Apžvalgos

Sulenkiamas samsung telefonas. kuo jis ypatingas?

2020-09-16 

Kažkada turėti kuo mažesnį telefoną buvo madinga, tačiau dabartiniai įrenginiai juda visiškai kita kryptimi. Šiais laikais prieš įsigyjant naują išmanųjį žmonės domisi, ar jo ekranas bus pakankamai didelis tam, kad patenkintų visus jų poreikius, bet tuo pačiu telefoną turi būti patogu laikyti rankoje. Žvelgiant į naujausius kompanijų flagmanus ryškėja tendencija – visos technologijų bendrovės stengiasi, kad jų įrenginiai turėtų kuo didesnius ekranus. Vienas tokių pavyzdžių – sulenkiamas „Galaxy Z Fold2“.

 

Du ekranai viename – inžinerinis iššūkis gamintojams

Nors vartotojų lūkesčiai išmaniųjų telefonų ekranų dydžiams kasmet auga, tai tuo pačiu metu pradeda kelti klausimą – ar įrenginiai tampa ne per dideli ir ar juos nešiotis kelnių kišenėse vis dar yra patogu? Tikėdamiesi išspręsti šį galvosūkį gamintojai susiduria su inžineriniais iššūkiais, kurie reikalauja kitokio požiūrio į tradicinį išmanųjį telefoną.

„Vartotojai verčia gamintojus pasitempti ir pristatyti vis inovatyvesnius sprendimus. „Samsung“ šią problemą sprendžia rinkai pristatydama jau trečią sulenkiamą telefoną „Galaxy Z Fold2“. Kūrybiškas inžinerinis požiūris į išmanųjį įrenginį davė rezultatų, todėl šio telefono savininkai gali mėgautis itin dideliu atlenktu pagrindiniu 7,6 colių ekranų, kurį sulenkus išorinėje dalyje yra 6,2 colių ekranas. Sulenktas telefonas iš mažo planšetinio kompiuterio pavirsta į kompaktiškesnį įrenginį, patogiai telpantį į švarko ar kelnių kišenę“, – sako Brigita Barkauskienė, „Samsung“ produktų žinovė Lietuvoje.

Taip pat telefonas turi pagrindinį, itin plono stiklo technologijos, ekraną, kuriame integruotos paslėptos lanksčios jungtys su „CAM“ mechanizmu.

„Natūralu, kad vartotojams, pamačius šį įrenginį, kyla įvairių klausimų, pavyzdžiui, ar jis bus ilgaamžis, kiek kartų jį bus galima sulenkti nepažeidus ekrano. Visos technologijų inovacijos turi pelnyti žmonių pasitikėjimą, tačiau vidinė telefono konstrukcija užtikrina, kad lankstus ekranas nesusiglamžytų ir neįtrūktų. Ji taip pat pasirūpina, kad linkio vietoje neatsirastų ekrano spalvos pakitimų ar matomo paviršiaus bangavimo“, – pasakoja B. Barkauskienė.

Be to, šis išmanusis ties sulenkimu turi mechanizmo valymo struktūrą, kuri neleidžia patekti dulkėms ir kitiems nešvarumams. Tokia technologija pirmą kartą buvo integruota „Galaxy Z Flip“ sulenkiamame telefone, tačiau naujame išmaniajame ši sistema užima dar mažiau vietos.

 

Didesnis ekranas – galimybė vienu metu atlikti daugiau užduočių

Dar viena dėmesį patraukianti ir išskirtinė telefono funkcija – „Flex“ režimas, leidžiantis išmanųjį naudoti kaip itin mažą nešiojamą kompiuterį. Įrenginį sulenkus patogiu kampu ir padėjus ant lygaus paviršiaus „Galaxy Z Fold2“ telefonas persijungia į režimą, leidžiantį vieną ekrano pusę naudoti turinio peržiūrai, o kitą – valdymui. Tereikia sulenkti telefoną patogiu kampu, padėti jį ant stalo ir toliau naudotis juo, kaip mažu nešiojamu kompiuteriu.

„Telefone integruotas „Flex“ režimas ir programų tęstinumas vartotojams leis patogiai įvairiomis programomis naudotis abiejuose ekranuose. Sulenkus ir atlenkus „Galaxy Z Fold2“, visos atidarytos programos automatiškai atsiras kitame ekrane. Pavyzdžiui, norint peržiūrėti įamžintus kadrus, nereikės išjungti kameros funkcijos – apatinėje ekrano dalyje vartotojas matys iki penkių naujausių nuotraukų ar vaizdo įrašų, o viršutinėje ekrano dalyje ir toliau liks įjungta kamera“, – pasakoja „Samsung“ produktų ekspertė.

Du darbus vienu metu atlikti padeda ir telefone integruota kelių langų funkcija. Ji į atskirus ekranus leidžia paskirstyti dažniausiai naudojamas programas, tad receptų skaitymas viename ekrane, o produktų užsakymas kitame gali tapti tikru laiko ir darbų planavimo sergėtoju.

      

Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Samsung Z Flip4 is priekio atlenktas spalva rozinis auksas 512GB SAMSUNG Galaxy Flip4 5G 512GB
 
641,99 699,00 Sutaupote 57,01
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Samsung_Flip5_grafitinė_spalva_atlenktas_ekranas SAMSUNG Galaxy Flip5 5G 256GB
   
793,75 859,00 Sutaupote 65,25
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

 Samsung_Flip5_kremine_spalva_atlenktas_ekranas SAMSUNG Galaxy Flip5 5G 512GB
Prekė išparduota
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

sm-f946_Samsung_zfold5_icy blue_atlenktas_pilnas_ekranas SAMSUNG Galaxy Fold5 5G 256GB
Prekė išparduota
Galaxy AI

Galaxy AI jau čia!

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

 sm-f946_Samsung_zfold5_juodas_atlenktas_pilnas_ekranas SAMSUNG Galaxy Fold5 5G 512GB
 
999,00 1199,00 Sutaupote 200,00