XIAOMI Mi True Wireless Basic S belaidės ausinės

Spalva: Juoda

24,90

GARANTIJA: 24 mėn.

Pristatymas nuo: 0,00

Klausykite muzikos, kad ir ką veikiate, kad ir kur esate - darbe, kelionėje ar sporto klube. Niekada nepraleiskite nei vienos mėgstamos dainos ritmo su "Xiaomi Mi True Wireless Earbuds".

 "Xiaomi Mi True" belaides ausines itin patogu dėvėti ir paprasta valdyti. Pamirškite netvarkingus, susiraizgiusius laidus - nėra laidų, nėra jokių apribojimų. 

"Bluetooth 5.0" technologija

Belaidės ausinės sukurtos naudojant pažangiąją "Bluetooth 5.0" technologiją. Greitas garso perdavimo greitis suteikia garsui stabilumą. Mėgaukitės garso kokybe be jokių trukdžių.

Ilgas baterijos veikimas

Bluetooth sąsaja veikiančios ausinės, kuriomis galėsite klausyti muzikos net iki 12 valandų, žaisti žaidimus ir žiūrėti filmus net iki 15h, 

Itin patogus valdymas

Ausinės turi automatinio įjungimo ir išjungimo funkciją. Kai nors viena ausinė yra išimama iš ausies, muzika iš karto nustoja grojusi. "Xiaomi Mi True Wireless Earbuds" turi intuityvų jutiklinų valdymą su kuriuo galite pristabdyti muziką, atsiliepti, baigti pokalbį ir pan.

Dizainas

Lengvas ir patogus dizainas leis jums užsiimti bet kokia veikla, ar tai būtų bėgiojimas ar mėgavimasis pasivaikščiojimu sode.

Ausinių pagrindinės savybės:

  • 4.1 g svoris
  • Bluetooth 5.0
  • iki 12 val. veikimo

Komplektacijoje rasite ausines ir krovimo dėžutę. (Micro USB laidas nepridedamas)