MOBILI PREKYBA sandėlis Kęstučio 50, Vilnius Tel.: +37067615555 verslas@mp.lt
Darbo laikas:
8.00-17.00
Prieš atvykstant atsiimti užsakymo, prašome susisiekti telefonu.
Vilniaus Autobusų stotis Sodų g. 22, Vilnius Tel.: +370 652 38691 stotis@mp.lt
Darbo laikas:
I-V 9.00 - 19.00
VI-VII 9.00 - 17.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Vilniaus Akropolis Ozo g. 25, Vilnius Tel.: +370 652 38695 akropolis.vilnius@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Panorama Saltoniškių g. 9, Vilnius Tel.: +370 639 30939 panorama@mp.lt
Darbo laikas:
I-VI 10.00 - 21.00
VII 10.00 - 20.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Ozas Ozo g. 18, Vilnius Tel.: +370 656 14508 ozas@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 – 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC CUP Upės g. 9, Vilnius Tel.: +370 689 56483 cup@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
Maxima Bazė XXX Veiverių g. 150B, Kaunas Tel.: +370 699 47079 baze@mp.lt
Darbo laikas:
I-V 10.00 - 20.00
VI-VII 10.00 - 18.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Mega Islandijos pl. 32, Kaunas Tel.: +370 630 00161 mega@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Hyper Maxima Savanorių pr. 255, Kaunas Tel.: +370 652 38704 maxima@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
Rimi Hypermarket Ūdrijos g. 1/Naujoji g. 7E, Alytus Tel.: +370 699 47078 alytus@mp.lt
Darbo laikas:
I-VI 10.00 - 20.00
VII 10.00 - 18.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
Maxima XX J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai Tel.: +370 640 31617 kedainiai@mp.lt
Darbo laikas:
I-V 10.00 - 20.00
VI 9.00 - 18.00
VII 10.00 - 18.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC RIMI Plungės g. 4, Telšiai Tel.: +370 652 73214 telsiai@mp.lt
Darbo laikas:
I-V 9.00 - 19.00
VI 9.00 - 18.00
VII 9.00 - 16.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Molas Taikos pr. 139, Klaipėda Tel.: +370 656 14505 molas@mp.lt
Darbo laikas:
I-VI 10.00 - 20.00
VII 10.00 - 19.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta
PC Klaipėdos Akropolis Taikos pr. 61, Klaipėda Tel.: +370 652 46886 akropolis.klaipeda@mp.lt
Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00
Nuo 12.16 d. laikinai uždaryta