Apžvalgos

4 funkcijos, dėl kurių planšetinis kompiuteris gali nukonkuruoti įprastą

2021-03-11, Publicum

Planšetiniai kompiuteriai, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, tapo tiesiog nepamainomais įrenginiais darbui, mokslui ir net hobiams. Kasdienėje veikloje bendraujant su daugybe skirtingų žmonių, nuolat keičiant darbo vietą ir apdorojant didelį kiekį informacijos, planšetinis kompiuteris, suderinantis patogumą ir produktyvumą, gali tapti puikiu partneriu. Inovatyvūs įrenginiai nenusileidžia įprastiems kompiuteriams, o dažnai siūlo ir dar platesnes panaudojimo galimybes. Kokios planšetinių kompiuterių funkcijos gali padėti dirbti dar efektyviau?

1. Suderinamumas su kitais įrenginiais

Nuo kompiuterio – prie telefono, nuo telefono – prie planšetės. Nepertraukiamas darbas tarp įvairių įrenginių šiais dinamiškais laikais tapo mūsų kasdienybe. Naują planšetinių kompiuterių „Galaxy Tab S7“ ir „Tab S7+“ spalvą pristatanti bendrovė „Samsung“ šiuos įrenginius papildė ir programinės įrangos atnaujinimu, kuris vartotojams suteikia dar daugiau patogumo. Nauja vartotojo sąsaja leidžia apjungti išmaniuosius – greitai perkelti tekstą ar nuotraukas tarp įrenginių ir mėgautis programėlių tęstinumu. Pavyzdžiui, užrašus, esančius „Samsung Notes“ programėlėje, vartotojai gali matyti tiek mobiliojo telefono, tiek planšetinio kompiuterio ekranuose.

2. Naujas galimybes atverianti klaviatūra

Prie planšetės pridėjus dėklą su klaviatūra, ji gali virsti mažu nešiojamuoju kompiuteriu, produktyvumo galimybėmis nenusileidžiančiu įprastam stacionariam įrenginiui. Galimybė itin greitai rinkti tekstus pravers dirbantiems su dokumentais, ar tiems, kurie nei vienos darbo dienos neįsivaizduoja be elektroninių laiškų.

Kai kurių planšetinių kompiuterių dėklai su klaviatūra pasižymi ir papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, galimybe susieti klaviatūrą su išmaniuoju telefonu, todėl patogiai naviguoti bus galima ir jo ekrane.

    

3. Išmanaus rašiklio funkcijos

Papildomų galimybių suteikia su planšetėmis suderinamas išmanusis rašiklis. Juo galima ne tik patogiai koreguoti dokumentus, pasižymėti svarbiausias vietas, tačiau ir užrašinėti pastabas svarbiuose susitikimuose, o vėliau rankraštį paversti skaitmeniniu tekstu. Dar daugiau patogumo suteikia galimybė pasirašinėti svarbius dokumentus tiesiog įrenginio ekrane. Itin maža delsa išsiskiriantį išmanųjį rašiklį galima išnaudoti ir meninei veiklai – juo ant ekrano galima piešti lyg teptuku ar pieštuku.

4. Darbas keliomis programomis vienu metu

Planšetiniai kompiuteriai dabar yra puikiai pritaikyti darbui daugiaprogramiu režimu, kuris leidžia vienu metu dirbti su net trejomis programomis, todėl juose patogu kurti prezentacijas ar koreguoti dokumentus. Be to, susikūrus gamintojo paskyrą, šiais dokumentais bus galima dalintis tarp visų prie tos pačios paskyros prijungtų įrenginių, todėl darbą pradėjus kompiuteryje, jį patogiai bus galima pratęsti planšetėje, arba atvirkščiai. Tai vartotojams suteikia daugiau patogumo ir produktyvumo išlaisvinant juos nuo rūpesčių perkėlinėjant dokumentus iš vieno įrenginio į kitą.

Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

Samsung Tab A7 lite wifi pilkas SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi
Prekė išparduota
Xiaomi_Pad5_pilkas_priekis XIAOMI Pad 5 Wi-Fi
Prekė išparduota
E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu

Samsung Galaxy Tab A8_Pilkas_priekis SAMSUNG Galaxy Tab A8 64GB Wi-Fi
Prekė išparduota
Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

Samsung Galaxy Tab A8 LTE _Pilkas_priekis SAMSUNG Galaxy Tab A8 64GB LTE
Prekė išparduota
Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

Samsung Galaxy Tab A8_128GB_Pilkas_priekis SAMSUNG Galaxy Tab A8 128GB Wi-Fi
Prekė išparduota
Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

Samsung Galaxy Tab A8_LTE_Pilkas_priekis SAMSUNG Galaxy Tab A8 128GB LTE
Prekė išparduota
E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu

TAB S8 5G juodos spalvos SAMSUNG Galaxy Tab S8 128GB 5G
Prekė išparduota
Samsung Tab S8+ 5G juodos spalvos priekis ir nugarele SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 128GB 5G
 
869,00 939,00 Sutaupote 70,00
E-kaina

Kaina galioja tik perkant internetu

Samsung Galaxy Tab Active3 SM-T575_juodos spalvos_ekrana SAMSUNG Galaxy Tab Active3 LTE
 
399,00 459,00 Sutaupote 60,00