Samsung Gear VR virtualios realybės akiniai

Spalva: juoda

Nėra prekyboje
Pristatymas nuo: 1,89 €

Kamera

LED blykstė

Ne

Tinklas ir jungiamumas

NFC

Ne

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

3.5 mm garso jungtis

Ne

Kita

Radijas

Ne

Jūs esate pasiruošę tyrinėti naujus pasaulius ir pasinerti į įtemptą veiksmą. Jums reikia virtualiosios realybės prietaiso, kuris yra kokybiškas ir sukurtas taip, kad būtų dar patogesnis. Pavyzdžiui, Gear VR. Naudodami Gear VR turėsite didesnį matymo lauką ir matysite vienodesnį vaizdą. Nepaprastai maža šviesos skvarba ir apsauga nuo atspindžių.

VALDYMAS

Bakstelint ar braukiant. Didesnis ir dabar visiškai plokščias jutiklinis kilimėlis leidžia tiksliai valdyti prietaisą. Naujasis pradžios mygtukas grąžina tiesiai į Oculus Home ekraną.

 

Gear VR puikiai suderinamas su Galaxy išmaniaisiais telefonais. Suderinamas su C tipo USB ir MicroUSB, todėl jums tereikės uždėti jungties modulį ant telefono ir galėsite jį prijungti prie Gear VR.

NAUDOJANT microUSB ADAPTERĮ

Galaxy S7, S7 edge,
S6 edge+, S6, S6 edge

 

OCULUS HOME

Čia prasideda jūsų VR kelionė. Naršykite po žaidimų sąrašus ir potyrius arba pažiūrėkite, kas naujo parduotuvėje Oculus Store. Susitikite su draugais ir atraskite daugybę galimybių virtualiajame pasaulyje.

Sukurta optimizuotam naršymui internete naudojant Gear VR, programėlė Samsung Internet leidžia lengvai naršyti ir teikia prioritetą vaizdo klipams bei nuotraukoms, pritaikytoms virtualiajai realybei. Ji taip pat leidžia sklandžiai pereiti nuo Galaxy telefono prie Gear VR.

Jutikliai:
  • akselerometras, giroskopas, atstumo jutiklis

Fizinės specifikacijos

  • Matmenys (A x P x G)98,6 x 207,8 x 122,5 mm
  • Svoris (g)345 g

Matymo optika

  • FOV101°

 

  • Ši programėlė jums pravers žiūrint turinį, sukurtą Galaxy telefonu ar Gear 360: tiek nuotraukas, tiek 360 laipsnių vaizdo klipus. Programėlė palaiko daug įvairių formatų, turi tokių funkcijų kaip dvimatis ir trimatis vaizdas bei trimatis erdvinis garsas, todėl yra nepakeičiama medijos leistuvė Gear VR.

    Iliustracinės nuotraukos: Samsung Gallery pavyzdžiai