4SMARTS UltiMag Clamp magnetinis automobilinis laikiklis

Spalva: Juoda

Prekė išparduota

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.

Magnetas: 9 neodimio magnetai užtikrina stiprią trauką ir patikimą laikymąsi net ir nelygiu keliu. Jie išlaiko net "iPad Mini" ar kitą mažą planšetinį kompiuterį.
Valdymas viena ranka: Kai laikiklis pritvirtintas prie ventiliatoriaus grotelių, jums tereikia vienos rankos, kad uždėtumėte ant jo savo įrenginį arba vėl jį nuimtumėte.
360°: Dėl naujoviško rutulinio šarnyro galima bet kada pakeisti ekrano žiūrėjimo kampą. Vos vienu riešo pasukimu perjunkite ekraną iš vertikalios padėties į horizontalią ir atgal. Visada matysite savo ekraną.
Puikiai tinka naudoti su "MagSafe" dėklais: Ypač didelis laikiklio kontaktinis paviršius puikiai atitinka "MagSafe" sistemos matmenis. Taigi nereikia prie iPhone tvirtinti papildomų metalinių plokštelių ar žiedų.
Suderinamas: Tinka visiems "MagSafe" dėklams nuo 4 iki 6,5 colių. Jūsų įrenginys neturi "MagSafe"? Ne bėda. Su komplekte esančiu metaliniu žiedu galite akimirksniu atnaujinti savo "Android" įrenginį. Tiesiog pritvirtinkite jį prie apsauginio dėklo. Pirkėjų atsiliepimai