iDeal Fashion dėklas iPhone 6S/7/8 - Vintage tulips

Spalva: Vintage tulips

29,00 €
Pristatymas nuo: 1,89 €

Techninė įranga

Telefonas

iPhone 6s,
iPhone 7,
iPhone 8

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

Tulpės yra vienos iš labiausiai mėgstamų gėlių - įvairių spalvų, formų. Nors tulpės paprastai žydi pavasarį, jų motyvai ir formos dizaine madingos ištisus metus. 

Dėklas "Vintage tulips" - tai skoningai parinktas tulpių motyvų ir rausvo fono derinys. Dėklas puikiai tiks prie bet kokio vasariško drabužių derinio, o šaltuoju metų laiku suteiks jūsų garderobui ryškumo ir spalvų.