SAMSUNG -30%

SAMSUNG išpardavimas | -30%

SAMSUNG išorinė baterija Type-C 10000 mAh

Spalva: Pilka

Prekė išparduota

GARANTIJA: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00

Greitai įkrauna

Naujajame „Samsung“ nešiojamoje baterijoje yra „Samsung AFC“ (15W) ir „Quick Charge 2.0“ palaikymas, leidžiantis greitai įjungti maitinimą. O „OCP“ funkcionalumo dėka galite saugiai įkrauti išmanųjį prietaisą, nesirūpindami dėl pernelyg didelės srovės, kuri gali pakenkti jūsų įrenginiui.

 

Spartusis pakrovimas

Greitai įkraunama, kad galėtumėte naudoti dar greičiau. „Samsung“ nešiojamos baterijos apsaugo „OVP“, kad jis galėtų būti pakrautas iki 220 min. Dabar galite vėl grįžti prie savo prietaiso naudojimo.


Kraukite du įrenginius vienu metu

Dvigubas pranašumas. Dvigubo prievado įkrovimo dėka „Samsung“ nešiojama baterija vienu metu gali įkrauti du įrenginius.  Papildomas patogumas ir daug mažiau problemų.

 

Kartu su visais

Tinkamas būdas įkrauti. „Samsung“ nešiojamoje baterijoje  yra mažos srovės įkrovimo palaikymas ir yra suderinamas su daugybe kitais „Samsung“ įrenginiais, kad suteiktume jums daugiau laisvės rinktis įkrauti tai ko jums labiausiai reikia.

 

Aukšta kokybė, didesnė talpa

„Samsung“ nešiojama baterija, turinti 10 000 mAh talpą, suteikia daugiau pakrovimų. Dabar galite laisvai judėti ir ilgesniam laikui nereikia nuolat stebėti naudojimo lygio.

 

Baterija su stiliumi

„Samsung“ baterijos pakuotėje yra plonas, lengvas ir ergonomiškas dizainas, leidžiantis patogiai laikyti. Jus taip pat galite rinktis iš dviejų skirtingų spalvų, kad galėtumėte prisitaikyti prie savo stiliaus.