iDeal Fashion nešiojama baterija 5000 mAh - Moroccan Zellige

Spalva: Moroccan Zellige

Nėra prekyboje
Pristatymas nuo: 1,89 €

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Susipažinkite su mūsų nauja "Fashion Tech" linija - tai įkrovimo laidai ir išorinės baterijos.

Bohemiškos detalės ir toliau mados pasaulyje turi nemažai įtakos. MOROCCAN ZELLIGE nešiojama baterija atstovauja būtent šį stilių. Baterijos raštas sudarytas iš įvairių geometrinių figūrų, mozaikų, kurios naudojamos dekoruojant viską, pradedant sienomis, stalais ir baigiant plaukimo baseinais. Ši meno forma turi gilias šaknis ir ilgą istoriją, kuri prasidėjo prieš maždaug 1300 metų, o šios meno krypties epicentras buvo Marokas. 

MOROCCAN ZELLIGE išorinė baterija puikiai tiks vasarai ar kitam metų laikui, nes turkio, mėlynos ir šilto smėlio spalvos atspalviai visuomet sužadins Marokietiškų atostogų vaizdinius. 

 

Baterijos talpa 5000 mAh, išeinanti srovė 2.1A. Baterijos pakaks dviems telefono įkrovimams, o dėl savo plono dizaino, rankinėje ji praktiškai neužims vietos.