iDeal Fashion dėklas iPhone XR - Carrara Gold

Spalva: Carrara Gold

29,00 €
Pristatymas nuo: 1,89 €

Techninė įranga

Telefonas

iPhone XR

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

Marmuras yra neabejotinai šių dienų tendencija. Per pastaruosius kelerius metus jo populiarumas vis augo ir neatrodo kad artimiausiu metu ims mažėti . Tai, kas mums labiausiai patinka, yra klasikinis ir modernus derinys, kuris suteikia prabangos jausmą ir spalvingą blizgesį.

 

"Carrara Gold" - harmoniškas grožis su aukso spalvos intarpais ir aukso spalvos detalėmis suteikia unikalaus prisilietimo pojūtį.