Apžvalgos

Gera žinia užmirštuoliams – kažkur paliktą išmanųjį įrenginį galima rasti itin greitai

2021-01-13

Visi yra susidūrę su tuo nemaloniu jausmu, kuomet supranta, kad šalia nėra telefono – širdis išties ima plakti greičiau. Nors dažnu atveju jis vis tiek būna kažkur netoliese, tačiau tos kelios dešimtys minučių paieškų sukelia nemažą stresą. Technologijų bendrovė „Samsung“ pristatė naują paslaugą, palengvinančią didžiausių užmirštuolių kasdienybę. „SmartThings Find“ funkcija padės greitai ir nesudėtingai rasti „Galaxy“[1] išmaniuosius telefonus, laikrodžius, planšetinius kompiuterius ir belaides ausines.

Rasti įrenginius nuo šiol paprasta

„SmartThings“ programėlė prisideda prie to, kad vartotojų kasdienybė taptų lengvesnė. Po itin greitos registracijos, aplikacijos naudotojai galės paprastai rasti „Galaxy“ įrenginius. Nesvarbu ar telefonas užkrito už lovos, ar neprisimenate, kur pasidėjote belaides ausines ir savo išmanųjį laikrodį, ši paslauga leis sužinoti, kur yra asmeniniai įrenginiai. Funkcija naudoja „Bluetooth Low Energy“ (BLE)[2] ir „Ultra-wideband“ (UWB)[3] technologijas, todėl dabar lengvai bus galima rasti ne tik įrenginius, tačiau ir kitus dažnai pametamus daiktus, pavyzdžiui, raktus. Viskas, ko reikės – prie jų prisegti išmanųjį sekiklį.

Paslauga veikia neprisijungus prie interneto

„SmartThings Find“ paslauga naudotis galima net neprisijungus prie interneto. Po 30 minučių pamestas įrenginys pradeda skleisti „Bluetooth Low Energy“ signalą, kurį gali gauti ir kiti šalia esantys išmanieji. Jei programėlėje pažymite, kad pametėte savo įrenginį, kiti netoliese esantys „Galaxy“ išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai, gavę pamesto įrenginio signalą, gali nusiųsti informaciją į „Samsung“ serverį ir pranešti, kur yra įrenginys. Taip jūs iškart gausite pranešimą apie dingusio išmaniojo buvimo vietą. Visa programėlės vartotojų informacija yra užkoduojama ir apsaugoma papildomai, taip užtikrinant, kad įrenginių buvimo vietos nebus atskleistos tretiesiems asmenims.

Detalios instrukcijos paieškos metu

Detalios instrukcijos išties palengvina įrenginių paiešką – galima naudotis nuorodomis žemėlapyje ir galimybe „paskambinti“ į įrenginį, taip identifikuojant jo buvimo vietą. Jei pastebėjote, kad savo akiratyje nebematote įrenginio, tiesiog atidarykite „SmartThings Find“ savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir pasirinkite įrenginį, kurį norite surasti. Tuomet išmanaus telefono ekrane esančiame žemėlapyje išvysite tikslią vietą, kurioje yra jūsų ieškomas įrenginys. Kai priartėsite prie įrenginio, galite rinktis iš dviejų pasirinkimų – paskambinti į jį, arba pasinaudoti „Search Nearby“ funkcija, kuri spalviškai išreikšta grafika nurodys jūsų priartėjimą arba nutolimą nuo ieškomo daikto.

[1] Paslauga prieinama tik tuose „Galaxy“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, kuriuose yra įdiegta „Android 8“ ar vėlesnė operacinė sistema, taip pat „Galaxy Watch“ įrenginiuose, veikiančiuose su „Tizen 5.5“ ar vėlesne versija, ir „Galaxy Buds+“ ir „Galaxy Buds Live“.
[2] „BLE“ prieinama tik tuose „Galaxy“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, kuriuose yra įdiegta „Android 8“ ar vėlesnė operacinė sistema, taip pat „Galaxy Watch“ įrenginiuose, veikiančiuose su „Tizen 5.5“ ar vėlesne versija, ir „Galaxy Buds+“ ir „Galaxy Buds Live“.
[3] „UWB“ prieinama tik „Galaxy Note20 Ultra“ ir „Galaxy Z Fold2“.
SAMSUNG Galaxy A52 juodas SAMSUNG Galaxy A52 128GB
Prekė išparduota
SAMSUNG Galaxy XCover 5 SAMSUNG Galaxy XCover 5
Prekė išparduota
E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 42mm
 
169,00 219,00 Sutaupote 50,00
SAMSUNG Galaxy Watch4 44mm
Prekė išparduota
SAMSUNG Galaxy Watch4 LTE 40mm
 
155,50 189,00 Sutaupote 33,50
SAMSUNG Galaxy Watch4 40mm
Prekė išparduota
E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

TAB S8 5G juodos spalvos SAMSUNG Galaxy Tab S8 128GB 5G
Prekė išparduota
Dovana | Galaxy Watch5 44mm eSIM

DOVANA Galaxy Watch5 44mm eSIM laikrodis. Vertė 219 Eur

Samsung TAB S8+ 5G rožinis SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 128GB 5G
Prekė išparduota
E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Dovana | Galaxy Watch5 44mm eSIM

DOVANA Galaxy Watch5 44mm eSIM laikrodis. Vertė 219 Eur

Samsung Galaxy Tabs S8 Ultra Wifi juodas priekis-nugarele su piestuku SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 128GB Wi-Fi
 
893,75 1199,00 Sutaupote 305,25
Samsung Galaxy S20 FE G5 mėlynas priekis SAMSUNG Galaxy S20 FE 5G
Prekė išparduota
Samsung A03 juodas ekranas SAMSUNG Galaxy A03 64GB
Prekė išparduota
Samsung A13 juodos spalvos priekis ekranas SAMSUNG Galaxy A13 32GB
Prekė išparduota