Prekes su akcija

SUPER kaina!

SAMSUNG Galaxy Watch Active2 Aliuminis 4 GB

SM-R820NZDASEB
177,77 319,00 Sutaupote 141,23

+ 1,22 Kompensacinis atlyginimas autoriams

GARANTIJA: 24 mėn.

Pirkinio draudimas

(apsauga nuo dūžių, vandens, ugnies, vagystės)

Pristatymas nuo: 0,00
Palyginti

Techninė įranga

Darbinė atmintis (RAM)

750 MB

Vidinė atmintis

4 GB

Ekranas

Ekrano dydis

1,4" (44 mm)

Ekrano tipas

Super AMOLED Full Color Always On Display

Tinklas ir jungiamumas

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n

Bluetooth

v5.0

NFC

Taip

Vietos nustatymas

GPS, A-GPS, GLONASS

Jutikliai

Jutikliai

Širdies ritmo jutiklis

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Taip

Kita

Svoris (g)

30

Atsparumo standartas

IP68

 Būkite pasiekiami

 Būkite pasiekiami su šiuo gyvenimo būdo ir sveikos gyvensenos partneriu, kuris akimirksniu pateiks Jums reikalingų patarimų. Didesnis ekranas suteiks galimybę gauti tikslesnės informacijos apie Jūsų sveikatą – šis laikrodis buvo sukurtas galvojant apie Jūsų gerovę. „Galaxy Watch Active 2“ praneš Jums tai, ką turite žinoti, tada, kai to reikės. 

 

Suasmenintas jūsų patogumui 

 Pasirinkite tokį sveiką gyvenseną skatinančio įrenginio dizainą, kad nenorėtumėte jo nusiimti nei dieną, nei naktį. „Galaxy Watch Active 2“ suasmeninamas nuo pat pirmos dienos – galite pasirinkti tarp „Bluetooth“ arba LTE modelių, 44 mm arba 40 mm ekranų, nerūdijančiojo plieno arba lengvo aliuminio dizaino bei dirželio. 

 

 

Daugiau erdvės

 Išnaudokite visą ekrano erdvę vaizdui, o greitai valdyti naudokite liesti jautrią briauną. „Galaxy Watch Active 2“ turi padidintą vaizduoklį su visiškai juodu ekranu ir vos juntama kraštine tam, kad gautumėte visą Jums reikalingą informaciją. 

 

 

Priderinkite prie savo stiliaus! #withGalaxy 

 Išreikškite savo stilių pasirinkdami Jūsų įvaizdžiui ir nuotaikai tinkantį ciferblatą. Nufotografuokite drabužius, kuriuos dėvėsite su „Galaxy Watch Active 2“, o laikrodis pats parinks prie jų derantį ciferblatą.

 

Priderinkite laikrodį prie savęs

 Maišykite ir derinkite tam, kad sukurtumėte Jūsų įvaizdį atitinkantį laikrodį. Pasirinkite iš daugybės dirželių ir susikurkite unikalų „Galaxy Watch Active 2“. 

 

Sekite savo treniruotes visur ir visada

„Galaxy Watch Active 2“ seka Jūsų judesius, tad Jums tereikia jį užsidėti ir pradėti trenituotę. Pridėjome plaukimą, tad dabar galite automatiškai sekti net septynis skirtingus treniruočių tipus, o rankiniu būdu – dar daugiau. Bėgimo trenerio funkcija pateiks Jums aktualius patarimus realiu laiku

 

Sveikata saugoma ir iš vidaus, ir iš išorės

 Laikrodis padės sujungti protą ir kūną, nes rūpinasi ir vienu, ir kitu. Naudokite streso sekiklį ir stebėkite savo streso lygį, kai jaučiate įtampą, bei atlikite siūlomus kvėpavimo pratimus protui nuraminti.
 
 

Jauskitės ramūs – sekite širdies ritmą

Svarbiausia „Galaxy Watch Active 2“ funkcija – Jūsų sveikatos stebėsena, tad nugarinėje naujo, prie Jūsų riešo prisiderinančio dizaino laikrodžio nugarinėje dalyje įmontavome aštuonis fotodiodus. Sveikatos stebėsenos funkcija seka Jūsų širdies ritmą ir įspėja Jus, jei jis, palyginti su įprastu, pakyla arba nukrinta.

 

Judėsite daugiau

 Praturtinkite savo kūno rengybos patirtį, naudodami „Galaxy Watch Active2 Under Armour“ versiją. Su 6 mėnesius veikiančia „MapMyRun MVP“ paslauga ir ribotu UA laikrodžio ciferblatu visada atsikelsite iš lovos tinkama koja. Formos ir kūno rengybos trenerio funkcija suteiks jums atgalinį ryšį realiuoju laiku, remiantis ritmo duomenimis ir daugiau. 

 

Baterija, kurios pakaks visai dienai

 Nebijokite išvykti visai dienai – įprastai naudojant „Galaxy Watch Active 2“ baterijos pakaks ilgam. Grįžę namo tiesiog padėkite laikrodį ant nedidelio belaidžio magnetinio įkroviklio – atsisveikinkite su kištukais ir laidais! 

 

 

Visada su Jumis

Pasiimkite laikrodį su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. „Galaxy Watch Active 2“ gali keliauti su Jumis bet kur – IP68 ir 5ATM atsparumo vandeniui ir dulkėms klasę bei kariuomenės standartus atitinkantis sugebėjimas ištverti bet kokias sąlygas garantuoja, kad su šiuo laikrodžiu galėsite patirti daugiau nei bet kada.

 
 

Programėlės, kurios stums Jus į priekį 

 Pagerinkite savo gyvenimo kokybę su programėlėmis – pasirinkite tarp „Galaxy“ ir daugybės trečiųjų šalių sukurtų produktų. Parsisiųskite programėles tam, kad ant savo riešo visada turėtumėte Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį. 

 

Būkite prisijungę prie savo įrenginio

Galima suderinti tiek su „Galaxy“, tiek su kitais išmaniaisiais telefonais. Patikrinkite, kurie išmanieji telefonai yra suderinami su „Galaxy Watch Active 2“. - „Android“: „Android“ 5.0 (L OS) arba naujesni, nuo 1.5GB RAM („Samsung“/ne „Samsung“) - iOS : „iPhone“ 5 arba naujesni, nuo iOS 9.0.