Klasikinės ir madingos spalvos Minimalistinė konstrukcija su tobulai lygiais paviršiais bei klasikinės ir madingos spalvos: anglies juoda ir keraminė balta.

„Open & Connect“ ryšys Atidarius įkrovimo dėklą, ausinės automatiškai užmezga ryšį su įrenginiu, su kuriuo jos buvo susietos anksčiau.

Automatinis aptikimas Įdiegtas infraraudonųjų spindulių jutiklis gali automatiškai sustabdyti grojimą, kai jūs išsiimate bent vieną ausinę.

Išskirtinis garsas Galingos dinamiškos tvarkyklės ir subalansuota garso suvienodinimo sistema: įspūdingam garsui su aiškiais aukštaisiais, natūraliais vidutiniais ir sodriais žemaisiais dažniais bei subtilesniais niuansais.

Ypač patogi forma Ergonomiška, ausiai pritaikyta forma, lengvas, minkštas, odos neerzinantis silikonas ir 3 poros keičiamų antgalių: idealiai tinka ir patogu naudoti.

Orui pralaidžios ausinės sportui Orui pralaidžios ausinės, specialiai pritaikytos treniruotėms: Mažesnis garso slėgis užtikrina patogumą; geriau girdimi aplinkos garsai suteikia saugumo; veiksmingai slopina erzinantį stetoskopo efektą.

Valdymas dviem paspaudimais Paprastas valdymas vos dviem paspaudimais: elegantiškas ir efektyvus dizainas.

Aplinkos triukšmo slopinimas Dvigubas mikrofonas kiekvienoje ausinėje užtikrina geresnį aplinkos triukšmo slopinimą atliekant skambučius.

Kasdienis atsparumas vandeniui Vandeniui atspari konstrukcija su profesionalia nanodanga užtikrina IPX4 klasės atsparumą vandeniui ir prakaitui – idealu treniruotėse arba lietingomis dienomis.