E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu!

APPLE Watch 6 GPS, 44mm Blue Aluminium Case with Deep Navy Sport Band 32 GB

Prekė išparduota

GARANTIJA: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00
Palyginti

Techninė įranga

Darbinė atmintis (RAM)

1 GB

Vidinė atmintis

32 GB

Procesoriaus tipas

Processor S6 SiP with 64-bit dual-core processor

Ekranas

Ekrano dydis

1.78" (44mm)

Ekrano tipas

Retina LTPO OLED, 1000 nits (peak)

Ekrano apsauga

Jonais sustiprintas ekranas (Ion strengthened glass)

Tinklas ir jungiamumas

eSIM

Nėra

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n

Bluetooth

v5.0

Bluetooth profiliai

A2DP, LE

NFC

Taip

Vietos nustatymas

GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC

Jutikliai

Jutikliai

Kompasas,
Širdies ritmo jutiklis,
Giroskopo jutiklis,
Barometras,
Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Taip

Kita

Matmenys (AxPxG) mm

44 x 38 x 10.4

Svoris (g)

36.5

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Yra

Prekės korpusas

Priekis stiklas, keramika/safyras vidinė dalis, aliuminis rėmelis

Pakuotėje

Įkrovimo laidas

Išleidimo data

2020m. rugsėjis

Sveikesnė ateitis. Ant tavo riešo.

Išmatuok savo deguonies lygį kraujyje nauju pažangiu jutikliu ir tam skirta programa. Patobulintas visada aktyvus „Retina“ ekranas akimirksniu parodys tavo treniruočių duomenis. O „Apple Watch Series 6“ ant tavo riešo gali padėti gyventi sveikesnį, aktyvesnį gyvenimą ir palaikyti ryšį su kitais.

Deguonies lygis kraujyje
Radikali inovacija.

Deguonies lygis kraujyje yra esminis bendros tavo sveikatos būklės rodiklis. Pagal šį rodiklį gali suprasti, kaip gerai tavo kūnas įsisavina deguonį, ir kiek deguonies į jį patenka. Naudodamas naują pažangųjį „Apple Watch Series 6“ jutiklį ir programą, gali kada panorėjęs išmatuoti deguonies kiekį kraujyje ar nustatyti, kad tam tikrais intervalais būtų atliekami papildomi matavimai.

Naujas jutiklis. Naujos įžvalgos.

Naujasis deguonies lygio kraujyje jutiklis sudarytas iš keturių LED grupių ir keturių fotodiodų. Šis naujas į visiškai perkurtą galinį stiklą integruotas jutiklis veikia kartu su programa „Deguonies lygis kraujyje“, kad nustatytų tavo deguonies kiekį.

Labai šviesi idėja.

Žali, raudoni ir infraraudonųjų spindulių LED diodai apšviečia riešo kraujagysles, o fotodiodai matuoja atsispindinčios šviesos kiekį. Tada pažangūs algoritmai apskaičiuoja tavo kraujo spalvą, kuri nurodo deguonies kiekį.

Širdies ritmas Jis galvoja apie tavo širdį.

Neįprastai didelis ar žemas pulso dažnis ir nereguliarus širdies ritmas (vadinamas aritmija) gali būti rimto sveikatos sutrikimo požymiai. Tačiau daugelis žmonių neatpažįsta pasireiškiančių simptomų, todėl pagrindinės priežastys dažnai lieka nenustatytos. Programa „Širdies ritmas“ siunčia pranešimus, tad „Apple Watch Series 6“ gali patikrinti tavo širdies veiklą ir įspėti apie pastebėtus sutrikimus, kad galėtum imtis veiksmų ir pasitarti su gydytoju.

Miegas

Gera diena prasideda nuo gero poilsio.

Norint užtikrinti gerą sveikatą, svarbu skirti pakankamai laiko miegui. Naujoji programa „Miegas“ padeda nusistatyti įprastą miego režimą ir stebėti kiekvienos nakties miego tendencijas. Tad gali nustatyti tikslus ir siekti asmeninio kokybiško miego.

Treniruotės

Pažengėme toliau. Kad tu dar labiau patobulėtum.

Norint išlikti geros fizinės formos, svarbu žinoti kaip. Būk motyvuotas judėti ir tiksliau nei bet kada sek savo treniruočių duomenis – vandenyje, sporto salėje ar kelyje. „Series 6“ – tai geriausias visų laikų „Apple Watch“. Kuris padeda tau siekti geriausios savo formos.

Motyvacija

Daugiau įkvėpimo prakaituoti.

Muzika, tinklalaidės ir audio knygos. Klausykitės to, kas skatina judėti. Įskaitant 70 milijonų dainų Apple Music.

Veiklos dalijimasis

Aktyvumo žiedai stebi jūsų progresą ir įkvepia mažiau sėdėti, daugiau judėti ir kasdien treniruotis. Galite netgi dalyvauti iššūkiuose varžydamiesi su draugais. Pasidalinkite savo aktyvumo žiedais su draugais ir šeima, kad paskatintumėte vienas kitą.

Ekranas

Visada aktyvus.
Puikesnis nei kada nors.

Visada aktyvus „Retina“ ekranas dabar yra žymiai ryškesnis, kai nuleidi riešą būdamas lauke. Tad gali aiškiau nei bet kada savo laikrodžio ciferblate pamatyti visą informaciją – nereikia nei kelti riešo, nei žadinti laikrodžio.

Visada pasirengęs veiksmui.

Paslink žemyn ir tu Pranešimų centre, paslink aukštyn ir tu Valdymo centre, arba bakstelėk norimus rodinius, kai ranka nuleista. Kai esi susitikime ar užsiėmęs, neturi žadinti laikrodžio, kad galėtum atlikti paprastus veiksmus.

Nauji ciferblatai

Begalės būdų pritaikyti sau.

Rinkis iš naujausių ciferblatų ir pritaikyk juos pagal nuotaiką, stilių, mėgstamiausią veiklą – tegul tavo ciferblatas būna toks pats išskirtinis, kaip ir tu.