Apsauginiai stikliukai

Telefono modelis Pasirinkite
Gamintojai Pasirinkite
Aksesuarų rūšis Pasirinkite
Kaina
   
Spalva Pasirinkite

Telefono ekrano apsauga: nenuvilsiantys sprendimai

  Išmaniojo telefono ekranas yra, kone, trapiausia telefono dalis. Todėl jį reikia itin saugoti tam, kad būtų išvengta įskilimų, įbrėžimų ar sutrūkimų, kas ne tik gadina telefono išvaizdą, bet ir jo funkcionalumą. Kaip tą geriausiai padaryti? Apsauginiai stikliukai telefonui yra tai, kas suteiks efektyviausią ir tikrai nenuvilsiančią apsaugą jūsų išmaniojo telefono ekranui. Na, o apsauginės ekrano plėvelės yra skirtos tiems, kas ieško šiek tiek pigesnės, bet taip pat kokybiškos apsaugos.

  Iš kur rinktis? Žinoma, kad iš mp.lt, kur itin platus šių telefono ekrano apsaugų pasirinkimas. Čia apsauginiai stikliukai telefonui ir apsauginės ekrano plėvelės, įvairiems telefonų modeliams ir kiekvieno poreikiams. Įsitikinkite, kad saugiausi bei patikimiausi sprendimai – tik pas mus! 

Apsauginiai stikliukai telefonui – efektyviausia apsauga

  Reikia pripažinti, kad apsauginiai stikliukai telefonui yra efektyviausia ir populiariausia ekrano apsauga. Ir taip yra neveltui, nes kokybišką apsauginį stikliuką dažniausiai sudaro net keturi sluoksniai, kurie užtikrina tai, kad telefono ekranas bus visiškai apsaugotas. Todėl apsauginiai stikliukai telefonui net įvykus galingam smūgiui, apsaugos telefono ekraną nuo įskilimo ar sudužimo. Nukrito telefonas? Apsauginis stikliukas įskilo? Nuklijuokite jį ir džiaukitės, kad jūsų telefono ekranas liko nepažeistas ir atrodo lyg naujutėlis. 

  Baiminatės, kad apsauginiai stikliukai telefonui gadina ekrane matomą vaizdą? Nevertėtų, nes šiuolaikiniai apsauginiai stikliukai telefonui tobulai prilimpa prie telefono ekrano, yra itin pralaidūs šviesai, todėl ekrano vaizdas praktiškai nepakinta. 

  Domina apsauginiai stikliukai telefonui? Itin platų ir kokybišką asortimentą rasite mp.lt. Čia įvairiems telefonų modeliams skirti apsauginiai stikliukai už gerą kainą.

Apsauginės ekrano plėvelės – praktiškas pasirinkimas

   Apsauginės ekrano plėvelės yra itin praktiškas pasirinkimas. Reikėtų pastebėti, kad apsauginės ekrano plėvelės telefono ekrano nuo itin galingų smūgių tikrai neapsaugos. Tačiau jos suteiks apsaugą nuo lengvų įskilimų ar subraižymų.  Todėl tie, kas nori, kad telefono ekranas visuomet atrodytų lyg naujas ir ant jo nebūtų jokių įbrėžimų renkasi apsaugines ekrano plėveles.

  Be to, apsauginės ekrano plėvelės yra pigesnis pasirinkimas nei apsauginiai stikliukai telefonui. Todėl pastebėjus pirmuosius apsauginės ekrano plėvelės nusidėvėjimo požymius ją iškart galima keisti nauja, nenuskriaudžiant savo pinginės. Ieškote kokybiškos apsauginės ekrano plėvelės? Tokią rasite mp.lt!