Apžvalgos

Naujienos iš samsung: atverkite pasaulį naujoms galimybėms!

Naujienos iš SAMSUNG: Atverkite pasaulį naujoms galimybėms!

2021-08-11 d., 17:30 val.

Po daugybės gandų, karštų komentarų ir spekuliacijų „Samsung“ atvėrė virtualias duris į kasmetinį renginį „Galaxy Unpacked“. Rugpjūčio 11 d. „Samsung“ pristatė gausybę naujų įrenginių – išmaniuosius telefonus sulenkiamu ekranu „Galaxy Z Fold 3“ ir „Galaxy Z Flip 3“, išmaniuosius laikrodžius „Galaxy Watch 4“ ir „Galaxy Watch 4 Classic“, bei ausines „Galaxy Buds 2“. Daug naujovių, daug įdomių galimybių, tad apžvelkime, kokias ateities technologijas „Samsung“ šį kartą mums paruošė.

„Samsung Galaxy Z Fold3 5G"

Šiais metais „Samsung“ nutarė nepristatinėti savo technologiškai geriausios telefonų linijos „Galaxy Note“ ir šio titulo estafetę perdavė trečius metus gyvuojančiai, bei tobulumo viršūnės siekiančiai „Galaxy Z“ serijai. Tie, kas laukė išskirtinio „Galaxy Note“ rašiklio, gali nusivilti išgirdę šią naujieną, tačiau nevertėtų liūdėti, naujasis „Galaxy Z Fold3“ taip pat galės bus naudojamas su firminiu „S Pen“ rašikliu. Tiesa, tam reikės įsigyti specialų dėklą ir pasirinkti sau tinkamą rašiklį.

Kalbant apie įrenginio dydį, drastiškų pakeitimų nepamatysime, tačiau palyginus „Samsung Galaxy Z Fold3“ su praeitų metų sulenkiamu flagmanu supranti, kad sumažintas korpuso dydis, storis ir svoris padaro jį dar malonesniu ir patogesniu naudoti. Išskleistas išmanusis telefonas primena nedidelę planšetę - 128 x 158,2 x 6,4 mm, o sulenkus tampa ganėtinai siauru ir pailgu įprastu išmaniuoju telefonu - 67,1 x 158,2 x 16,0–14,4 mm. Iš pirmo žvilgsnio storis gali gąsdinti, tačiau šį įspūdį ištaiso siauras korpuso dizainas. Sumažėjusi baterija iki 4400mAh leido sumažinti bendrą svorį iki 269g, tačiau paėmus į rankas junti, jog tai sunkus telefonas, kviečiantis jį dažniau naudoti abiem rankomis.

Išskirtine savybe pasižymi „Samsung Galaxy Z Fold3“ metalinis korpusas, kurio nugarėlę ir mažesnį ekraną gaubia „Corning Gorilla Glass Victus“ stiklas, jis dar apsaugotas nuo vandens patekimo į vidų. Sulenkiamas išmanusis telefonas turi IP X8 apsaugą nuo vandens ir gali būti panardintas giliau nei 1m. „Samsung Galaxy Z Fold3“ galima bus pasirinkti iš 3 spalvų: fantominės juodos, fantominės sidabrinės ir fantominės žalios, kuri yra beveik juoda tik su žaliu atspalviu. Pasirinkimą taip pat praturtina du vidinės atminties variantai – 256GB ir 512GB.

Telefono akcentas – tai lankstus 6.7 colio dydžio „Dynamic AMOLED 2X“ tipo HD+ raiškos vidinis ekranas, kurio atsinaujinimo dažnis svyruoja nuo 10 iki 120Hz. „Samsung“ pirmoji po lankstaus tipo ekranu paslėpė 4MP asmenukių kamerą. Likusios kameros išliko nepakitusios – mažesniame ekrane iškirpta 10MP asmenukių kamera, o gale puikuojasi trys 12MP moduliai (pagrindinis, itin plataus kampo ir priartinimo). Didžiausią atnaujinimą patyrė mažasis 6.2 colio ekranas, jis gavo tokio paties tipo „Dynamic AMOLED 2X“ ir 10-120Hz dažnio matricą. Raiška dar geresnė, prilygsta 2K, kas leidžia dar maloniau ir tiksliau naudotis mažesnio tipo ekranu. Dar prie akcentų priskirčiau mūsų regionui „Samsung“ neįprastą pasirinkimą, tai telefono procesorius, pats galingiausias, 5nm technologija pagamintas „Snapdragon 888“.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G"

Kompaktiškesnis, bet ne prastesnis sulenkiamas „Samsung“ flagmanas prisivijo didįjį brolį serijos pavadinime. Palyginus su praeitų metų pirmtaku, gali pasirodyti, kad jo korpusas pasikeitė tik kosmetiškai keliais milimetrais, tačiau būtent šie maži pasiaurinimai, kaip magnetas, prilipdo „Galaxy Z Flip3“ prie delno. Abi nugarėlės padengtos atspariu įbrėžimams „Corning Gorilla Glass Victus“ stiklu. Sumažinus korpuso parametrus baterijos talpa išliko tokia pati – 3300mAh. Intensyviai naudojantis telefonu energijos užteks pilnai darbo dienai ar šiek tiek ilgiau, o perėjus prie nuosaikesnio naudojimo telefonas išgyveno net 2.5 dienos.

„Galaxy Z Flip3“ galima bus rinktis iš kelių variantų – 128GB vidinės atminties modelis bus nudažytas fantomine juoda, kremine, žalia arba violetine spalvomis, o 256GB vidinės atminties išmanusis turės tik fantominės juodos arba kreminės spalvos pasirinkimą. Telefono procesoriaus rinktis neteks, jis taip pat apginkluotas galingiausiu „Snapdragon 888“.

„Galaxy Z Flip3“ išskirtinis „Super AMOLED“ išorinis ekranas tapo dar didesnis – 1.9 colio, dėl to talpina dar daugiau informacijos, neatlenkus telefono aktyvuota kamerą perteikia gerokai daugiau vaizdo. Vidinis lankstus ekranas beveik nepakito – 6.7 colio „Dynamic AMOLED 2X“ FHD+ raiškos ekranas talpina šiek tiek daugiau pikselių nei jo pirmtakas. Kameros liko nepakitusios ir labai panašios į didžiojo brolio, nerasime tik priartinimo kameros ir išorinio ekrano asmenukių kameros, nes vietoj jos naudojamas pagrindinės kameros modulis.

„Samsung Galaxy Watch4“ ir „Samsung Galaxy Watch4 Classic“

 

Pristatyti dviejų tipų ketvirtos kartos išmanieji laikrodžiai – „Galaxy Watch4 Classic“ su sukamu navigaciniu rėmeliu ir sportiškesnis variantas be sukamo rėmelio „Galaxy Watch4“. Abu laikrodžius galima rinktis pagal ekrano dydį – 1.2 ir 1.4 colio „Super AMOLED“, kurie apsaugoti specialiu „Gorilla Glass DX“ stiklu. Dar pasirinkimą praturtina įrenginių LTE versija, kurioje galima aktyvuoti eSIM ir laikrodžiu naudotis visiškai be telefono.

„Galaxy Watch4 Classic“ modelių korpusai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kurių skersmuo 46 mm ir 42 mm. „Galaxy Watch4“ modelių korpusai aliumininiai ir šiek tiek mažesni – 44 mm ir 40 mm skersmens. Visi korpusai turi IP68 ir MIL STD 810G sertifikatus, tad yra atsparūs ne tik dulkėms ir vandeniui, bet ir 5 ATM spaudimui, bei smūgiams.

Ypatinga žinia ta, jog „Samsung“ naujieji laikrodžiai bus varomi naujuoju pagal 5nm technologiją pagamintu „Exynos W920“ procesoriumi. Tai pirmasis ir kol kas vienintelis tokio tipo mikroprocesorius naudojamas nešiojamuose išmaniuose įrenginiuose, kuris yra net 20% galingesnis už „Galaxy Watch3“ naudojamą procesorių, o animacija net iki 10 kartų sklandžiau atvaizduojama.

Mažesni laikrodžiai apginkluoti 240mAh dydžio baterija, o didesni varomi 350mAh dydžio baterija. Abu variantai ištvermingi ir gali veikti vienu įkrovimu iki 40 val. Žaismingumo priduoda lengvai keičiamos apyrankės.

„Samsung Galaxy Buds2“

Naujos laisvų rankų ausinės (TWS) „Galaxy Buds2“ turi aktyvų triukšmo slopinimą (ANC), kurį atlieka net 6 mikrofonai (po 3 kiekvienoje ausinėje). Pilnai pakrovus ausines ir įjungus triukšmo slopinimą „Samsung“ žada iki 5 val. veikimo, o atjungus ANC jų veikimas pailgėja iki 7.5 val. Dėklą galima įkrauti  belaidžiu įkrovimu arba įprastu USB-C laidu. „Galaxy Buds2“ ausinės turi IPX2 apsaugą nuo vandens purslų.

Sensoriniai mygtukai ausinėse leidžia ne tik naviguoti muzikos grotuve, atsiliepti į skambutį, bet ir aktyvuoti norimą triukšmo slopinimo modifikaciją – galima pasirinkti suaktyvinti išorinius garsus, kad juos girdėtume ryškiau, tokiu būdu nereikės išsiiminėti ausinių parduotuvėje prie kasos bei saugiau pereisime gatvę.

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 42mm
 
169,00 219,00 Sutaupote 50,00
SAMSUNG Galaxy Watch4 44mm
Prekė išparduota
SAMSUNG Galaxy Watch4 LTE 40mm
 
145,50 219,00 Sutaupote 73,50
SAMSUNG Galaxy Watch4 40mm
Prekė išparduota
buds 2 onyx black SAMSUNG Galaxy Buds2
 
99,00 129,00 Sutaupote 30,00