Sponge Move 2

Spalva: Juoda

Nėra prekyboje
Pristatymas nuo: 1,89 €

Ekranas

Ekrano tipas

0,96 inch IPS spalvotas

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v4.0

NFC

Ne

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

Susipažinkite su Sponge Move 2 – tai naujas Sponge išmaniųjų apyrankių modelis širdies bei sveikatos stebėjimo apyrankių kategorijoje. Ši apyrankė netik skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą, kalorijų skaičių, rodo jūsų širdies ritmo grafiką, stebi jūsų miego kokybę, matuoja kraujospūdį, bet ir parodo deguonies kiekį kraujyje. Šios apyrankės spalvotame ekrane jūs galite skaityti žinutes ir gauti kitus pranešimus iš savo mobiliojo telefono “Bluetooth” pagalba.

Ryškus, spalvotas 0,96 colio ekranas tobulai matosi dienos šviesoje. Galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų skonį atitinkančią apyrankės ekrano temą.

Sponge Move 2 palaiko iOS ir Android operacines sistemas. Parsisiuntę specialią programėlę į savo išmanųjį telefoną, galėsite keisti įvairius apyrankės nustatymus ir matyti visą aktyvumo istoriją. Laikrodis sinchronizuojasi pagal telefono laiko nustatymus.

Sponge Move 2 puikiai tinka aktyviai leidžiantiems laiką ir keliautojams. Apyrankės ekrane matysite žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas. Per ilgai sėdint apyrankė primins Jums, kada reikia pajudėti.

Galėsite matuoti savo širdies ritmą, kraujo spaudimą bei deguonies kiekį kraujyje kada tik panorėsite. Savo išmaniajame telefone galėsite peržiūrėti visos paros pulso dinamiką ir kitų apyrankės funkcijų surinktus duomenis.

Galėsite perjungti skambančią dainą telefono grojaraštyje, Spotify ar kitoje programėlėje. Nebereikės ištraukti telefono iš kišenės norint pakeisti dainą.

Nebereikės skubėti į kadrą, nes galėsite aktyvuoti telefono fotografavimo funkciją jums patogiausiu metu.

Sponge Move 2 rodo laiką nuo prisilietimo arba riešo pasukimo į save. Ramybės būsenoje ekranas užtemsta, šitaip taupydama bateriją. Baterijos veikimo trukmė iki 7 dienų, o kai norėsite ją įkrauti, užteks ją pusvalandžiui prijungti prie USB jungties be jokių papildomų laidų.

Sponge Move 2 pagaminta iš kokybiškos antialergiškos medžiagos. Apyrankė apsaugota nuo prakaito ir vandens purslų IPX7 atsparumo standartu, todėl galėsite sportuoti lauke bet kokiu oru.

Sponge Move 2 Jus įspės apie kiekvieną pranešimą telefone. Apyrankė lengva vibracija informuos apie įeinančius skambučius, adresatų vardus, gaunamas SMS, Messenger ar Skype žinutes, kurias galima bus perskaityti vos pasižiūrėjus į ekranėlį.

Su Move 2 galėsite telefone stebėti savo miego fazes. Apyrankėje įmontuoto lengvai vibruojančio žadintuvo pagalba galėsite atsikelti patiriant mažiau streso ir nesukeliant triukšmo.