iDeal Fashion dėklas Galaxy S10, antique roses

Spalva: Antique roses

Šiuo metu neturime

Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00

Techninė įranga

Telefonas

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

 

Raudona yra šio sezono dominuojanti spalva ir tai, kas geriau parodo raudoną spalva nei rožės - tai labiausiai raudona spalva atspindinčios gėlės. Griežtesniuose atspalviuose gausūs „florals“ atneša vasaros tendencijas į kitus sezonus, o šiuolaikiški ir tamsiai romantiški žiedai su šiuo telefonu gali pažadinti aistringą nakties poetą bet kuriame iš mūsų; „Išaugo kitu vardu…“