iDeal London Wallet dėklas Galaxy S8

Spalva: Black

35,00 €
 

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

"London Wallet" plonas ir elegantiškas mobiliojo telefono dėklas. Dėklo viduje esantis plastikinis dėklas tvirtinasi magneto pagalba - bet kada galėsite jį nuimti. Patogus magnetinis užsegimas dėklo neišdidina, pritaikytas jūsų džinsų ar sriukės kišenėms. 

Šiame dėkle telefonas bus visada apsaugotas. Dėklo vidus dengtas ypatingai minkšta zomša - apsaugos telefono ekraną nuo subraižymo ir suteiks malonumo jausmą naudojant šį dėklą. Dvi kišelėlės kortelėms sudėti,