Fitbit Charge 3 Lavender Woven

Spalva: Violetinė

Nėra prekyboje
Pristatymas nuo: 1,89 €

Tinklas ir jungiamumas

NFC

Ne

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne
   

Sumanus, Ryškus liečiamas ekranas.

   

Baterijos trukmė iki 7 dienų.

Su dideliu jutikliniu ekranu ir apšvietimu, kuris automatiškai prisitaiko prie apšvietimo sąlygų, taip lengviau matyti statistiką, pranešimus ar laiką dienos saulėje arba naktį.

„Fitbit Charge 3“, turintis daug dienų trukmę iki septynių dienų, išlaiko dienos ir nakties įžvalgas ir įkvėpimą. *

 

Išmaniojo telefono pranešimai.

    

24/7 širdies ritmas.

Palaikykite ryšį su skambučių ir kalendoriaus įspėjimais, tekstiniais pranešimais ir greitu atsakymu, taip pat išmaniųjų telefonų programų pranešimais. Greitas atsakymas „Android“ telefonams yra prieinamas, kai telefonas yra šalia.

Naudokite 24/7 širdies susitraukimų dažnį, kad galėtumėte geriau stebėti kalorijų kiekį, optimizuoti treniruotes ir atskleisti tendencijas, kurios jums padės vadovautis sveikatos ir fitneso tikslais.

    

Širdies ritmo zonos.

    

Širdies ritmo poilsis.

Naudokite realaus laiko pulsines zonas, kad pamatytumėte, ar esate  „Riebalų deginime“, „širdis“ arba „viršūnė“, zonoje ir naudokite, kad sužinotumėte savo treniruočių poveikį.

Visą dieną ir naktį dėvėkite „Fitbit Charge 3“, kad įrašytumėte ir sektumėte  savo  širdies ritmą ramybės busenoje, stebėtumėte širdies ritmo tendencijas.

   

Dienų kalorijų deginimas.

    

Automatinis pratybų atpažinimas.

Geriau suprasite bendrą deginamų kalorijų skaičių - visą dieną ir treniruočių metu - kad stebėtumėte savo svorį ir vykdytumėte savo tikslus.

„Fitbit Charge 3“ automatiškai atpažįsta pratimus, plaukima, elipsinius, sportinius ir dar daugiau, ir juos užrašo „Fitbit“ programoje.

   

Visos dienos veiklos stebėjimas.

     

15+ spoto režimai.

„Charge 3“ seka tokius veiksmus kaip žingsniai, atstumas, kopimas, rodo aktyvias minutes ir sudegintas kalorijas, kaip kiekvienas jūsų dienos veiksmas daro įtaką jūsų tikslams.

Pasirinkite iš daugiau kaip 15 sporto režimų, pvz., bėgimas, važiavimas dviračių, plaukimas, jogą, treniruotes ir dar daugiau, nustatyti tikslą ir gauti realaus laiko statistiką treniruočių metu.

 

  

Atsparumas vandeniui iki 50m.

               

Realaus laiko greitis ir atstumas.

„Fitbit Charge 3“ yra atsparus vandeniui iki 50 metrų, automatiškai seka jūs plaukimo metu ir gali būti dėvimas baseine ar duše.

Prijunkite „Fitbit Charge3“, naudodami telefono GPS, kad matytumėte greitį ir atstumą ekrane lauke eidami ar važiuodami.

  

Miego stebėjimas.

     

Priminimai judėti.

Stebėkite laiką, praleistą miego etapuose ir gaukite asmenines įžvalgas, kurios padės jums pagerinti miego režimus.

Žinokite, kiek laiko visą dieną buvote aktyvūs arba neaktyvūs, ir gaukite asmeninius priminimus, kad reikia pajudėti, jei sėdėjote šiek tiek per ilgai.

  

Patvarus, lengvas dizainas.

  

Fitbit Pay

„Aerospace-grade“ aliuminis ir „Corning® Gorilla® Glass 3“ yra patogūs ir patvarūs.

Įkelkite savo mėgstamas korteles į „Piniginę“ programoje „Fitbit“, tada naudokite „Charge 3“, kad atliktumėte paprastus ir saugius mokėjimus. Galimi tik su specialiais leidimais. (Žr. Dalyvaujančius bankus.)

 

Belaidis sinchronizavimas.

 

 

„Fitbit Charge 3“ gali automatiškai susinchronizuoti su daugiau nei 200 „Android“, „iOS“ ir „Windows“ įrenginių, kad būtų rodomi „Fitbit“ prietaiso duomenys, tendencijos ir pažanga. Netrukus bus suderinamas su „Windows“.