4SMARTS TWS SkyPods Pro belaidės ausinės

Spalva: Rausva

Prekė išparduota

GARANTIJA: 24 mėn.

Kurjeriu, per 1-2 d.d., 3,49 €
VENIPAK | LP EXPRESS paštomatas, per 1-2 d.d., 2,89 Eur
DPD paštomatas, per 1-2 d.d., 2,99 €
OMNIVA paštomatas, per 1-5 d.d., 4,89 €
Atsiimkite MOBILI PREKYBA salonuose, per 1-5 d.d., NEMOKAMAI (Jei turime parduotuvėje)

Apribojimų nėra

Klausykitės mėgstamos muzikos be laidų. Mėgaukitės belaidžiu ryšiu iki 10 metrų atstumu. „Bluetooth 5.0“ leidžia greitai ir stabiliai perduoti signalą.


Intuityvus

Ausines prie mobiliojo telefono turite prijungti tik vieną kartą. Po to jūsų prietaisas visada bus automatiškai suporuotas su „SkyPods Pro“, kai tik išimsite ausines iš įkrovimo laikiklio.


Kokybė

Krištolo skaidrumo aukščiausio lygio HD garso kokybė ir erdvinis gylis bet kurioje aplinkoje.
Patobulintas jutiklinis valdymas: palieskite ausinių jutiklinius laukus, kad galėtumėte valdyti muziką arba valdyti skambučius. Naudodami jutiklinius valdymo paviršius, kurie dar labiau reaguoja, galite leisti muziką, pristabdyti, priimti skambučius ar keisti dainas, o dabar netgi galite reguliuoti garsumą. Jums nebereikia išimti išmaniojo telefono iš kišenės.


Monofoninis režimas

Dėl ausinėse integruoto mikrofono „SkyPods Pro“ taip pat galite naudoti kaip laisvų rankų įrangą automobilyje. Saugumo sumetimais kelyje naudokite tik vieną ragelį. Taip taupoma ir kitų ausinių baterija.


Baterijos veikimo laikas

Pilnai įkrautos kompaktiškos ausinės vienu metu, suteikia malonuką klausytis muzikoz iki 5 valandų. Naudodami praktišką įkrovimo dėžutę, ausines galite įkrauti kelis kartus. Tokiu būdu ausinių veikimo laiką  galite prailginti iki 14 valandų.


Įkrovimas

Ausinės įkraunamos belaidžiu būdu, kai tik yra prijungtos prie įkrovimo laikiklio. Dėžutės baterijos pakanka maždaug 3 pilnam įkrovimams. Pats dėklas dabar taip pat gali būti lengvai įkraunamas be kabelio. Dėl „Qi“ įkrovimo technologijos tereikia pastatyti jį ant belaidžio įkroviklio įkrovimo paviršiaus ir įkrovimo procesas prasideda automatiškai.