Huawei FreeBuds 4i belaides ausinės

Spalva: Baltos

69,00

GARANTIJA: 24 mėn.

Kurjeriu, per 1-2 d.d., 3,49 €
VENIPAK | LP EXPRESS paštomatas, per 1-2 d.d., 2,89 Eur
DPD paštomatas, per 1-2 d.d., 2,99 €
OMNIVA paštomatas, per 1-5 d.d., 4,89 €
Atsiimkite MOBILI PREKYBA salonuose, per 1-5 d.d., NEMOKAMAI (Jei turime parduotuvėje)

 

HUAWEI FreeBuds 4i


 

Kompaktiškas, šiuolaikiškas stilius

Ovalios formos įkroviklis yra kompaktiškas ir gaiviai originalus, švelnus prisilietimui, todėl leidžia pajusti visišką harmoniją. Minimalistinės kreivės ir spindinti apdaila suteikia ausinėms šiuolaikišką, išskirtinę išvaizdą. Keramikos baltumo, anglies juodumo arba raudona – užpildykite savo dienas kintančiomis spalvomis.

 

Komfortas visą parą

„HUAWEI FreeBuds 4i“ ergonomiškas dizainas stabiliai ir patogiai įsistato ausyje. Itin lengvos ausinės pastebimai sumažina svorį, kurį pajaučia jūsų ausys, kai ilgai klausotės muzikos. Nešiokite jas visą dieną be jokių nepatogumų.

 

Girdėk tai, ką nori girdėti

„HUAWEI FreeBuds 4i“ jutikliai aktyviai nustato ir mažina aplinkos triukšmą. Nesvarbu, kur einate, visada galite pasinerti į mėgstamą muziką.

Dviejų mikrofonų sistemą sudaro plyšių ir kanalų konstrukcija, kuri efektyviai sumažina vėjo ūžimą. Išskirtinė spindulių formavimo technologija kartu su dirbtinio intelekto triukšmo mažinimo technologija gali tiksliau atpažinti jūsų balsą net perpildytoje aplinkoje. Aiškiai girdėkite ir būkite išgirsti per kiekvieną skambutį.

 

Bendravimas be trikdžių, įsikišus ausines

Nereikia nusiimti ausinių norint išgirsti, kas vyksta aplink ir lengvai susikalbėti. Tiesiog palaikykite ausines nuspaudę, kad perjungtumėte į dėmesingumo režimą.

Veikia visą dieną, todėl muzika bus visada šalia

„HUAWEI FreeBuds 4i“ yra nepaprastai ištvermingos. Įkrovus iki galo, jos gali atlaikyti 10 valandų nepertraukiamo grojimo. Pirmaujanti greito įkrovimo technologija leidžia 4 valandas mėgautis garso malonumais įkrovus vos 10 minučių – kaip tik tai, ko reikia, kai skubate.

 

 

 

Pribloškiantis krištolo skaidrumo garsas

10 mm dinaminė ritės tvarkyklė ir jautri polimero kompozicinė diafragma sukuria turtingą instrumentinę harmoniją, aiškų vokalą, stiprius žemuosius dažnius ir puikiai subalansuotą garsą. Nustebsite, kiek daug emocijų sukelia šios mažylės.

 

 

Laimėkite bet kokia kaina

Dėl trumpos delsos jūsų mėgstamiausio žaidimo garsas ir vaizdas niekada neatsilieka, todėl turėsite konkurencinį pranašumą siekdami pergalės. Į mūšį – visada kartu!

 

 

„Open, Connect“ ryšys

Tiesiog atidarykite įkroviklį ir iškylantysis pranešimas jus paragins susieti įrenginį su „HUAWEI FreeBuds 4i“.Kartą susiejus, kitus kartus ausinės automatiškai prisijungs prie jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio vos tik atidarysite įkroviklį.

 

 

Tiksliai jaučia Jūsų prisilietimą

Abejose ausinėse yra įmontuoti talpos jutikliai, skirti intuityviam jutikliniam valdymui, palaikomi pažangiu algoritmu, kuris užtikrina tikslesnę reakciją. Leiskite muziką, skambinkite ir sumažinkite triukšmą keliais paprastais gestais.

 

 

Jūsų akimirka, jūsų muzika

„HUAWEI Music“ siekiama suteikti aukštos kokybės, visiems scenarijams tinkančią muzikinę patirtį ir platų muzikos katalogą.

 

 

HUAWEI FreeBuds Series

Tikros belaidės ausinės, pasižyminčios stilingu dizainu,išskirtiniu garsu ir įspūdingai ilgai veikiančia baterija.