iDeal Fashion dėklas iPhone 6S/7/8 - Neon Tropical

Spalva: Neon Tropical

29,00 €

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

Palmės, tropiniai medžiai, šiltas ir gaivus vėjelis, vandenyno bangų ošimas... Visa tai asocijuojasi su nuostabiomis vasaros dienomis.

 

Naujosios 2018 metų kolekcijos dėklas NEON TROPICAL sukuria vasariškos nuotaikos pojūtį, kurį sustiprina žaismingi tropinių medžių lapų motyvai bei neoniniai atspalviai. Tropinių medžių lapai, stilinga juoda spalva bei neoninės detalės – tai ištisus metus stilingas dizainas.