Huawei Band 3 Pro

Šiuo metu neturime

Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00
Palyginti

Tinklas ir jungiamumas

NFC

Ne

Vietos nustatymas

GPS

Jutikliai

Jutikliai

Širdies ritmo jutiklis,
Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

 
Magijos kibirkštis Jūsų kelyje.

Visos funkcijos 0,95 ” spalvotas jutiklinis AMOLED ekranas suteikia vientisą 2,5D ekrano vaizdą jūsų apyrankėje.
Pažvelkite į ateitį per šį ryškų ekraną.

Lietus ar saulė, juodas kaklaraštis ar šortai, jis dėvimas visada, nes yra malonu jį devėtį.

Plonas, madingas, spalvingas ir minkštas silikono dirželis,  su metaliniu rėmu ir ergonomiškai suprojektuotu išlinkimu užtikrins, kad jūsų kūnas ir oda jums dėkos, kad dėvite „HUAWEI Band 3 Pro“.

 
Sumanesnis širdies ritmo stebėjimas.
Naujoviškas apyrankės dizainas, naudojant IR šviesą, pagrįstas intelektualia AI, suteiks tikslius, iki sekundės širdies ritmo duomenis per dieną ar naktį, naudojant tikslią širdies stebėjimo sistemą HUAWEI TruSeen ™ 3.0.
 
   
Kontroliuokite savo miegą

Duomenų stebėjimo ir pateikimo įrankiai, sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su Harvardo medicinos mokyklos CDB centru, padeda nustatyti ir ištaisyti šešias dažniausiai pasitaikančias miego problemas. Ši funkcija suteikia daugiau nei 200 galimų sprendimų ir pasiūlymų, kurie padės geriau išsimiegoti ir palengvinti rytą.
Integruotas GPS su Stamina.
Mažas energijos suvartojimas, integruotas GPS, pritaikytas bėgimui dideliais atstumais, leidžia tiksliai žinoti, kur esate ir kiek toli nuėjote septynias valandas * vienu metu. „HUAWEI Band 3 Pro“ teikia realiu laiku treniruočių efektyvų vertinimą, įskaitant VO2 max ir atkūrimo laiką.
 
Plauk sumaniau, plauk geriau.
Baseine ar atvirame vandenyje plaukite kaip čumpionas ir naudodami intelektualųjį ryšį atpažinti ir pagerinti jūsų plaukimą
. Vandeniui atsparus iki 50 metrų „HUAWEI Band 3 Pro“ siūlo tokius plaukimo duomenis: sudegintas kalorijas, apsisukimų skaičių ir vidutinį „SWOLF“, kad pagerintumėte savo plaukimą.
 
 
Kontroliuokite savo gyvenimą vienu prisilietimu.

Išmaniosios apyrankės, kurios gali jums padėti išlaikyti gyvenimą ant savo rankos, net tada, kai esate laisvų rankų
. Suraskite savo telefoną, peržiūrėkite gaunamus skambučius ir skambinančiojo ID, kuris leidžia atmesti skambučius, peržiūrėti pranešimų turinį, nuotraukų laikmatį ir nuotolinio valdymo įrenginį - visa tai tik vieno piršto prisilietimu.