iDeal Slim Magnet Wallet dėklas Galaxy S7

Spalva: Black

Nėra prekyboje
 

Mūsų raktiniai žodžiai yra kokybė - dizainas - funkcija ir būtent tokia yra iDeal koncepcija. Mes suderinome madą, įkvėpta naujausių podiumų visame pasaulyje, su išmaniu funkcionalumu ir sukūrėme tarpusavyje suderinamų gaminių dizaino ekosistemą, skirtą supaprastinti gyvenimą. 

Maišykite ir derinkite priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir stiliaus, kad sukurtumėte savo tobulus derinius. Visi iDeal dėklai yra magnetiai. Jums nebereikia papildomai ant dėklo klijuoti magneto, norint naudoti automobilyje magnetinį laikiklį. Taip pat galite rinktis atverčiamus ar rankinės tipo dėklus - juose taip pat yra integruoti magnetai, iDeal dėklai-nugarėlės laikysis puikiai.

"Slim Wallet Magnet"  plonas ir elegantiškas mobiliojo telefono dėklas. Dėklo viduje esantis plastikinis dėklas tvirtinasi magneto pagalba - bet kada galėsite jį nuimti. 

Telefonas šiame dėkle bus visada apsaugotas. Dėklo vidus dengtas ypatingai minkšta zomša - apsaugos telefono ekraną nuo subraižymo ir suteiks malonumo jausmą naudojant šį dėklą. Trys kišelėlės kortelėms sudėti, telpa iki 6 kortelių.