Samsung Galaxy Watch6 serija naujiena Samsung Galaxy Watch6 serija naujiena
Apžvalgos

SAMSUNG Galaxy Watch6 | Watch6 Classic apžvalga

Išmanus ekspertas Ovidijus, 2023-08-14

Daugeliui informacinių technologijų entuziastų bei jomis besidominčių žmonių Liepos 26 d. buvo įsimintina, nes SAMSUNG išleido naująją Samsung Galaxy Fold5 | Flip5 sulenkiamų išmaniųjų telefonų seriją bei tuo pat metu pristatė Samsung Galaxy Watch6 | Watch6 Classic laikrodžius, kurie Lietuvos rinkoje pasirodė iš karto nuo Rugpjūčio 1 d. Naujieji Samsung laikrodžiai išsiskiria inovatyviais sprendimais, padeda dar tiksliau stebėti Vartotojų veiklą, prisideda prie sveikesnės gyvensenos kūrimo. Išsamiau apžvelkime, kokių naujovių ir išskirtinumų šie laikrodžiai turi?

Neutralus dizainas visiems

Kaip bebūtų, laikrodis - tai aksesuaras, su kuriuo praleidžiame nemažai laiko, o didžiąją laiko dalį jį dėvime, todėl dizainas yra labai svarbus kriterijus, renkantis naują laikrodį. Samsung Galaxy Watch6 laikrodis - minimalistinio dizaino, itin lengvas, nes jo korpusas pagamintas iš aliuminio. Šis laikrodis ypač patogus, nes beveik nesijaučia dėvint. Samsung Galaxy Watch Classic korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra šiek tiek sunkesnis, tačiau itin subtilaus ir elegantiško dizaino.

Samsung Galaxy Watch6 40mm laikrodį galite rinktis iš dviejų spalvų: auksinės ir grafito. Jei jus domina Galaxy Watch6 44mm laikrodis, šį laikrodį galima įsigyti grafito arba sidabrinės spalvos.

Tiems, kurie žavisi Galaxy Watch6 Classic 43mm arba 47mm laikrodžiu, taip pat galės pasirinkti iš dviejų spalvų: grafito arba sidabrinės.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Galaxy Watch6 laikrodžių serija pasižymi neutraliomis spalvomis, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Didesnis ekranas, daugiau patogumo     

Žmonės linkę dvejoti, ar tikrai laikrodis su didesniu ekranu atrodys estetiškai, ar bus patogus naudotis, o juo labiau, ar jis nebus pernelyg sunkus ant riešo, tačiau Samsung tai puikai išsprendė. Galaxy Watch6 | Watch6 Classic serijos ekranas padidintas iki 20%, o krašteliai sumažinti iki 30%, kas reiškia, jog paties ciferblato dydžiu ir svoriu naujieji laikrodžiai nesiskiria nuo praėjusių metų modelių Galaxy Watch5 ar ankstesnių Galaxy Watch4 laikrodžių, tačiau naujųjų laikrodžių ekrane galėsite matyti žymiai daugiau informacijos, būtent erdvesnio ekrano dėka. Samsung atliktos apklausos duomenimis, daugiausiai nepasitenkinimo vartotojams kėlė nepatogi teksto įvedimo funkcija, kas panašu, jog buvo išspręsta su naująja Galaxy Watch6 laikrodžių serija. Svarbu paminėti, jog šioje laikrodžių serijoje klaviatūra padidinta iki 13%, lyginant su senesniais modeliais, kas reiškia, jog žymiai komfortabiliau galėsite atsakyti į žinutes, o naudojimosi patirtis bus kur kas geresnė. Man, kaip vartotojui ir ekspertui, Galaxy Watch6 laikrodis pasirodė kur kas patogesnis. Didesnis šriftas klaviatūroje suteikia daugiau tikslumo, o didesnės apimties informacijos matymas ekrane leidžia daug komfortiškiau ją skaityti, rečiau reikia slinkti iš vieno puslapio į kitą. Beje, Galaxy Watch6 Classic laikrodis turi sukiojamą rėmelį, kuris ypač padeda lengvai naviguoti po laikrodžio meniu. O Galaxy Watch6 laikrodis fizinio rėmelio neturi, tačiau turi skaitmeninį rėmelį! Kai pirštu brauksite per ekrano kraštą, jis veiks ir programas perjungs tarsi sukiojamas rėmelis. Patogu? Tikrai taip! 

Samsung Galaxy Watch6 serijos laikrodžių ekranus nuo įbrėžimų apsaugo safyro kristalų stiklas, todėl laikrodžius drąsiai galite naudoti bet kokiomis sąlygomis.  

Stebėti sveikatą niekada nebuvo taip lengva

Kas šiais laikais yra suvokiama kaip brangu? Naujas automobilis? Papuošalai? Žinoma, materialiai šie dalykai tikrai yra brangūs, tačiau nieko nėra brangiau už sveikatą ir gerą savijautą. Galaxy Watch6 | Watch6 Classic bus puikus pasirinkimas tiems, kurie nori nepertraukiamai stebėti savo sveikatos rodiklius. Norintiems pagerinti miego kokybę, puikus pagalbininkas taps programėlė "Miegas", kuri įvairių treniruočių pagalba padės įveikti nemigą ir sureguliuoti miego ritmą. Jei savaitę laiko miegosite dėvėdami Galaxy Watch6 serijos laikrodį, jis išanalizuos Jūsų miegą, nustatys miego tipą ir sukurs individualią programą, rėžimą, pritaikytą būtent Jums.

Kraujospūdį ir širdies ritmą padės stebėti programėlė "Širdies sveikata".  O sportuojantiems ir kūno linijas pagerinti užsibrėžusiems žmonėms tikslus pasiekti padės net dvi programėlės: "ŠR zona" ir "Samsung Health".

Sparta, kokios dar neregėjote

Kone kiekvienam išmanaus įrenginio naudotojui svarbu, o kaip gi veiks naujai įsigytas įrenginys?  Ar jis bus toks greitas, kad atitiktų mano poreikius? Lyginant su Galaxy Watch5, naujasis Watch6 turi Exynos W930 (5nm) procesorių ir 2GB RAM operatyviąją atmintį. Samsung vertinimu, tai yra 18% daugiau galios, nei ankstesnėse versijose. Mano nuomone, tai bus didžiulis pranašumas ir skirtumas tiems naudotojams, kurie anksčiau naudojosi Galaxy Watch5 ir senesnėmis Galaxy laikrodžių versijomis. Užtruksite ženkliai mažiau laiko pereidami iš vieno lango į kitą, daug sparčiau atsidarinės programėlės, nereikės papildomai uždaryti anksčiau atidarytų programėlių, langų. Naujieji Galaxy Watch6 laikrodžiai veikia operatyviai.

Ilgiau veikianti baterija

Samsung Galaxy Watch6 laikrodžių baterijos, lyginant su praėjusių metų modelių, yra didesnės talpos, kurios leis įrenginiais naudotis net iki 40 valandų. Be to, šie laikrodžiai turi spartesnio įkrovimo galimybes, per 30 min. bateriją galite įkrauti iki 45%, šios energijos pakaks laikrodžiais naudotis visą dieną.

Specialus rugpjūčio mėnesio pasiūlymas

Iki pat rugpjūčio 31 d., įsigiję naujuosius Galaxy Watch6 | Watch6 Classic laikrodžius, gausite dovanų ir papildomų nuolaidų:

  • Dovana: Dvi papildomos apyrankės - Sportinė ir medžiaginė. Dovanų vertė - 99,80 Eur
  • iki 200 Eur nuolaida, grąžinus seną išmanų laikrodį;
  • Papildoma 5% nuolaida, su kodu GALAXY5.

Pasiūlymai galioja perkant MOBILI PREKYBA salonuose ir www.mp.lt