XIAOMI Mi Band 6 išmanioji apyrankė

Prekė išparduota

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.
Palyginti

Ekranas

Ekrano dydis

1,56''

Ekrano tipas

AMOLED

Tinklas ir jungiamumas

eSIM

Nėra

Bluetooth

v5.0

NFC

Ne

Baterija

Budėjimo trukmė (val.)

iki 14 dienų

Jutikliai

Jutikliai

Deguonies kiekio kraujyje matavimas,
Širdies ritmo jutiklis,
Giroskopo jutiklis,
Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Taip

Kita

Matmenys (AxPxG) mm

47,4 x 18,6 x 12,7

Svoris (g)

12,8

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Yra

Atsparumo standartas

5ATM

Prekės korpusas

Aliuminis, grūdintas stiklas

Pakuotėje

Maitinimo laidas, vartotojo vadovas, išmanioji apyrankė

Funkcijos

Akselerometras, giroskopas, kvėpavimo asistentas, miego stebėjimas, muzikos valdymas , orų informacija, pranešimai, streso stebėjimas, 30 sporto rėžimų

Daugiau informacijos iš pirmo žvilgsnio

1,56 colio AMOLED ekranas. Dabar daug lengviau greitai tikrinti teksto pranešimus, skambučius ir pranešimus.

 

 

Tiksliai nukirsti kraštai

MI Smart Band 6 tęsia klasikinę formą su novatorišku dideliu ekranu ir apvalesniais kraštais, todėl yra patogus nešioti ir atrodo gražiai.

 

 

 

 

326ppi AMOLED ekranas
Aiškiai matomi katės ūsai

Pirmą kartą naudodamiesi dideliu AMOLED ekranu, galite nustatyti mylimojo, augintinio ar mėgstamo meno kūrinio nuotraukos foną, kad kaskart pakėlus riešą diena taptų malonesnė.

 

Suasmeninkite savo Smart Band'ą

Programoje yra daugiau nei 60 integruotų temų, specialiai sukurtų didesniam 6-osios serijos ekranui.

 

SpO₂ sekimas
Patikimumas dieną ir naktį

Kraujo prisotinimas deguonimi (SpO₂) yra svarbus fiziologinis žmogaus kūno kvėpavimo ciklo parametras. Būkite suderinti su savo kūnu, išmatuokite lygį, kad ir kur būtumėte!

 

Išanalizuokite kvėpavimo kokybę miego metu
Miegokite saugiai ir ramiai

Naktį stebėkite deguonies prisotinimo kraujyje lygį ir miego metu analizuokite kvėpavimo kokybę, kad galėtumėte stebėti savo miego kokybę

 

24/7 protingas širdies ritmo stebėjimas

Saugokite savo sveikatą

Integruotas PPG biosensorius matuoja jūsų širdies susitraukimų dažnį, stebėdamas rezultatus, kol sportuojate ir ilsitės.

 

Asmeninis PAI aktyvumas

Asmeninės veiklos analizė apskaičiuojama pagal jūsų lytį, amžių, širdies susitraukimų dažnį ir kitus duomenis, taip pat pateikiami pasiūlymai jūsų sveikatai pagerinti.

Streso stebėjimas

Jis stebi jūsų streso lygį ir teikia pasiūlymų, kaip jį sumažinti.

 

Kvėpavimo pratimai

Greitai nuraminkite savo kūną ir protą atlikdami 1–5 minučių kvėpavimo pratimus, kaip rašoma ekrane.

Mėnesinio ciklo sekimas

Stebėkite ciklo eigą, registruokite mėnesines ir stebėkite ovuliaciją. Mi Smart Band 6 vibruoja, kad iš anksto žinotumėte, kur esate savo cikle.

30 sporto režimų
Asmeninis treneris ant riešo

Mi Smart Band 6 dabar siūlo 19 naujų sporto režimų, tokių kaip HIIT, krepšinis, boksas ir Zumba. Pratimų trukmė, sudegintos kalorijos ir širdies susitraukimų dažnis yra aiškiai matomi iš pirmo žvilgsnio, todėl jūsų pratimai yra
efektyvesni.

Automatinis šešių sporto režimų atpažinimas
Visada pasiruošęs

Jis automatiškai atpažįsta 6 sporto režimus: bėgimą lauke, bėgimo takelį, irklavimą, elipsę, ėjimą, važiavimą dviračiu. Patogiai susitelkite į sportą.

Atsparus vandeniui iki 50 metrų
Automatinis plaukimo režimo atpažinimas

5ATM* atsparumas vandeniui reiškia, kad galite nešioti Mi Smart Band 6 baseine arba paplūdimyje. Kol plaukiojate, pasirinkite vieną iš penkių plaukiojimo stilių, kad tiksliau sektumėte rezultatus.
Jums gali patikti naudingos funkcijos
 • Neveiklumo įspėjimai
 • Groti muziką
 • Rasti telefoną
 • Nutildyti telefoną (tik Android)
 • Netrukdyti
 • Atrakinti telefoną (tik MIUI)
 • Pranešimas apie gaunamus skambučius
 • Orų prognozė
 • Laikmatis
 • Kalendoriaus priminimai
 • Įvykio priminimas
 • Pranešimai apie pranešimą

 

Pastabos:

Smart Band prekės ženklas Nr. 1 pasaulyje.
Canalys išmaniųjų apyrankių numatomas pardavimas modelio lygiu, pagrindinių apyrankių kategorija, 2020 m.

* Mi Smart Band 6 ekrano dydis yra maždaug 50% didesnis, palyginti su Mi Smart Band 5. Duomenys gauti iš Huami Labs.

* Individuali tema: Kai kurios temos palaiko pasirinktinį turinį, leidžiantį ekrane rodyti mėgstamas ar dažniausiai naudojamas funkcijas, jei reikia.

* Pakartotinis stebėjimas: ši funkcija neturėtų būti naudojama ar naudojama medicininiais tikslais. Xiaomi negali tiksliai numatyti menstruacijų ciklų ar susijusios medicininės informacijos. Visi taikomojoje programoje esantys duomenys turėtų būti naudojami tik asmeniniais tikslais.

* SpO ₂ nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei, profilaktikai, stebėsenai, numatymui, numatymui, fiziologinių procesų tyrimui ar kitiems medicininiams tikslams. Visi duomenys ir sekimas turėtų būti naudojami tik siekiant užtikrinti gerą savijautą. Jei jaučiatės negerai, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistus arba kreipkitės pagalbos į gydytoją.

* Panardinimas į vandenį iki 50 m: Panardinimas į vandenį iki 50 m grindžiamas standartu GB/T 30106-2013 ir išbandytas Kinijos nacionalinio Horologinių kokybės kontrolės ir bandymo centro. Vandeniui atsparių protokolų numeriai: Mi Smart Band 6: QT2012060. Vandeniui nelaidi klasė yra 5 OEV (tai atitinka 50 m gylį po vandeniu), todėl įrenginį galima nešioti prausiantis po dušu ir plaukiant, bet ne saunoje ar nardymo metu;

* Personal Activity Intelligence (PAI): nauja naujoviška sistema, kuria arterijos duomenys paverčiami individualizuotu rezultatu, rodančiu, kokio aktyvumo reikia sveikatai palaikyti.

* Mi Smart Band 6 baterijos veikimo laikas standartiniu režimu yra toks: Visiškai įkrautas; automatinis širdies ritmo stebėjimas įjungtas 30 minučių; miego stebėjimas išjungtas; streso aptikimas išjungtas; kvėpavimo kokybės stebėjimas neįgalaus miego metu; įjungta pažadinimo funkcija keliant riešą; naujienų pranešimai įgalinti; visi kiti nustatymai buvo atstatyti į numatytąsias gamyklines vertes; 100 gautų ir rodomų pranešimų per dieną; 2 pavojaus signalai per dieną, kiekvienas iš jų turi 5 sekundes vibracijos; 100 riešo pakėlimo ir pabudimo funkcijos įjungimas; duomenų sinchronizavimas su programa kartą per dieną; rankinis SpO₂ matavimas du kartus per dieną; 90 minučių mankštos įrašymo per savaitę.

* „Mi Smart Band 6“ akumuliatoriaus tarnavimo laikas energijos taupymo režimu yra toks: Pilnai įkrautas; automatinis širdies ritmo stebėjimas išjungtas; miego stebėjimas išjungtas; riešo pakėlimas pabusti neįgalus; 50 gautų ir peržiūrėtų pranešimų per dieną; 2 pavojaus signalai per dieną, kiekvienas iš jų turi 5 sekundes vibracijos; ekranas atrakinamas 50 kartų per dieną; sinchronizuoti duomenis su programa kartą per dieną.

* Visi akumuliatoriaus veikimo bandymo duomenys gauti iš Huami Labs. Įvairūs veiksniai, pvz., Naudojami nustatymai, prietaiso veikimas, aplinkos sąlygos ir kt., Gali turėti įtakos baterijos veikimo laikui. Visa tai gali lemti akumuliatoriaus veikimo laiką, kuris gali skirtis nuo nurodyto laboratorijos duomenyse;

* Visi naudojami vaizdai skirti tik iliustracijai, siekiant parodyti produkto funkcionalumą. Jie nėra visiškai reprezentatyvūs pačiam produktui.