Samsung Gear S3 Frontier

Spalva: juoda

Nėra prekyboje
Pristatymas nuo: 1,89 €

Techninė įranga

Procesoriaus tipas

Dviejų branduolių, 1 GHz

Ekranas

Ekrano dydis

1.3" (32,9 mm)

Ekrano tipas

Super AMOLED

Tinklas ir jungiamumas

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

v4.2

Bluetooth profiliai

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

NFC

Ne

Baterija

Baterijos talpa (mAh)

380

Budėjimo trukmė (val.)

72-96

Jutikliai

Jutikliai

Širdies ritmo jutiklis,
Giroskopo jutiklis,
Barometras,
Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Taip

Kita

Svoris (g)

63

Atsparumo standartas

IP68

Pakuotėje

Gear S3 Classic, belaidžio įkrovimo stovas, tinklo įkroviklis 5V/0.7A, S, L dydžių dirželiai.
Gear S3 Frontier ciferblatas iš arti
Gear S3 atrodo kaip premium klasės laikrodis; pasukate stiklą ir paverčiate prietaisą išmaniuoju laikrodžiu, kuris palengvina gyvenimą savo pažangiomis funkcijomis: nuo integruotos GPS sistemos ir garsiakalbio iki tiesioginės prieigos prie visų reikalingų programėlių. Be to, jis sukurtas taip, kad nereikėtų dažnai įkrauti ar naudotis telefonu. Gear S3 Frontier suteiks laisvę.

Visada įjungto ekrano funkcija suteikia Gear S3 Frontier 1,3 colio Super AMOLED ekranui laikrodžio ciferblato išvaizdą. Norėdami pakeisti savo Gear S3 išvaizdą, tiesiog pakeiskite ciferblatą. Laikrodyje yra iš anksto įdiegta 15 skirtingo dizaino ciferblatų, o dar daugiau rasite Gear App Store, taigi tikrai yra iš ko rinktis. Kiekvienas ciferblatas turi atitinkamą visada įjungto ekrano funkcijos versiją.

Atsiliepkite arba atmeskite skambučius, išjunkite žadintuvą, keiskite garso stiprumą ir ekrano ryškumo lygį. Naršykite po programėlių sąrašą ir el. laiškus. Tereikia pasukti apskritąjį stiklą.

Dėvėdami Gear S3 išlaisvinate rankas nuo telefono. Gear S3 turi įmontuotąjį garsiakalbį, kuris leidžia skambinti ar atsiliepti naudojant laikrodį. Taip pat galite perklausyti balso pranešimus ir girdėti žadintuvą.

Eikite pabėgioti, pažaisti golfą, pasivažinėti dviračiu. Dėl įtaisytosios GPS sistemos gausite optimizuotus žygių maršrutus, matysite atstumą iki kitos duobutės golfo aikštyne ir geriausias vietas pavalgyti, esančias netoliese. Telefoną galite palikti namie arba kuprinėje.

Gear S3 nešiojamas ant riešo

 

Nuo bėgiojimo iki laipiojimo – Gear S3 renka jūsų aktyvios veiklos duomenis ir padeda ja mėgautis. Taip pat jis įspėja apie atmosferos slėgio pokyčius, kad nepražiopsotumėte oro permainų.

Užsidėkite Bluetooth ausines ir klausykitės muzikos arba srautiniu būdu siųskite savo grojaraštį. Sportuokite ir keliaukite linksmiau. Gear S3 turi 4 GB vidinės atminties, taigi galite įrašyti daug dainų, kad nereiktų nešiotis sunkesnio telefono.

Gear S3 energijos užtenka iki keturių dienų, taigi jo nereikės dažnai įkrauti. Jo baterija veikia taip ilgai.

* Tikroji baterijos veikimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į prietaiso naudojimą ir nuostatas.

Nešiokite Gear S3 bet kokiu oru, kad ir kur eitumėte. Jis turi IP68 reitingą, taigi yra atsparus dulkėms ir nešvarumams bei gali išbūti 30 minučių iki 1,5 metro gylyje.

* Negalima maudytis ar nardyti užsidėjus laikrodį.

 
   

 

 

 Operacinė sistema  Tizen
 Jungiamumas  NFC, Bluetooth, GPS, Glonass, Wi-Fi
 Bluetooth versija  v4.2
 Bluetooth profiliai  A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 Ekranas  1.3" (32,9 mm), Super AMOLED, 16 mln. spalvų, raiška 360 x 360
 Procesorius  CPU 1 GHz, dviejų branduolių
 Atmintis  RAM 0,75 GB, ROM 4 GB, vidinė atmintis 1,5 GB
 Jutikliai  Akselerometras, barometras, giroskopo jutiklis, širdies ritmo jutiklis, šviesos jutiklis
 Fizinės savybės  49,0 x 46,0 x 12,9 mm, 63 g
 Baterija  380 mAh, nekeičiama, įprastas naudojimo laikas 3-4 d.
 Garso atkūrimas  MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB
 Paslaugos   ir programos S-Voice, pranešimai, telefonas, kontaktai, S Health, orai, muzikos grotuvas, nustatymai, priminimai, tvarkaraštis, žadintuvas, pasaulio laikrodis, naujienų instruktažas, galerija, rasti mano telefoną, el. paštas, Monster Vampire.
Suderinamumas Prietaisas suderinamas su išmaniaisiais turinčiais daugiau nei 1,5 GB RAM, bei palaikančiais Android 4.4 ir iOS 9.0, ar naujesnes operacines sistemas