Išorinės baterijos

Telefono modelis Pasirinkite
Gamintojai Pasirinkite
Aksesuarų rūšis Pasirinkite
Kaina
   
Spalva Pasirinkite

Išorinės telefonų baterijos powerbank – visuomet pilna baterija!

 

Tikriausiai sutiksite, kad niekas taip neerzina kaip išsikrovęs išmanusis telefonas, tiesa? Tačiau nuo šiol pamirškite šį susierzinimą, o tą padaryti padės išorinės telefonų baterijos powerbank.

Šie nešiojami įkrovikliai – vienas patogiausių ir efektyviausių būdų nuolat džiaugtis pakrauta mobiliojo telefono baterija. O stilingos, praktiškos, komfortiškos ir, žinoma, kokybiškos išorinės telefonų baterijos powerbank jūsų laukia mp.lt.

Rinkitės iš gausaus asortimento ir pasitikite rytojų su pilna išmaniojo telefono baterija!

 

Išorinės telefonų baterijos powerbank: kodėl įsigyti?

Vienas dažniausių daugeliui kylančių klausimų: ar tikrai verta investuoti į nešiojamą įkroviklį? Galime nė neabejodami atsakyti, kad išorinės telefonų baterijos powerbank jūsų nei funkcionalumu, nei teikiama nauda tikrai nenuvils. Anaiptol, šie nešiojami įkrovikliai, išties, palengvins jūsų kasdienybę ir pradžiugins teikiamu komfortu. 

Ypatingai išorinės telefonų baterijos powerbank yra reikalingos ir tikrai pravers nuolat užsiėmusiems, skubantiems, daug laiko ne namuose praleidžiantiems žmonėms. Sutiksite, kad kai veiklos yra daug, nėra kada nuolat stebėti ar išmaniojo telefono baterija neišsikrauna, tiesa? O šito jums daryti ir nereikės jei kišenėje turėsite nešiojamą įkroviklį. Taip  supratote teisingai, išorinės telefonų baterijos powerbank ne tik visur ir visada pakraus jūsų išmanųjį telefoną, bet taip pat jos yra labai praktiškos ir puikiai telpa į kišenę, rankinę ar kitą jums patogią vietą. 

Be to, išorinės telefonų baterijos powerbank suteikia malonumą naudotis visomis išmaniojo telefono funkcijomis nesijaudinant, kad netrukus telefonas išsijungs. Nebereikės mažinti telefono ekrano ryškumo, išjungti Wi-Fi, galėsite ramia širdimi žiūrėti video filmukus ar klausytis muzikos. 

 

Kaip išsirinkti tinkamą powerbank?

Talpa

Vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis išorinę bateriją, yra jos talpa. Talpa nusakoma mAh ir parodo, kiek energijos baterija gali sukaupti. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau kartų galėsite įkrauti savo išmaniuosius įrenginius. Pavyzdžiui, jei Jūsų išmanusis telefonas turi 3000 mAh bateriją, o išorinė baterija – 10000 mAh, tai teoriškai galėsite visiškai įkrauti savo telefoną iki 3 kartų.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad realus įkrovimo ciklų skaičius gali šiek tiek skirtis dėl energijos nuostolių ir kitų veiksnių. Be to, reikia atsižvelgti į tai, kokius įrenginius ketinate krauti. Jei planuojate krauti tik išmanųjį telefoną, galbūt užteks ir mažesnės talpos baterijos. Tačiau jei ketinate krauti kelis įrenginius vienu metu ar didelės talpos plančetes, rekomenduotume rinktis didesnės talpos bateriją.

 

Įkrovimo greitis

Kitas svarbus veiksnys yra įkrovimo greitis. Greitas įkrovimas gali būti labai svarbus, kai reikia greitai papildyti išmaniojo įrenginio energijos atsargas. Daugelis šiuolaikinių išorinių baterijų palaiko greitąjį įkrovimą, tačiau skirtingi gamintojai naudoja skirtingas technologijas ir standartus.

Pavyzdžiui, Samsung išorinės baterijos dažnai palaiko greituosius įkrovimo standartus, tokius kaip Adaptive Fast Charging ar USB Power Delivery. Tuo tarpu Xiaomi dažniausiai naudoja savo greitojo įkrovimo technologiją Mi Charge Turbo. O Xtorm išorinės baterijos pasižymi Qualcomm Quick Charge palaikymu.

Rinkdamiesi išorinę bateriją, įsitikinkite, kad ji palaiko Jūsų išmaniųjų įrenginių greitojo įkrovimo standartus. Taip pat atkreipkite dėmesį į baterijos galią – kuo didesnė galia, tuo greičiau ji galės įkrauti Jūsų prietaisus.

 

Dizainas ir patogumas

Nors talpa ir įkrovimo greitis yra svarbiausi veiksniai, dizainas ir patogumas taip pat neturėtų būti ignoruojami. Gera išorinė baterija turėtų būti patvari, lengva nešiotis ir patogi naudoti. Daugelis gamintojų siūlo įvairių dizainų ir dydžių baterijas, tad tikrai rasite tokią, kuri Jums labiausiai tiks.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tokius dalykus kaip baterijos svoris, medžiagos, iš kurių ji pagaminta, ir kt. Pavyzdžiui, Xiaomi išorinės baterijos dažnai būna lengvos ir kompaktiškos, o Xtorm gamintojas žinomas dėl ypač patvarių ir atspirių smūgiams baterijų.

 

Kitos savybės

Galiausiai, vertėtų apžvelgti ir kitas galimas išorinių baterijų savybes. Kai kurios baterijos gali turėti integruotą LED žibintuvėlį, kuris gali praversti tamsoje. Kitos siūlo greitojo įkrovimo funkciją, leidžiančią greitai įkrauti pačią bateriją.

Taip pat yra baterijų su keletu USB išėjimų, leidžiančių vienu metu krauti kelis įrenginius. Be to, kai kurios turi ir energijos banko funkciją, kuri leidžia naudoti bateriją kaip papildomą energijos šaltinį kitiems įrenginiams ar net mažiems buitiniams prietaisams.