Sponge Move HR2

29,00 € 39,00 € Sutaupote 10,00 €
Pristatymas nuo: 1,89 €
Palyginti

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v4.0

NFC

Ne

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

Kita

Atsparumo standartas

IP67

Spalvotas IPS Ekranas
Sponge Move HR 2 turi spalvotą IPS, 0,96 colio lietimui jautrų ekraną kuris puikiai matysis dienos šviesoje iš visų kampų. Apyrankė taip pat turi šviesos daviklį, kuris reguliuos ekrano ryškumą pagal aplinkos apšvietimą – saulėta diena ekranas paryškės, o tamsioje aplinkoje ekrano ryškumas sumažės taip taupydamas bateriją. Taip pat laikrodis turi skirtingas ekrano temas.

Pranešimai
Gauk įeinančius skambučius ir matyk Facebook, Gmail, Skype ir kitus pranešimus Sponge Move HR 2 ekrane, kurie išsaugomi vidinėje atmintyje. Taip pat gali atmesti įeinantį skambutį vienu prilietimu.

Realaus Laiko Pulso Matuoklis
Treneruotės metu apyrankė rodys pastovų širdies pulsą, todėl galėsi optimizuoti intensyvumą, matydamas, kurioje kardio zonoje sportuoji – riebalų deginimo, aerobinėje, anaerobinėje ir pan.

Sporto Režimai
Sportuok efektyviau su 7 skirtingais sporto režimais. Ar tai būtų bėgiojimas, važinėjimas dviračiu ar tenisas, galėsi patikrinti treniruotės trukmę, judėjimo greitį, nukeliautą atstumą, širdies pulsą, pasiekimus ir kitus duomenis.

Atsparumas
Sponge Move HR 2 yra atsparus vandens purslams (IP67), dulkėms ir prakaitui, dėl to jis puikiai tiks tavo aktyviam gyvenimui.

Patogus Krovimas ir Ilgai Laikanti Baterija
Sponge Move HR 2 apyrankės baterija lieka įkrauta iki 7 dienų, o jos įkrovimas paprastas – tiesiog prijunk apyrankę prie USB lizdo pusvalandžiui, be jokių papildomų laidų, ir eik treniruotis!

Miego Stebėjimas ir Žadintuvas
Su Move HR 2 galėsite telefone stebėti savo miego fazes. Apyrankėje įmontuoto lengvai vibruojančio žadintuvo pagalba galėsite atsibusti be streso ir nesukeliant triukšmo.