Kortelių skaitytuvai

Rekomenduojame Pasirinkite
Gamintojai Pasirinkite
Spalva Pasirinkite
Rodyti po: 12 24 48 100

Atlikite mokėjimus ir mėgaukitės visomis išmaniosiomis „Sumup" kortelių skaitytuvo funkcijomis, bei greičiau pasiekite pinigus naudodami nemokamą verslo paskyrą

 

Šiuolaikinis verslas reikalauja lankstumo, efektyvumo ir patikimumo atsiskaitymo srityje. „Sumup" siūlo išskirtinį sprendimą, kuris ne tik palengvins jūsų kasdienę veiklą, bet ir suteiks jūsų verslui profesionalų bei patikimą įvaizdį.

 

„Sumup Air" – bekontaktis kortelių skaitytuvas

„Sumup Air" yra pažangus bekontaktis kortelių skaitytuvas, užtikrinantis greitą ir patogų atsiskaitymą. Vos 58 gramų sveriantis įrenginys yra itin lengvas ir kompaktiškas, todėl puikiai tinka nešiotis visur kartu. Savo elegantišku dizainu „Sumup Air" suteiks jūsų verslui modernų ir subalansuotą įvaizdį.

 

Daugialypis funkcionalumas

„Sumup Air" ne tik priima bekontakčius mokėjimus, bet ir gali būti naudojamas kaip tradicinis kortelių skaitytuvas, tinkantis įvairiems verslo poreikiams. Įrenginys suderinamas su „Sumup" mobiliąja programėle, leidžiančia stebėti pardavimus, generuoti ataskaitas ir valdyti verslą visur, kur tik esate.

 

Greitas ir patogus atsiskaitymas

Bekontaktis atsiskaitymas su „Sumup Air" užtikrina greitą ir sklandų aptarnavimą. Klientai gali atsiskaityti vienu mostu, o jūs galite užtikrinti spartesnį aptarnavimą ir didesnį klientų pasitenkinimą.

 

Patikimas ir saugus

„Sumup Air" įrenginys atitinka aukščiausius saugumo standartus, užtikrinančius saugų duomenų tvarkymą ir apsaugą nuo sukčiavimo. Naudodami šį skaitytuvą, galite būti ramūs dėl jūsų ir jūsų klientų finansinių duomenų apsaugos.

 

„Sumup Solo" – kortelių skaitytuvas ir spausdintuvas

Jei ieškote dar daugiau funkcionalumo, „Sumup Solo" siūlo išskirtinį kortelių skaitytuvo ir spausdintuvo derinį. Šis unikalus sprendimas ne tik palengvins jūsų kasdienę veiklą, bet ir padės išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.

 

Nešiojamas spausdintuvas

Kompaktiškas ir lengvas „Solo" spausdintuvas yra puikus įrankis keliaujant ar naudojant jį nedidelėje darbo erdvėje. Viena pilna įkrova leidžia atspausdinti iki 800 kvitų, todėl galite būti užtikrinti, kad jūsų klientai visada turės savo pirkimų įrodymus.

 

Visada įkrautas

Vienas iš didžiausių privalumų, pasirinkus „Solo" derinį, yra galimybė naudoti spausdintuvą kaip kortelių skaitytuvo įkroviklį. Taip užtikrinant, kad jūsų įrenginiai visada būtų paruošti darbui.

 

Baterijos optimizavimas

Unikalus „Solo" įrenginių dizainas užtikrina efektyvų baterijų naudojimą. Įrenginiai įkraunami dvigubai greičiau – vos per valandą, o energija tolygiai paskirstoma, garantuojant nepertraukiamą veikimą.

 

Pasirinkdami „Sumup" kortelių skaitytuvo sprendimus, investuojate į modernias technologijas, kurios padės jūsų verslui augti ir efektyviau aptarnauti klientus. Tiek „Sumup Air", tiek „Sumup Solo" užtikrina patikimumą, saugumą ir aukštą paslaugų kokybę, kurią vertins jūsų klientai.