.2 versijos.

Praėjusių metų „Galaxy Watch4“ serijos įrenginius naujausieji Samsung išmanieji laikrodžiai taip pat lenkia baterijų talpa – „Galaxy Watch5“ 40mm ir 44mm laikrodžiai atitinkamai turi 284mAh ir 410mAh talpų baterijas, o „Galaxy Watch5  Pro“ modelis apdovanotas net 590mAh talpos baterija (palyginimui, „Galaxy Watch4“ laikrodžių baterijos talpa siekė 350mAh). Naujieji įrenginiai nudžiugins ne tik ilgesniu veikimu, bet ir greitu įkrovimu – „Galaxy Watch5“ įkrovimas vidutiniškai užtruks 71-75min., o „Galaxy Watch5 Pro“ apie 110min.

Naujausi „Galaxy Watch5“ serijos laikrodžiai atlieka tokius matavimus kaip širdies ritmo,  kraujospūdžio, deguonies kiekio kraujyje ir kt. Juose pristatyta ir nauja funkcija – kūno temperatūros matavimas. Tam pasitelkiamas infraraudonųjų spindulių jutiklis, kuris leidžia temperatūrą nustatyti itin tiksliai.  Kaip ir senieji modeliai, „Galaxy Watch5“ serija visus šiuos matavimus pasitelkia, kad visapusiškai įvertintų ir analizuotų naudotojo sveikatos būklę, miego kokybę, kūno masę ir kt. Laikrodžiai automatiškai atpažįsta įvairias sportines veiklas (jutiklių pagalba tiksliai apskaičiuoja atstumą, trukmę, greitį, sudegintas kalorijas ir kt.), yra atsparūs vandeniui, palaiko NFC ir turi daugybę kitų naudingų funkcijų, prie kurių jau esame pripratę.

Išankstinė prekyba naujaisiais „Galaxy Watch5“ serijos laikrodžiais jau prasidėjo. Užsisakykite dabar iki rugpjūčio 25 d. ir kartu gaukite DOVANĄ - „Galaxy Buds Live“ belaides ausines, kurių vertė 119 Eur. 

Samsung Galaxy Watch5 40mm grafito spalvos iš priekio SAMSUNG Galaxy Watch5 40mm
Prekė išparduota
Samsung Galaxy Watch5  44mm Sidabrinis SAMSUNG Galaxy Watch5 44mm
 
175,50 179,00 Sutaupote 3,50
Samsung Galaxy Watch5 Pro Black Titianium is priekio SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro 45mm
 
229,00 399,00 Sutaupote 170,00
Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE priekis SAMSUNG Galaxy Watch5 44mm LTE
   
195,50 219,00 Sutaupote 23,50
Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Samsung Galaxy Watch5 Pro e-sim  Gray Titianium is priekio SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE
   
229,00 289,00 Sutaupote 60,00