iDeal Fashion dėklas iPhone X/XS - Sailor Blue Bloom

Spalva: Sailor Blue Bloom

20,30 € 29,00 € Sutaupote 8,70 €
Pristatymas nuo: 1,89 €

Techninė įranga

Telefonas

iPhone X,
iPhone XS

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

Gėlių raštai papildo Jūsų vasarišką stilių. 2018 m. kolekcijos dėklas SAILOR BLUE BLOOM papuoštas elegantiškais gėlių raštais ir verčia svajoti apie šiltus vasaros vakarus bei tingias vasaros dienas, praleistas prie vandenyno ar jūros... Mėlyni atspalviai madingi ištisus metus, tad dėklas puikiai tiks tiek šventei, tiek kasdieniniam naudojimui.