Apie mus

Sveiki atvykę į MOBILI PREKYBA!

Džiaugiamės, kad apsilankėte! Tikimės, kad pas mus išsirinksite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį telefoną, laikrodį, planšetę, ausines ar kitą aksesuarą.

 

ESAME DIDŽIAUSIAS SPECIALIZUOTAS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ IR AKSESUARŲ TINKLAS LIETUVOJE.

Veiklą pradėjome kaip vienos iš didžiausių telekomunikacijų bendrovių atstovai ir per 22 metus veiklos išaugome į didžiausią išmaniųjų telefonų ir aksesuarų asortimentą siūlančią nepriklausomą įmonę. Šiandien esame išmaniųjų telefonų ir aksesuarų lyderiai Lietuvoje ir siūlome bene didžiausią asortimentą. Siekiame būti nuolatiniais patikimais ekspertais klientams ir verslo partneriams. 
Šiuo metu turime 13 parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Kėdainiuose, Šiauliuose, Telšiuose bei internetinę parduotuvę www.mp.lt, greitai ir patogiai prekes pristatome visoje Lietuvoje.

 

ESAME OFICIALUS GAMINTOJŲ ATSTOVAS.

Esame oficialūs didžiausių pasaulinių prekinių ženklų, tokių kaip SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, POCO, HUAWEI, SONY, NOKIA, BURGA ir kitų gamintojų atstovai.

 

DĖMESYS ASORTIMENTUI IR KOKYBEI.

Prekiaujame tik autorizuotais, kruopščiai atrinktais, išmanių asmeninių ekspertų ištestuotais išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais bei aksesuarais. Visoms prekės suteikiama 24 mėn. garantija.
Mūsų salonuose ir www.mp.lt galite rasti visus populiariausius išmaniųjų telefonų, laikrodžių modelius, o jei ieškote kažko išskirtinio, pasirūpiname, kad gautumėte norimą įrenginį už geriausią kainą.

 

PROFESIONALI IŠMANIŲ ASMENINIŲ EKSPERTŲ KOMANDA.

Klientų aptarnavimui keliame ypač aukštus reikalavimus ir nuolat siekiame tobulėti. Profesionali išmanių asmeninių ekspertų komanda visada pasiruošusi Jums patarti, padėti išsirinkti geriausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Ekspertų komanda nuolat asmeniškai susipažįsta, išbando, ištestuoja naujausius įrenginius, nuolat dalyvauja pardavimų ir kituose kompetencijos kėlimo mokymuose.

 

 

Projekte "Pagirkime aptarnavimą" trečius metus iš eilės tapome geriausiai klientus aptarnaujančia įmone elektronikos sektoriuje.
"Pagirkime aptarnavimą" projekte dalyvaujame ir šiais metais. Patiko mūsų ekspertų aptarnavimas? Atiduokite savo balsą už mus:
 
  

 

PILNAI PARUOŠTI SPRENDIMAI JŪSŲ IŠMANIAM GYVENIMUI.

Visada pasirūpiname, kad Jūsų įsigytas išmanusis telefonas į Jūsų rankas patektų pilnai apsaugotas ir paruoštas naudojimui. 

 

TOP ĮMONĖ 2020.

REKVIZITAI.LT esame įvertinti kaip TOP įmonė 2020-2021,  plėtojanti skaidrų verslą, puoselėjanti įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.
Šiuo įvertinimu Portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 7 įmonės iš 100, todėl tikėtina ši įmonė ateityje išliks stabili ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Diplomą rasite čia >>> DIPLOMASPAGALBA UKRAINAI.

Šiandien Ukrainai ir jos gyventojams išgyvenant karo siaubą, susiduriant su išgyvenimo iššūkiais, MOBILI PRKYBA taip pat stengiasi bent maža dalimi prisidėti ir padėti nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Skyrėme 10 tūkst. Eurų paramą ir 100 vnt. Powerbank (išorinių baterijų) Lietuvos Raudonajam Kryžiui.  Kviečiame visas Lietuvoje veikiančias įmones ir lietuvius susivienyti bei padėti Ukrainos žmonėms pagal savo galimybes. Slava Ukraini! 

 

 

Visada laukiame Jūsų MOBILI PREKYBA parduotuvėse ir www.mp.lt!

 

Su geriausiais linkėjimais,

MOBILI PREKYBA komanda