Samsung Galaxy Fit apyrankė

SM-R370NZSASEB
74,90 99,00 Sutaupote 24,10

Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00
Palyginti

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v5.0

NFC

Ne

Jutikliai

Jutikliai

Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

Kita

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Yra
 

Naujos kartos Galaxy Fit

 

Su šia lengva ir ryškia apyranke niekada neatsiliksite

 

Akimirksniu pamatykite reikiamą informaciją. Galėsite ne tik akimirksniu patikrinti savo treniruočių informaciją, bet ir matysite ją itin ryškiai dėl visiškai spalvoto AMOLED ekrano. Viską išvysite aukšta raiška, vos pasukę riešą.

 Apyrankė tokia lengva, kad jos net nejausite 

 

Sukurta taip, kad norėtumėte atsikelti ir judėti. Dėl patvarių ir itin lengvų „Galaxy Fit“ medžiagų jūs treniruočių metu nesijausite apsunkę ir būsite pasiruošę priimti naujus dienos iššūkius.

 Apyrankė padės įveikti ilgesnes treniruotes 

 Neardykite savo rutinos. Ilgai veikiančios baterijos užteks kasdienėms treniruotėms, todėl savo sveikatingumo tikslams galėsite skirti daugiau laiko. Be to, jums nebereikės nerimauti dėl kasdienę veiklą trikdančios išsikrovusios baterijos. 

 

Tvirtas dizainas

 Siekti savo sporto tikslų galėsite dar intensyviau. Galaxy Fit atitinka patvirtintą karinio lygio tvirtumą ir 5ATM atsparumą vandeniui. Su apyranke galėsite sportuoti lauke ir nesirūpinti dėl dulkių ar lietaus. 

 

Klauso jūsų širdies

 Viskas prasideda nuo jūsų širdies. „Galaxy Fit“ seka širdies ritmą net tada, kai apie tai negalvojate. Jei jūsų širdies ritmas pakils virš nustatyto lygio ramybės būsenoje, gausite pranešimą ir žinosite, kad turite atkreipti dėmesį. 

 

Ne tik sveikatingumo sekimas

 Tai nėra paprasta išmanioji apyrankė. Galaxy Fit leis jums akimirksniu atsakyti į gautas žinutes, pasirenkant vieną iš šabloninių žinučių. Apyrankė sinchronizuoja režimo Do Not Disturb nustatymus su telefonu, todėl jūsų niekas netrukdys, o įvažiuojant į naują laiko zoną jums bus pasiūlytas tarptinklinio ryšio laikrodžio* ekranas. 

 

Lengvai sekite kiekvieną judesį 

 Galaxy Fit pradeda automatiškai sekti iki šešių veiklų, todėl galėsite visą dėmesį skirti sportui. Galite pasirinkti ir prisitaikyti iki dešimt mėgstamų veiklų iš 90 galimų treniruočių programėlėje Samsung Health. Be to, galėsite užregistruoti mėgstamą veiklą ir greitai ją paleisti. 

 

Sekite išmaniau, miegokite geriau 

 Galaxy Fit automatinė miego sekimo funkcija analizuoja jūsų miego režimą visų keturių miego stadijų metu ir pateikia detalius duomenis, kurie padės jums pagerinti savo poilsį. Programėlėje Samsung Health peržiūrėkite naudingą informaciją, tokią kaip miego trukmė. 

 

Dėmesys jūsų ramybei 

 Mažinkite streso lygį. Jei manote, kad jūsų streso lygis per didelis, patikrinkite jo lygius apyrankėje Galaxy Fit ir sekite kvėpavimo pratimų vadovą, kuris padės sumažinti stresą.