MONSTER® N-LITE 200 AirLinks belaidės ausinės

137125-02

Spalva: Juoda

59,99 79,99 Sutaupote 20,00

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v5.0

Baterija

Veikimo laikas

iki 5val.

Lengvos ir išmanios. "Bluetooth" ausinės yra ne tik labai lengvos (tik 37g) ir patogios, bet galėsite rinktis iš kelių populiariausių spalvų.

Palieskite valdymo funkciją, kad atsilieptumėte / baigtumėte skambutį, trumpai paspauskite, kad paleistumėte / pristabdytumėte muziką, dukart palieskite, kad sureguliuotumėte garsumą / suaktyvintumėte „Siri“, ilgai paspauskite ir palaikykite 2 sekundes, kad pereitumėte prie ankstesnės / kitos dainos. Lengvai valdykite nenaudodami telefono.

Greitas belaidis įkrovimas. "Bluetooth" ausinės su belaidžiu įkrovikliu arba USB-C. Vienu įkrovimu ausinės veikia daugiau nei 4,5 valandos, o su įkrovimo dėklu 21 valandą.

Idealiai tinka sportuojant lauke ir viduje. Pastaba: didelis garsumas turės įtakos naudojimo laikui.

Sinchronizuotas stereogarsas. Belaidės ausinės sukurtos su 6 mm kompozitinės diafragmos tvarkyklėmis, geresnė klausymo patirtis naudojant aukštos kokybės stereofoninį garsą.

„Bluetooth 5.0“ yra stabilesnis ir leidžia perduoti garsą į abi ausis tuo pačiu metu su labai mažu vėlavimu.

Susiejimas vienu žingsniu. Pirmą kartą susiedami paimkite 2 Bluetooth ausines iš įkrovimo dėklo ir mobiliojo telefono, Bluetooth nustatymuose pasirinkite ausines Monster N-Lite 200 AirLinks. Kai ausinės bus suporuotos su nurodytu įrenginiu, išgirsite "Connected".

Patogus dizainas. Ausinių antgaliai yra pagaminti iš unikalios poliuretano medžiagos. 3 poros ausų antgalių (sumontuota M dydžio). IPX5 atsparumas purslams ir prakaitui.